Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Kinek mi a véleménye a mai...

Kinek mi a véleménye a mai rendőrökről?

Figyelt kérdés

Szerintetek van értelme a mostani munkájuknak? Biztonságba érzitek magatoknak a mi rendőreink mellet?


Én úgy látom hogy inkább az autósok megszívatásara összpontosítanak mint a biztonságra.


2011. júl. 21. 13:16
1 2 3 4 5 6 7
 51/66 anonim ***** válasza:
Mellesleg, onnantól, hogy te is azonosítod az utcán szolgáló (és büntető) rendőröket az egész testülettel, mintegy semmibe véve azokat, akik nem a szemed előtt dolgoznak (valószínűleg fogalmad sincs, milyen viszonyok között), onnantól kezdve vitára alkalmatlan vagy.
2011. júl. 27. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/66 gr. Shadow ***** válasza:

"Mellesleg, onnantól, hogy te is azonosítod az utcán szolgáló (és büntető) rendőröket az egész testülettel, mintegy semmibe véve azokat, akik nem a szemed előtt dolgoznak (valószínűleg fogalmad sincs, milyen viszonyok között), onnantól kezdve vitára alkalmatlan vagy."


Nos igen igazad van fogalmam sincs milyen viszonyok között... De neked sincs fogalmad arról hogy én milyen körülmények között végzem a munkámat. Egy alapvető különbség azonban van! Én elvégzem a munkát amelyért fizetnek, a rendőrség nem!

Elnézést a néhány tucat gondolkodó, érző és tisztességes rendőrtől!

Viszont látom a fősün gondolkodása ragadós :-)

Részleteknél ragadtok le és az egészet tagadjátok.

Egyébként rávilágítanék még egy tévedésetekre nem az a baj hogy büntet a rendőrség hanem az hogy csak és kizárólag a jogkövető/adófizetőket. De végül is erről szól ma a "pintőrség".....

Majd akkor lesz rendőrség ha lesz rend.

Addig nincs erkölcsi alapotok a vitára.

2011. júl. 29. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/66 anonim ***** válasza:
49%

Hát mondjuk érdekes, ha valaki jogkövető, azt miért büntetnék meg? :D Érdekes, de te tudod. "Csak és kizárólag", hát ez meg a nap vicce... :D

Az is érdekes, hogy írsz mindenféle hülyeséget, de persze a részletek nem fontosak, abba minek is köt bele bárki.

Hát így aztán tényleg lehet értelmes vitát folytatni.

Mindegy, úgyis neked van igazad. Pár tucat (ez is röhej, de nyilván ez is részletkérdés) rendőrtől eltekintve köcsög az összes, és csak a tisztességes, becsületes, jóravaló, kedves, jogkövető állampolgárokat büntetik. Az elmúlt négy hétben több c.-vel találkoztam valamelyik meg nem nevezendő rendőrkapitányságon, mint amúgy egy év alatt. Pedig olyan helyen élek és tanulok, ahol vannak bőven. De persze a c.-ket elkerülik, velük nem foglalkoznak. Mégis egyes politikai csoportosulások épp azt szokták felhozni, hogy tele vannak a börtönök c.-kel. Nyilván önként vonultak be, nem a rendőrség munkájának köszönhetően. De ez is csak részlet kérdés, és mielőtt belekötsz (habár részletkérdés), csak megemlítettem.

Mellesleg megint lelkiismeret furdalás nélkül ferdítesz. Nem leszünk így jóban! :D Ki a f.sz beszélt arról, hogy te milyen körülmények között végzed a munkád? Azt se tudom, mit dolgozol, így azt se, milyen körülmények között. Nem is érdekel. De nem is ítélkeztem feletted, a munkád felett. Nem is értem, hogy jött ez ide. Ellenben te pofátlanul ítélkezel több ezer rendőr felett, néha azzal az álcával, hogy a rendőrségről ítélkezel. Valóban, nem mindegy, melyiket szídod, de a te manipulációd elég átlátszó. :) Főleg, hogy bevallásod szerint fogalmad sincs, milyen viszonyok közt végzik a munkájukat. Akkor ez most igazságos, amit te itt művelsz? Aligha, bár nyilván nem érdekel, mert részletkérdés. :) És nyilván egyébként is jó szokásod lehet mások felett csak úgy ítélkezni. A részletek ismerete nélkül ítélkezni meg, hát a jelek szerint nálad teljesen természetes és helyénvaló dolog. :D

Jah, és végül, a nyakamat rá, hogy mivel nem tetszik a véleményem, nyilván egyből azt hiszed, hogy én is rendőr vagyok. Tipikus unintelligens gondolkodás, ha "más a véleménye, akkor ő is biztos abba a táborba tartozik". Ezt hívják beskatulyázásnak, nem?! :D Ki kell ábrándítsalak, nem vagyok rendőr! :D De persze ez is részletkérdés, szóval nem fontos.


Na, kívánsz még tovább erőlködni?


Jah, én is rávilágítanék egy tévedésedre. Rohadtul nem az a bajom (meg gondolom másnak sem), hogy bajod van a rendőrséggel, hanem az, hogy mindezt pofátlan csúsztatásokkal és ferdítésekkel, mondjuk ki, hazugságokkal fejezed ki. Valóban vannak bajok a rendőrséggel, nem is kicsik, de 40 ezer ember felett csuklóból ítélkezni (hiába próbálod előadni, hogy ez nem így van), elég pofátlanság. De ez ugye részletkérdés. :D

2011. júl. 30. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/66 anonim ***** válasza:
És az a baj, hogy a rendőrséggel szemben (jogos ill. kevésbé jogos) ellenszenvedet kivetíted a rendőrökre, és ha odamegy hozzád egy rendőr, eleve úgy állsz hozzá, hogy mit akar ez a "köcsög"? Pedig sem őt nem ismered, sem azt, hogy egyébként hogy áll hozzá a munkához. Hát ez a baj. És tele van az ország ilyen felfogású emberekkel. Nem az egyéni tulajdonságok és egyéni teljesítmények alapján ítélkezik egyes emberek felett, hanem az általánosítás miatt egyetlen "masszává" gyúrja össze az összeset (pl. az összes rendőrt), és így ítélkezik, egyenlőség jelet téve ezen "massza" és a rendőrség között. Pedig szerintem nyilvánvaló, hogy attól még, hogy a rendőrség szar, az egyes rendőr lehet tiszteletre méltó, és a munkája lehet elismerendő, becsülendő és példaértékű. Na meg persze, lehet az ellentéte is. De ezt előre nem lehet megítélni. Hát ez a baj.
2011. júl. 30. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/66 anonim ***** válasza:
78%

Irodán dolgozó rendőr vagyok.

Aki azt írta hogy a sötéteket elkerülik a utcán igazoltató rendőrök, az hatalmasat téved. Nem kerülik el, minden olyan embert aki szabályt szeg megbüntetik vagy épp feljelentik, az teljesen mindegy neki hogy sötét vagy fehér az illető.


Pl. 100 ügyemből 80 sötét 20 fehér. De abból a 80 sötétből 65 be is fizeti a büntetést, nem lázad, nem pattog, míg 20 fehérből jó ha 2 befizeti anélkül, hogy elkezdene hőbörögni.

Egy kihallgatás során a sötét normálisan viselkedik, emberi hangon beszél, addig egy fehér kiabál, mindenbe beleköt.

Szóval aki nem tud semmit arról, hogy mi is folyik a 4 fal között az jobban járna ha befogná a száját és nem állítana hülyeségeket.



Az meg egy nagy baromság, hogy az autósok megszívatására összpontosítanak.

2011. júl. 30. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/66 anonim ***** válasza:
Megnyugodtam, hogy vannak még kollégák, és normális felfogású emberek.
2011. júl. 30. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/66 A kérdező kommentje:
Nos látom sok féle vélemény van. De én pontosabban nem is a rendőröket hibáztatom hanem a vezetőséget. Az a baj hogy erre neveli a mi REND ŐREINKET. De gondolom az a rendőr sincs annyira ellenére annak, hogy ott kuksoljon a klímás kocsiban a traffipax mögött.
2011. aug. 1. 09:12
 58/66 anonim ***** válasza:

"De gondolom az a rendőr sincs annyira ellenére annak, hogy ott kuksoljon a klímás kocsiban a traffipax mögött."

Nem lehet ám annak a motorját csak úgy járatni. Ha azt gondolod, hogy szeretünk, akkor nagyon tévedsz.

2011. aug. 1. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/66 gr. Shadow ***** válasza:

"Na, kívánsz még tovább erőlködni?


Jah, én is rávilágítanék egy tévedésedre. Rohadtul nem az a bajom (meg gondolom másnak sem), hogy bajod van a rendőrséggel, hanem az, hogy mindezt pofátlan csúsztatásokkal és ferdítésekkel, mondjuk ki, hazugságokkal fejezed ki. Valóban vannak bajok a rendőrséggel, nem is kicsik, de 40 ezer ember felett csuklóból ítélkezni (hiába próbálod előadni, hogy ez nem így van), elég pofátlanság. De ez ugye részletkérdés. :D"


Érdekes figura lehetsz! Én ne ítélkezzek 40000 ember felett, mert azt mondom hogy nagy részük nem végzi el azt a munkát amelyért az adófizetők eltartják. De te, olyan nagy koponya vagy hogy eldöntötted mindenek felett hogy csupa jó ember van ott! És a te véleményed aztán megfellebbezhetetlen XD



"És az a baj, hogy a rendőrséggel szemben (jogos ill. kevésbé jogos) ellenszenvedet kivetíted a rendőrökre, és ha odamegy hozzád egy rendőr, eleve úgy állsz hozzá, hogy mit akar ez a "köcsög"? "

"És tele van az ország ilyen felfogású emberekkel."


Talán azon is el kellene gondolkodni hogy miért ilyen a rendőrség megítélése!


Mert mit lát az átlag ember a rendőrség munkájából?

A teljesség igénye nélkül:

Szemkilövetés 2006-nagyon jól megy

bűnelkövetés csökkentése-nem megy

homárok védelmében turisták könnygázzal lefújása-nagyon jól megy

uzsorások megfékezése-nagyon nem megy

tüntetés a nyugdíjért (ami mellesleg teljesen jogos) -nagyon megy

tüntetés jogokért a bűnözőkkel szembeni több jogért- ilyesmi nem történt

30-as táblánál traffizás tilosból-nagyon megy

biztonságérzet megteremtése az adófizetők számára- nagyon nem megy

adófizetők vegzálása-nagyon megy

a heti rendszerességgel elkövetett nyugdíjas-gyilkosságok tetteseinek kézre kerítése-enyhén szólva is kívánni valót hagy maga után

Persze ez csak részben a rendőrök hibája, főleg a kormányé, de annyiból mégis csak hibásak a rendőrök is hogy nem is érdekli őket hogy azt tegyék amire felesküdtek. Inkább agymosott zombiként követik a politikusbűnözők minden rezdülését!


"De abból a 80 sötétből 65 be is fizeti a büntetést, nem lázad, nem pattog, míg 20 fehérből jó ha 2 befizeti anélkül, hogy elkezdene hőbörögni. "


Hol dolgozol? Melyik népmesében?

Be sem viszitek az orkokat, nem hogy még befizetnének bármit is.....

2011. aug. 2. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/66 anonim ***** válasza:

A rendőr is ember.


De ha valaki annyira okos és megtudja magyarázni, hogy mit hogyan kéne csinálnia egy rendőrnek, az vegye a fáradtságot és végezze ez a rendészeti sulit, és utána pofázzon.



Annyira buta emberek élnek ebben az országban, saját magatokat minősítitek le.

2011. aug. 2. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!