Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Kinek mi a véleménye a mai...

Kinek mi a véleménye a mai rendőrökről?

Figyelt kérdés

Szerintetek van értelme a mostani munkájuknak? Biztonságba érzitek magatoknak a mi rendőreink mellet?


Én úgy látom hogy inkább az autósok megszívatásara összpontosítanak mint a biztonságra.


2011. júl. 21. 13:16
1 2 3 4 5 6 7
 61/66 anonim ***** válasza:
72%

"Szemkilövetés 2006-nagyon jól megy"

Kb. 3000 rendőr vett részt akkor az eseményekben, abból 2-3 rendőr volt az, aki ezeket a sérüléseket okozta a gumilövedékkel. Meg még jó pár, aki egyéb sérüléseket okozott, de nem mind a 3000.De lényegtelen, neked van igazad, kedves állampolgár!


"bűnelkövetés csökkentése-nem megy"

Ezt nyilván teljesen hiteles információk alapján mondod, nem a te saját szubjektív meggyőződésed alapján. De lényegtelen, neked van igazad, kedves állampolgár! :)


"homárok védelmében turisták könnygázzal lefújása-nagyon jól megy"

A közbiztonság tekintetében nincs olyan, hogy homár, cigány, magyar, kínai, stb. Olyan van csak, hogy közrend fenntartása, nemre, korra, vallási hovatartozásra, szexuális beállítottságra, állampolgárságra, stb. tekintet nélkül. De lényegtelen, neked van igazad, kedves állampolgár!


"uzsorások megfékezése-nagyon nem megy"

Elég sűrűn hallani ilyenekről. Persze nem biztos, hogy minden eset bekerül a hírekbe. Amúgy nyilván, ha ilyen okos vagy és ügyes, meg tudod nekem mondani, hogy mondjuk egy év alatt hány esetből hányat derítenek fel?! De lényegtelen, neked van igazad, kedves állampolgár!


"tüntetés a nyugdíjért (ami mellesleg teljesen jogos) -nagyon megy"

Nemcsak a nyugdíjról szól, csak erre van kihegyezve. De lényegtelen, neked van igazad, kedves állampolgár!


"tüntetés jogokért a bűnözőkkel szembeni több jogért- ilyesmi nem történt"

Lehetne, de nem hiszem, hogy bárhol máshol a világban ez jellemző lenne. De lényegtelen, neked van igazad, kedves állampolgár!


"30-as táblánál traffizás tilosból-nagyon megy"

Tilosból? Akkor ez most azt jelenti, hogy általában mindig tilosból trafiznak? Nyilván, ezt se szubjektív megítélés alapján mondod. De lényegtelen, neked van igazad, kedves állampolgár!


"biztonságérzet megteremtése az adófizetők számára- nagyon nem megy"

A biztonságérzet szubjektív dolog. Nem hinném, hogy tudsz 10 millió ember nevében nyilatkozni. De lényegtelen, neked van igazad, kedves állampolgár!


"adófizetők vegzálása-nagyon megy"

Tehát aki adót fizet, az nem is lehet bűnelkövető, se szabályszegő? Aki meg bűnt követ el, az tuti, nem fizet adót? Érdekes összefüggéseid vannak. De lényegtelen, neked van igazad, kedves állampolgár!


"a heti rendszerességgel elkövetett nyugdíjas-gyilkosságok tetteseinek kézre kerítése-enyhén szólva is kívánni valót hagy maga után"

Neked nyilván jobban menne. Neked nyomoznod se kéne, ugye? Rögtön tudnád, ki az elkövető. Sőt! Te olyan különleges vagy, hogy neked elnézné a bíróság, ha tudod ugyan, hogy ki az elkövető, de nem tudod bizonyítani. De lényegtelen, neked van igazad, kedves állampolgár!


Egyéb, kedves állampolgár? :D

Képtelen vagy olyan dolgot írni, amely kapcsán egy pillanatra is megfordulna a fejemben a gondolat, hogy igazad van. :) Azért még reménykedem. ;)

2011. aug. 2. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/66 anonim ***** válasza:

10:32


Ez tök egyértelmű. Tudod, megnéztek az emberek pár részt a Helyszínelőkből, és máris azt hiszik, hogy fel tudnának deríteni bármilyen bcs.-t. :D Nyilván azt hiszik, hogy ha a TV-ben is sikerül 45 perc alatt megoldani egy bűnügyet, akkor a valóságban se lehet nehezebb. XD

Szegény emberek... :)

2011. aug. 2. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/66 anonim ***** válasza:

"Érdekes figura lehetsz! Én ne ítélkezzek 40000 ember felett, mert azt mondom hogy nagy részük nem végzi el azt a munkát amelyért az adófizetők eltartják. De te, olyan nagy koponya vagy hogy eldöntötted mindenek felett hogy csupa jó ember van ott!"


Hát most mondanám, hogy idézd be azt a mondatot, sort, amelyben azt állítom, hogy minden rendőr jó ember, de egyrészt, nem biztos, hogy tudod, melyik hozzászólást írtam én, na meg vagyok olyan rendes, hogy egy kellemetlen felsüléstől is megkíméllek. Mert hogy én ilyet nem írtam. :D

Hát ez se jött össze... :)

2011. aug. 2. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/66 gr. Shadow ***** válasza:

Nincs semmi kedvem világosságot teremteni az összes sintérbérenc-agymosott-politikaimegmondóemberke (hadd kreáljak már én is új kifejezéseket a kormány mintájára) fejében de azért van pár még gondolatom (saját és nem kormánymaszlag)


"Egyéb, kedves állampolgár? :D

Képtelen vagy olyan dolgot írni, amely kapcsán egy pillanatra is megfordulna a fejemben a gondolat, hogy igazad van. :) Azért még reménykedem. ;)"


Majd ha a rendőrség nem a külföldi bérenc kormány magánhadserege lesz akkor talán megfordul valami a fejedben kedves válaszoló. Amúgy meg mint mondtam az átlagpolgár ennyit lát a rendőrség úgynevezett munkájából. Ezen aztán lehet ironizálni de a tény attól még tény marad.



"Hát most mondanám, hogy idézd be azt a mondatot, sort, amelyben azt állítom, hogy minden rendőr jó ember, de egyrészt, nem biztos, hogy tudod, melyik hozzászólást írtam én, na meg vagyok olyan rendes, hogy egy kellemetlen felsüléstől is megkíméllek. Mert hogy én ilyet nem írtam. :D

Hát ez se jött össze... :)"


Ha tudnál olvasni és nem felolvastatnád magadnak a hozzászólásokat, akkor láttad volna hogy belinkeltem.

De sajnos ehhez is lusta vagy, mint ahhoz is hogy saját véleményed legyen. De remélem azért majd előbb utóbb rajtad is tud segíteni az orvostudomány. XD


"Ez tök egyértelmű. Tudod, megnéztek az emberek pár részt a Helyszínelőkből, és máris azt hiszik, hogy fel tudnának deríteni bármilyen bcs.-t. :D Nyilván azt hiszik, hogy ha a TV-ben is sikerül 45 perc alatt megoldani egy bűnügyet, akkor a valóságban se lehet nehezebb. XD

Szegény emberek... :)"


Még nyomozni se kellene ha nem fordítanák el a fejüket ha egy szamurájkarddal szaladgáló betépett orkot látnak...

De ez csak egy kisarkított példa tudom.

Ja és üzemanyag sincs hogy 10 métert megtegyenek...


"A közbiztonság tekintetében nincs olyan, hogy homár, cigány, magyar, kínai, stb. Olyan van csak, hogy közrend fenntartása, nemre, korra, vallási hovatartozásra, szexuális beállítottságra, állampolgárságra, stb. tekintet nélkül. De lényegtelen, neked van igazad, kedves állampolgár! "


De ártatlan turista ugye van? Esetleg olyan aki a kordon felállítása előtt bement egy étterembe és utána jött ki? Esetleg az utcán tartózkodás volt a bűne? Netán az az étterem olyan hely hogy aki ott eszik az bűnözővé válik?

2011. aug. 2. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/66 anonim ***** válasza:

"Nincs semmi kedvem világosságot teremteni az összes sintérbérenc-agymosott-politikaimegmondóemberke (hadd kreáljak már én is új kifejezéseket a kormány mintájára) fejében de azért van pár még gondolatom (saját és nem kormánymaszlag)"


Te most azt hiszed, hogy.... XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD basszus... :D ez de kemény... azt hiszed, hogy én (gondolom, mivel nekem szól a hozzászólásod) a kormány "Magyarországon javul a közbiztonság" igéjét hirdetem???? XDDDDDDDDDD

Ooooh, te szegény tudatlan..... :D


"Ha tudnál olvasni és nem felolvastatnád magadnak a hozzászólásokat, akkor láttad volna hogy belinkeltem.

De sajnos ehhez is lusta vagy, mint ahhoz is hogy saját véleményed legyen. De remélem azért majd előbb utóbb rajtad is tud segíteni az orvostudomány."


Mit linkeltél be? Max. idéztél, olyat, aminek köze nincs hozzá, hogy szerintem csupa jó emberből áll a rendőrség. Na persze, azt se írtam, hogy csupa szar alakból, aki szarul végzi a munkáját. Ennek az az egyszerű oka, hogy közel sem ismerek annyi rendőrt (pedig ismerek egy párat), hogy azt mondhassam, "nagy részük" szarul végzi a munkáját... :D


Jaaa, és már tisztánlátó is lettél közben? OKJ-s papírod van róla, hogy meg tudod mondani, kinek mi a saját véleménye??? XD Haláli vagy... :D


Még! Még! Még!!!!! XD

2011. aug. 2. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/66 anonim ***** válasza:
33%
a tisztességes adófizetők pénzéből élő ingyenélők..
2011. szept. 30. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!