Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Kinek mi a véleménye a mai...

Kinek mi a véleménye a mai rendőrökről?

Figyelt kérdés

Szerintetek van értelme a mostani munkájuknak? Biztonságba érzitek magatoknak a mi rendőreink mellet?


Én úgy látom hogy inkább az autósok megszívatásara összpontosítanak mint a biztonságra.


2011. júl. 21. 13:16
1 2 3 4 5 6 7
 31/66 anonim ***** válasza:
34%
A kisvárosi rendőrök végeláthatatlanul lusták. Átvertek az interneten, számomra nem kevés összeggel, még én mondtam nekik, hogy mit, és hogyan lehetne tenni, hiszen nekem nem adják ki a csaló adatait, de a rendőrségnek csak néhány percbe tellene...de "ŐK SEMMIT SEM TUDNAK TENNI"...elnézést, de ez röhejes...
2011. júl. 24. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/66 anonim ***** válasza:

Csak a pontosság kedvéért...

Melyik kisváros rendőrei lusták?

Netán az összes "kisvárosi" rendőr lusta?

Amúgy csodálkozom, hogy nem tették le ott rögtön a jelvényüket. Ha te jobban tudod, mit lehetne tenni, meg mit tehetnek a rendőrök, akkor nem is értem, mi szükség van rájuk... :)

2011. júl. 24. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/66 anonim ***** válasza:
A külföldön üzemeltetett szerverek ellen nem tud semmit tenni a rendőrség. Sem az itthoni vaterás átverésekkel. Azért az oldal, és az eladó felel. Na meg ugye, megint ugyan az a szituáció. Mégis ki lehet azért a felelős, hogy a Magyar rendőr tehetetlen az internetes csalásokban? Talán a kisvárosi rendőr, aki mérhetetlen dühét szótlanságával palástolja?
2011. júl. 24. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/66 anonim ***** válasza:
Vagy inkább a nemzetközi jogi hézagok, amiket csesznek tisztázni az illetékesek.
2011. júl. 24. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/66 anonim ***** válasza:

Csakis a rendőr a hibás, nem tanultad még meg?!?!

Igaz, a jogi helyzettel a többség nincs tisztában, nem is lényeg, a lényeg, hogy a rendőr köcsög, lusta, f.szkalap. :)

2011. júl. 25. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/66 varázsló 12 ***** válasza:
van jó rendőr is.bár én a mentő és a tűzoltók mellett vagyok.ők életeket mentenek. a rendőr büntet. és csak azt bünteti akinek nincs semmilye .de ha nem lenne rendőr. mindenki azt tenne amit akarna.és ez nem lenne jó.ha érted mire gondolok.
2011. júl. 25. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/66 anonim ***** válasza:

"ők életeket mentenek. a rendőr büntet. és csak azt bünteti akinek nincs semmilye ."

Az ittas, drogos vezetők, bűnözők felkutatása, elfogása mi, ha nem életmentés? Vagy mikor a civil rendőrön kívül senki sem áll meg a balesetnél? Képzeld rakták már előttem össze a kezüket emberek könnybe lábadt szemmel. Kedves rendőrgyűlölő buta hozzászóló. Illetve ezt a csak büntet szókapcsolatot kérném nem általánosítva írni. Statisztika kell, de meg lehet nézni pár kolléga bírság tömbjét, csak külföldi szerepel benne...

2011. júl. 25. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/66 anonim ***** válasza:

ma 11:19

ennyi erővel az asztalost, a gyári munkást se kell szeretned meg tisztelni, mert ők se mentenek életet.


Lehet, hogy a rendőr nem ment életet, de ő az életét adja másokért.

2011. júl. 25. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/66 gr. Shadow ***** válasza:

Van becsületes rendőr is akiben van némi segítő készség. De!

A többi mind lusta és agyatlan droid!

Arra van csak eszük hogy a tisztességes embereket zaklassák!

Pl. Ki látott már cigány tanulóvezetőt?

És vezetnek...

És ki látott már közúti ellenőrzésre megállított fuxos cigót?

Gondolom nem sokan...

Az a szomorú igazság hogy a rendőrök nem mernek rájuk nézni sem.

De ha én a teljesen értelmetlen 30-as táblánál 37-el száguldok, akkor én vagyok a büdös-mocskos népellenség!!

Nem azért mondom mert nem vétettem a teljesen agyatlan szabály ellen, de talán nem ezzel kellene leginkább foglalkozni!

2011. júl. 25. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/66 anonim ***** válasza:

"Van becsületes rendőr is akiben van némi segítő készség. De!

A többi mind lusta és agyatlan droid!"


Mint ahogyan tisztességes emberek, és nem tisztességes emberek is.


"Arra van csak eszük hogy a tisztességes embereket zaklassák!"


5 méterről még nem tudod, hogy ki a tisztességes. Az csak az igazoltatás folyamán derül ki.


"Pl. Ki látott már cigány tanulóvezetőt?"


Én láttam.


"És vezetnek..."


Diszkriminálsz?


"És ki látott már közúti ellenőrzésre megállított fuxos cigót?"


Pedig próbáljuk zömével a gyanúsakat kiszűrni. Nem 1 fuxossal volt már dolgom. De mivel a segély nem kereset, ezért a pénzbüntetést nem tudják rajtuk behajtani.


"Az a szomorú igazság hogy a rendőrök nem mernek rájuk nézni sem."


A rendőrség a bűnözőkkel foglalkozik, ha eddig nem esett volna le.


"De ha én a teljesen értelmetlen 30-as táblánál 37-el száguldok, akkor én vagyok a büdös-mocskos népellenség!!"


30-as táblánál 45-től kapod a birit. Te sem vagy kivétel. A szabályok betartása rád is vonatkozik. Nem kényszerít senki, hogy szabályt szegj.

2011. júl. 25. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!