Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Szerinted hány fős rendőrség...

Szerinted hány fős rendőrség kéne hazánkba?

Figyelt kérdés
szerintem minden megyébe 4000 Bp külön 4000 és így összesen 80000 fő szerintem elég. Szerintetek?
2011. júl. 31. 08:39
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
100%
Én azt nem értem, hogy nekünk miért van 30km/szolgálat korlátunk, és a kis főnökök miért rohangálnak el 200-300km-t azért, hogy végigellenőrizzék az állományt. Mert a mi főnökeink nagyrészt ezt csinálják, főleg hétvégén, a pótlék miatt. Kimehetnének ők is okmányolni, vagy bejelentésre. A bürokráciában fullad meg a rendőrség, nem a létszám miatt. Bezzeg aki az utcán van, azt lehet strapáltatni, meg éheztetni.
2011. júl. 31. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
100%

A belügyminisztert-PINTÉRT- kell számon kérni.

A közbiztonság még ilyen rossz nem volt!, mint az elmúlt 1-3évben.

Szakembereket választottunk, őket kell megkérdezni!!!

2011. júl. 31. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
100%
janzi! Rendben, tiszta sor. Egyetértek. :)
2011. júl. 31. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
100%

Ok! örülök, hogy tisztáztuk. ;)


Ami pedig az állomány összetételét illeti:


A rendőrség is egy szubtársadalom, ami a mai magyar társadalmat modellezi. Magyarul: pont olyan a rendőrség, amilyet a társadalom megérdemel. Az meg, hogy néhány rossz tapasztalat miatt az egész állományt (majd 45.000 embert) fikázzuk, elég primitív hozzáállás.


Lehet szidni a rendőröket - sajnos sokukat van is miért -, de de az ilyen általánosításokkal a több ezer becsületesen dolgozó és hozzáértő kollégát megsérteni egyszerűen útszéli tahóság.


3 különböző ismerősöm házát cseszték el építésnél vagy felújításnál az ácsok <szarul rakták fel a cserépléceket>. Persze nem ugyanazok az ácsok. Most akkor minden ács szemét tróger? De mondhatnám ezt <saját példákkal alátámasztva> kőművesekre, autószerelőkre meg még egy csomó más szakmunka képviselőjére is. (Hogy a különböző hivatalokban dolgozó - sokszor hozzá nem értő vagy beleszaró <vagy mindkettő> - ügyintézőkről már ne is beszéljek.)

2011. júl. 31. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
79%

Én is egyetértek azzal, hogy nem kell több rendőr, csak tisztességesen kéne a munkájukat végezni valamit, nem nyakra főre büntetni a szegény, csóró munkás embereket.

Legutóbbi sztori, mentünk ha külföldről és már majdnem otthon voltunk, hulla fáradtan éjjel ködben, erre megállít igazoltatni a rendőr és ad egy 3000 forintos csekket, amiért a ködlámpát lakott területen belül használtunk, egyébként a papírok és azon kívül minden rendben volt, de tett még egy olyan kijelentést is, hogy örüljünk neki, hogy csak ennyi. Kíváncsi lettem volna még mibe akart volna belekötni, talán hogy túl lefelé állt a tompított fényszóró...

Tiszta röhej, ami Magyarországon folyik!

2011. aug. 1. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
34%
Gondolj arra, hogy ha te hulla fáradtan vezetsz, akkor a veled szemben közlekedő örülhet, hogy csak a ködlámpát felejted el lekapcsolni.
2011. aug. 1. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
Egy szabálysértésért megkaptad a MINIMÁLIS büntetési tételt. Ez tényleg felháborító...
2011. aug. 1. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:

12:16!


Nem hogy örülnél, hogy csak 3000 lett a vége. Helyszínen 20000-ig vagy bírságolható! Nyugodj bele, ha akart volna találni hibát talált volna a ködlámpán kívül is!

Nem sok olyan autó szaladgál az országban ami tökéletesen rendben van. Külföldi nyaralásnál én a bírságot is bele kalkulálom a keretbe így nem ér kellemetlenül. A szabálysértés elkövetésére nem idok a fáradtság.Ha fáradt vagy akkor állj meg és pihenj.

2011. aug. 1. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:

Na ne csináljátok már!

A ködlámpát miért találták ki???

Nem azért, hogy ködben használjuk?

Úr Isten.........

2011. aug. 3. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
Lakott területen kívül!
2011. aug. 3. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!