Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Szerinted hány fős rendőrség...

Szerinted hány fős rendőrség kéne hazánkba?

Figyelt kérdés
szerintem minden megyébe 4000 Bp külön 4000 és így összesen 80000 fő szerintem elég. Szerintetek?
2011. júl. 31. 08:39
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
100%

Amennyiben a gazdaságot nem állítják talpra 100000 rendőr is kevés lesz a rendfenntartáshoz. Jobb, KISZÁMÍTHATÓ életkörülményekkel és megoldások (mintsem büntetések) bevezetésével sokkal kevesebb rendőr is elég lenne.


Nem részletezem, mert nem látok bele:DD inkább annyit mondok, hogy minél több rendőrrel, rendőr hallgatóval, jogásszal kell megismerkedni és, ha már a rendszer szar, akkor legalább, mint embereket ismerjük meg és tiszteljük. Meg fogunk lepődni!! Meglepődünk a lepkéket fotózó rendőrhallgatón, vagy azon a kommandóson, aki bevallja, hogy szerelmes filmeken sír, vagy azon, aki munka mellett 21 évesen gondoskodik a lebénult anyjáról, vagy azon aki 24+ órás munka után hullafáradtan még képes pár órát lehúzni egy utánfutó-kölcsönzőben, vagy csak egyszerűen normális, a hétköznapokban is segítőkész.


Végül is nem muszáj a rendőrség.... lehet pl.: "zseniális csendőrségünk" (Jobbikos vagyok, olvasgattam a különféle agyrémeket, aminek 60-70%-a üti egymást). És majd nézhetünk, mert: //cigány vagy=bűnős, buzy vagy=boxzsák, jogi képviseletet el is felejtheted, ha a csendőrnek nem tetszik a pofád=bűnös vagy! ámde pl.: az cyberbűnözésre egy mondatnyi koncepció sincs, de ezzel fölösleges is lesz foglalkozni, mert a 2006-os tüntetésen lévő rendőröket kell elfogdosni az országban és kitudja mit csinálnak velük.//

Szal ebből a mai rendőrségből kell kiindulni és rábírni a rendőreinket, hogy bár törvénytelen, de egy ember barátabb törvénycsomagot, egy kis lazítást/változást csikarjanak ki a vezetőkből.

Legyen vége a titkolózásnak! Ha egy maffiózó, vagy politikus fenyegeti/erkölcstelen dologra kényszeríti a rendőrt és fentről nem kap segítséget, akkor támogassa/informálja azokat a civileket, akik nem riadnak vissza a mocskok eltakarításától.



3000-es csekkről folyik amúgy a dicurs úgy látom:)


2005-ben hajnal 3-4 között 0, tehát semekkora forgalom mellett átmentem gyalog Debrecenben a piros lámpán a gyalogátkelőhelyen (azóta se értem miért nem kapcsolják át sárga villogóra). A túloldalon szürke (nem szolgálati) autóból kiszállt 2 rendőrbácsi. Szó-szót követett és 20000-es csekket kaptam, amit semmikép nem akartak lejjebb vinni. Nagyon bszta a csőrömet, de akkoriban nem mertem ellenkezni, így elfogadtam a csekket rá pár napra az iwiw-en megtaláltam az egyiket és rákérdeztem: hogy netán legközelebb belefutok egy hasonló szituba mit csináljak, hogy ne vágjanak meg ennyire? Igazából csak hergeltem magam, mert már láttam, vagy nem válaszol, vagy elintézi azzal, hogy nem menjek át piroson és majd most megtanulom:). Aztán néztem ki a fejemből, amikor megkérdi, hogy befizettem-e a csekket, mert, ha nem akkor vigyem el hozzá és megnézi, hogy lehet-e csinálni vele valamit.

Szal: egy vadidegen embernek (nem szőke cicababa vagyok:), valami szabálytalansággal törölte a büntetését, úgy, hogy 0 kenőpénzt fizettem neki! Mai napig egyik legnagyobb pozitív csalódásom és tulajdonképp azóta érdekel a rendőrök munkája is.

Ezt, hogy az új kormány szétqurja a rendőrséget, egy pénzbehajtó, besúgókkal teli, haszontalan embertömeggé zülleszti a jó kis nyersanyagot:) az már nekem b@ssza a csőrömet és értetlenül állok továbbra is a rendőri érdekképviseletek magatehetetlensége előtt!!!


Kíváncsi vagyok mi lesz 5-10 múlva....


"Z"

2011. aug. 6. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:

Utóirat: nemrég olvastam, hogy ha egy rendőr ismerősének/családtagjának/közösségi portálos ismerősének valami stiklije volt, vagy "gyanús" és akár nyomozás folyik ellene, az felkelti ennek a szuperrendőrellenőr szervezetnek a figyelmét.


:D ha valaki lecsekkolna, hogy minden oksa körülöttem az jó lenne, mert, ha nem akkor befejezem ezt a haverkodást a rendőrökkel, nehogy baj legyen belőle.

Aki akar/tud segíteni az dobjon privátüzit.

Z

2011. aug. 6. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:

Előzőhöz:

-mindenhol figyelik az embereket, itt is a gyken volt olyan téma amit "megállítottak" az az több hétig nem volt "hozzászólás".Talán a vez.párt telefonálgat be a mod.nak.és fenyegeti őket??!!Pintér kapitány nem először van hatalmon, ügyes szakember, politikus!

Ez csak feltételezés, biztos nem így van!!..

2011. aug. 7. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:

Nyilván figyelik a fórumot néha. De még ha "robot" csinálja és csak kulcsszavakra "ugrik" akkor is annyi anyag van, amit évek múlva lehet csak érdemben feldolgozni.

Nagyon kirívónak kell lenni többször is, hogy valakire egyáltalán felfigyeljenek.

Utálom a FIDESZ-t, de Pintér jobb az eddigi eresztésnél! (Draskovics, Szilvásy, Forgács triumvirátusra gondoltam) Kuncze anno még szimpatikusabb volt. Amúgy Én lennék a legideálisabb :)

Z

2011. aug. 7. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
Pintér jól szembeköpte magát a hazugságaival. Erről ennyit. Itt van a kezemben a rendészeti ágra ígért ígéretek tömkelege, amit szórólapoztak. Semmit sem tartott be, és csupa olyat csinált, amit nem ígértek, és törvény, alkotmány, állampolgári jog ellenes. Köszi ennyi elég volt a FIDESz-ből. Most már jó lenne, ha valaki tényleg rendbe tenné a rendvédelmet, nem csak ígérgeti.
2011. aug. 7. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
A beígért 2 hetes rendteremtés alatt három kollégánk halt meg!!! Azóta is csak még nagyobb a sz@r. De a bűze még mindig nem ér elég magasra (vagy onnan ered?)!
2011. aug. 8. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 ZETAS ***** válasza:

Ezt a 2 hetet nem vette be senki.

Vajon kire szavaztak a rendőrök 2010-ben és kire fognak 2014-ben, ha akkor még rendőrök lesznek egyáltalán :)


Z

2011. aug. 8. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Sajnos elég kretén szavazott ezekre a trógerekre a rendőrök közül is (persze nem a "2 hét" miatt, hanem "mer' 2002 ben AKKORÁT emeltek hogy hú, és talán maj' most is"). Persze most nagyon hallgatnak...
2011. aug. 8. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!