Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Tanúvallomáskor nem adtak...

Tanúvallomáskor nem adtak másolatot. Jogom lett volna hozzá? Valamint panaszt tehetek e lekezelő viselkedés miatt?

Figyelt kérdés
Másrészt este hirtelen minden előzmény nélkül kijöttek, gúnyosan beszéltek és bevittek. Azt hittem gyanúsított vagyok, ezért együttműködtem, de kiderült, csak tanúvallomást kellett tennem (de ez bent derült ki). Amíg itt voltak, lekezelően "bűnösként" kezeltek. Tehetek -e panaszt? Szakszerű volt e ez az eljárás? Kérhetem e utólag a tanúvallomás másolatát?
2011. dec. 3. 16:23
1 2 3
 11/23 ZETAS ***** válasza:

Tudod te a választ:

-egy rész magad sajnáltatod itt, vagy flémet keltesz (leggyakoribb a gyakorikérdésen)

-már megint az a fránya tudatlanság.... Az emberek tudják a jogaikat. Tessék googlet használni, Complex jogtár stb és ne itt vergődj azon, ami elmúlt és már úgy se tehetsz ellene semmit! HTX


Z

2011. dec. 4. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
Épp, hogy az emberek nem tudják a jogaikat. És amikor a két kedves úriember jött, nem ajánlották fel azt a lehetőséget, hogy használjam a google-t. Bár én voltam a buta, hisz kérnem kellett volna, hadd üljek le egy pillanatra a gép elé. De elszúrtam, így marad az utólag bosszankodás.
2011. dec. 4. 11:36
 13/23 anonim ***** válasza:

Hát akkor szóljál, hogy te nem kaptál levelet. Ennyi.

Itt könnyen jár a szád, meg háborogsz. Minek sírsz itt?

Ha meg tapló voltál ne csodálkozz, hogy a zsaru is az volt veled.

2011. dec. 4. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 ZETAS ***** válasza:

A jogaidat akkor is előtte tudnod kéne:

milyen támogatásra vagy jogosult önkormányzatnál

munkahelyeden

igazoltatáskor mit szabad nekik és neked

mi a menete egy letartoztatásnak

hol hogyan kell felbelezni egy szabálytalan eljárás ellen

stb

tessék tanulni!

2011. dec. 4. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó előtti! Olvasd el a kommentjeimet és rájössz teljesen fölöslegesen írtál. Szerintetek csak akkor lekezelő a hatóság egy kétgyermekes fedhetetlen családanyával, ha ő tapló?? Ennyit az előítéletekről. Másrészt , mint írtam, megteszem a lépéseket, már a panaszlevelemet megfogalmaztam. És a kommentjeimben azt is leírtam, hogy sérelmeztem, miért nem küldtek idézést tanú kihallgatásra. Szóval nem itt jár a szám. Itt egyszerűen csak kérdeztem, hátha valaki okosabb nálam ilyen ügyben. De hiba volt, mert úgy látom, a normális emberek nem itt írogatnak, szóval én is befejeztem. Aki ráér és unatkozik itt éli ki magát, mint te kedves utolsó előtti.

Utolsónak annyit, igen buta voltam, nem tudom a jogaimat ilyen esetben, hisz soha életemben nem volt dolgom rendőrséggel. Még egy szabálysértésem sincs. Önkormányzathoz is csak a kötelező dolgok miatt járok. Még az is lehet egy csomó mindenhez lenne jogom. De én egy becsületes ember vagyok munkával , fizetéssel amiből a gyerekeimet tartom el, nem más, nem az önkormányzat meg akárki. Nem kérek segítséget, nem könyörgök, nem tulajdonítok el más dolgait. Egyszerűen pórul jártam rosszkor voltam nagyon rossz helyen, ez bárkivel megtörténhet. De az ominózus napig még arról sem tudtam, hogy "belekeveredtem", mint tanú is.

És szerintem mindenki megérdemli a normális hangnemet. Ha én a munkahlyemen úgy beszélnék az ügyfelekkel, mint egy utolsó senkivel, addig lenne munkám.Pedig vannak emberek akik már a köszönés után asztalt borigatnak és azokkal is szépen beszélek.ez egy emberi tulajdonság, ami úgy látszik egyre jobban kihalóban. Nézzünk le másokat, alázzuk meg, ha igazunk van ha nem.

2011. dec. 5. 09:40
 16/23 anonim ***** válasza:
41%

Minek írtál regényt? Teljesen egyértelmű: nagy pofát nyitottál a rendőrnek, ő is hasonlóképp kezelt téged. Vannak k*csög zsaruk, de banyek, nem azért rendőr a rendőr, hogy mindent eltűrjön!


Mondom, ne itt hepciáskodjál, menjél be a kapitányságra, és ott legyen nagy pofád.

2011. dec. 5. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:

1, gratulálok a kulturált hozzászóláshoz!

2, nem, nem volt nagy szám..de ezt mondhatom

3, ma reggel bementem a kapitányságra, felkerestem az illetőt és elnézést kért tőlem, beismerte durva volt. Így nem fogok hivatalos panaszt benyújtani. Elértem amit akartam.

Látod, nem mindenki csak itt járatja a száját, hanem tesz is valamit. De te nyilván az otromba beszédeddel tudsz érvényesülni. Ezt csak sajnálni tudom.

Én 2 kérdést tettem itt fel, de te csak ócsárolod a másikat. Kár volt megszólalnod. És most irigykedhetsz, hogy bizony tőlem egy nyomozó kért bocsánatot, mert igazam volt. Az ügy nincs lezárva, de a viselkedése ettől függetlenül elfogadhatatlan volt, amit beismert. És hidd el, ha én durva lettem volna, vagy otromba, nem kért volna bocsánatot, mert akkor valahol helytállt volna a gúnyolódása. Erről ennyit.

2011. dec. 6. 11:41
 18/23 anonim ***** válasza:
41%

Már megint mit hápogsz? Jólvan, ügyes vagy, igaz, csak utólag jött meg a fene nagy bátorságod, és elintézted a dolgot.

Ehhez most fel kellett hergelni magad?


Esze semmi, fogd meg jól.

2011. dec. 6. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:

Esze a fene mi, hogy van ehhez bátorságom?És nem csak itt az idegeneknek játszom a nagyot, mint egyesek. Itt éled ki magad??

Igen, utólag voltam bátor, hisz nem ismertem a jogaimat, de miután tájékozódtam, megtettem a lépéseket és nem tudott belekötni. Tudod nem szeretem magam lejáratni a nemtudásom miatt és ezért akkor meghúztam magam.

Szóval ajánlom neked is próbálj meg az életben igazi hús vér emberekkel szemtől szemben kommunikálni és az elfojtott problémáidat ne itt éld ki (igaz ez a legegyszerűbb formája).

Én feltettem két kérdést ennyi. De te folyamatosan kötözködsz és ocsmányul beszélsz. erre nem lehet mit mondani. Egyébként csak most mondom én lezártam a beszélgetést, nyomok egy nagy "X"-et a kérdés mellé, így már többet nem fogom olvasni. Nyugodtan írhatsz , szidhatsz tovább, de azt már a nagyvilágnak nyomod, mert nem fogom látni. Nekem ennyi elég volt.Üdv

2011. dec. 7. 09:16
 20/23 anonim ***** válasza:
Ne pedálozz. Már leírtad magad régen.
2011. dec. 7. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!