Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Tanúvallomáskor nem adtak...

Tanúvallomáskor nem adtak másolatot. Jogom lett volna hozzá? Valamint panaszt tehetek e lekezelő viselkedés miatt?

Figyelt kérdés
Másrészt este hirtelen minden előzmény nélkül kijöttek, gúnyosan beszéltek és bevittek. Azt hittem gyanúsított vagyok, ezért együttműködtem, de kiderült, csak tanúvallomást kellett tennem (de ez bent derült ki). Amíg itt voltak, lekezelően "bűnösként" kezeltek. Tehetek -e panaszt? Szakszerű volt e ez az eljárás? Kérhetem e utólag a tanúvallomás másolatát?
2011. dec. 3. 16:23
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

A panaszt megírhatod nyugodtan, akár mi a válasz,hidd el nincs jelentősége.Tanúként is úgyan azok a kötelezettségeid,sőt-mint egy gyanúsítottnak.És tényleg meg kell fizetni az elővezetés díját is.Ha jól tudom 7000+km.

Azért valahol,valamelyik oldalról sántít amit írsz.

2011. dec. 12. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
ja,és tanúnak nem jár másolat,csak gyanúsítottnak-ingyen,illetve sértettnek illetménybélyeg fejében
2011. dec. 12. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

"Azért valahol,valamelyik oldalról sántít amit írsz."


Ezt mondom én is; v.mit tuti kihagyott. Vannak bunkó rendőrök, de a rendőr nem azért rendőr, hogy úgy beszéljen vele bárki is, mint egy rakás sz*rral, és nekem az a gyanúm, hogy a kérdező bizony paraszt volt, és ebből lett a rendőrnek elege, azért volt vele (a kérdezővel) olyan, amilyen.


"Imádom" az ilyen hiper-liberális embereket, akik úgy gondolják, hogy nekik mindenhez joguk van, mindenkinél okosabbak, és rájuk semmilyen szabály nem vonatkozik.

2011. dec. 12. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!