Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Nem furcsa ez a Bándy Kata-gyi...

Nem furcsa ez a Bándy Kata-gyilkosság körüli rendőri eljárás?

Figyelt kérdés
Először is, mielőtt valaki megvádolna, nagyon sajnálom, ami történt vele. Amit nem értek, hogy mi ez az egész körülötte. Naponta jelenik meg róla újságcikk, és némelyikben már úgy tudósítanak a nyomozásról, mintha valami sportesemény lenne. Valahol azt írták, a rendőrség a helyszíneléskor lezárta az egész környéket meg titkolózás van, mégis a legapróbb dolgokat egyből hozza le a média. Szerintem elég szokatlan.
2012. júl. 13. 21:03
1 2 3 4 5 6
 21/53 Kon"troll" válasza:
86%
Na hogy kicsit tisztább legyen. Igen a facebook is közre játszott,hogy ekkora hírverést kapott,de a valódi oka ahogy már korábban írták,hogy nem egy családi probléma miatt történt az egész,módszeresen megölték,ami a médiából jön,hogy megerőszakolták és csikkeket nyomtak el a testén,szinte biztosra veszem,hogy igaz,engem személy szerint nagyon felbosszant,mert gyűlölöm a nemi erőszakot,és a pedofiliát. Igen van egy két kupleráj a környéken,de tudnék mondani sokkal veszélyesebb környéket pécsen,a legaggasztóbb az,hogy a belvárosból tűnt el,és azon a részen én is bármikor végig mernék sétálni az éjszakába.Amúgy még annyit,hogy itt pécsen elég lincs hangulat van,soha nem láttam még ennyi rendőrt,és nem telik el 10 perc,hogy nem szirénázna valamelyik.
2012. júl. 16. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/53 anonim válasza:
71%

Egyszer az: elkezdték keresni a facebook, és az utcákon, a család és a barátok, nem hibáztatom érte őket, én is ezt tettem volna a helyükben, így nyilván országos lett az érdeklődés. Hozzám is eljutott neten az őt kereső kép (pedig az ország másik végében lakom), hogy osszam meg, mert eltűnt, ezért nyilván mindenkit érdekel mi történik percről percre az ügyben, és mindenki sajnálja őt is, a családját is.

Másodszor az: szerintem ebben az országban túl sok helyszínelőket néz már mindenki, azért jönnek a találgatások, hogy most külföldi diák, vagy középkorú férfi, egyedül magányosan él, autója van, biztos később vitte arra a helyre ahol megtalálták... Lám ezek közül egyik sem talált a jelen állás szerint!

Harmadszor az: remélem annak aki ezt tette ezzel a lánnyal, fájni fog a halál ha egyszer oda jut ő is! Mást nem érdemel...

2012. júl. 16. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/53 anonim válasza:
38%

Igazából engem azért érdekel, mert ez "személyesebb" számomra, mint a többi.

Facebookon csatlakoztam a keresős csoporthoz, a lány barátai, családtagjai is írtak oda, lehetett velük kommunikálni, stb.

2012. júl. 16. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/53 anonim ***** válasza:
82%
Majd meglátjuk.... én korainak tartom..
2012. júl. 16. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/53 anonim ***** válasza:
53%

Ha megvan a DNS teszt es ugye igy talaltak meg,akkor miert kell ketelyeskedjel?

[link]

2012. júl. 16. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/53 anonim ***** válasza:
88%
DNS teszt, ugyan már... egyrészt az több napba telik, másik pedig azt, hogy be lehet segíteni DNS ügyben is..persze nem azt mondom, hogy biztosan hazugság a hír, de azt tudom, hogy manipulálható a dolog.
2012. júl. 16. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/53 anonim ***** válasza:
88%
Beismerő vallomást pedig bárkiből ki lehet csikarni..
2012. júl. 16. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/53 anonim ***** válasza:
25%
erdekes akkor hogy nem Teged,vagy engem kerestek meg a rendorok... vagy gondolod a rendorsegi szamitogepben beirtak a "keresesbe" 25-30 eves,ci.a.y,buntetett eloeltu,pecsi lakos...es akkor a DNS tesztjet is megmaipulaltak neki,hogy Ra passzoljon...nah ne mar...ekkora marhasagot.... Ez nem egy horszkop,hogy lehet igaz,lehet nem...ez teny!
2012. júl. 16. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/53 anonim ***** válasza:
51%

jah es ezt elfelejtettem neked leirni:

P. László DNS-minta alapján bukott le: büntetett előéletű lévén a rendőrség így gyorsan azonosítani tudta.

tehat DNS teszt "ide vagy oda" megvolt mar neki...ugye azt eleg csak egyszer csinalni,az nem valtozik,NINCS belole meg 1 ezen a vilagon....mindenkinek csak 1 DNSe van....

2012. júl. 16. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/53 anonim ***** válasza:
85%

Kedves előző. Csak annyit tudok neked mondani, hogy látszik, hogy nem vagy "tűzközelben". Hidd el nekem kérlek, a rendőrségen sok mindent meg lehet csinálni, amire egyáltalán nem is gondolsz. És azt se feledd, a népnek most mihamarabb bűnös kell, az emberek félnek és kíváncsiak. Nem sok olyan eljárást látsz, ahol pár nap után már megjelenik egy facebook kép.

Én is nagyon szeretném, ha meglenne a tettes, de ismerem azt a szót, hogy türelem.

2012. júl. 16. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!