Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Nem furcsa ez a Bándy Kata-gyi...

Nem furcsa ez a Bándy Kata-gyilkosság körüli rendőri eljárás?

Figyelt kérdés
Először is, mielőtt valaki megvádolna, nagyon sajnálom, ami történt vele. Amit nem értek, hogy mi ez az egész körülötte. Naponta jelenik meg róla újságcikk, és némelyikben már úgy tudósítanak a nyomozásról, mintha valami sportesemény lenne. Valahol azt írták, a rendőrség a helyszíneléskor lezárta az egész környéket meg titkolózás van, mégis a legapróbb dolgokat egyből hozza le a média. Szerintem elég szokatlan.
2012. júl. 13. 21:03
1 2 3 4 5 6
 31/53 anonim ***** válasza:
Bocsi, nem tetrora gondoltam, amikor +előzőt" írtam:)
2012. júl. 16. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/53 anonim ***** válasza:
0%
tele van a net a kepevel...mirol beszelsz???? nem olvasol hireket?
2012. júl. 16. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/53 tetro ***** válasza:
90%
tele van a net a képével? :DDDDDDDD értem. szóval ha száz hozzád hasonló ökör megosztja a képemet a neten, akkor én egy perverz kéjgyilkos vagyok?
2012. júl. 16. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/53 anonim ***** válasza:
0%

[link]

ahham..tehat mar a blikk...a bama is kozre jatszik.. oke.ertem....akkor jo..tovabb kell keresni tisztelt rndorseg,mert nem o a tettes..... itt megallapitottak a gyakorikerdeseken,hogy ez nem lehetseges...mi nem vagyunk tuzkozelben kedves rendorseg :) nah majd legkozelebb rafogjuk Kovacs Janosra... okej

2012. júl. 16. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/53 anonim ***** válasza:
0%
es miert van minden 2. szavad utan tragar szo???? ennyi a szokicsed? vagy mehet perelni???
2012. júl. 16. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/53 anonim ***** válasza:
0%
es miert van minden 2. szavad utan tragar szo????
2012. júl. 16. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/53 anonim ***** válasza:
0%
nem veszekedni jottem ide....nem ertem miert kell ellensegeskedjel??? semmi ertelme....
2012. júl. 16. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/53 tetro ***** válasza:
Látom nem igazán sikerül a magyar médiát a helyén kezelned. A Blikk az internetes hype után megy. Próbálja kiszolgálni az olvasókat. Légyszi egy rendőrségi közlemény mutass, ahol közlik a gyilkos nevét, lehetőleg olyan konkrétan hogy a facebook oldala is biztonsággal azonosítható legyen.
2012. júl. 16. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/53 anonim ***** válasza:
0%

[link]


akkor itt van immaron a hivatalos honlapon :)

szijaaaa

2012. júl. 16. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/53 tetro ***** válasza:
87%
Rendben. Ezen a honlapon hol látod, hogy ez a srác a gyilkos?
2012. júl. 16. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!