Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Most allergiával komolyan nem...

Most allergiával komolyan nem lehet valaki rendőr?

Figyelt kérdés
Nem vagyok már az, mert kinőttem, 10 évvel ezelőtt voltam orvosnál allergiával, azóta nem kell gyógyszer se. Ettől jelentkezhetek?
2013. jan. 3. 21:29
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Hát már hogy lehetne? De buta kérdés.
2013. jan. 3. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

"Most allergiával komolyan nem lehet valaki rendőr?"


Máskor sem.

2013. jan. 3. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
elméletileg kizárò ok.mégis a rendőrök között is van aki allergiás valamire.nyilván nem vallották be.....
2013. jan. 3. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Nekem egyik ismerősöm allergiával katona. És az allergiája nem piskóta. :)
2013. jan. 3. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Én 10 évig szolgáltam rendőrként parlagfű allergiával. Eü vizsgálaton nem vallottam be, nyár közepén/végén meg mindig "meg voltam fázva"...


Ha tünetmentes vagy, szerintem ezért nem zárnak ki.

2013. jan. 4. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Mellesleg volt, hogy kifejezetten előnyt jelentett a munkában...
2013. jan. 4. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Janzi, milyen előnye volt? csak kíváncsiságból
2013. jan. 4. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
30%
Figy, en ugy tudom hogy mindenki rendornek szuletik, csak van aki tovabb tanul.
2013. jan. 4. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nyugodtan jelentkezhetsz, ha egyébként más eü. problémád nincs. Bár kinézem belőlük, hogy ha megtudják, akkor belekötnek. Ami elég röhejes, tekintve, hogy amúgy milyen hulladékokat felvesznek manapság rendőrnek. Értem ezt egészségügyi és mentális állapotra, na meg hozzáállásra. Szóval elég nagy lyukak vannak azon a szitán, és megesik, hogy éppen olyan akad fenn rajta, akinek nem annyira kéne. Akinek meg kéne, az meg...
2013. jan. 4. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Nos, ha már rákérdeztek...


2006-08 között volt "szerencsém"" a fővárosunkat amortizáló csőcselékkel szemben állni. Ott a könnygázban minden kollégámnak taknya-nyála egybefolyt, nekem viszont szinte semmi bajom nem volt. Én azóta is úgy gondolom, hogy az "edzettebb" nyálkahártyám miatt.


A várható "kulturált" válaszolóknak pedig üzenem: 16 szemet lőttem ki, de agyat nem találtam el...

2013. jan. 4. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!