Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Az ATM felvétel nem elég...

Az ATM felvétel nem elég bizonyítéknak?

Figyelt kérdés

Használták többször is folyamatosan a bankkártyámat.Azonosítottam az elkövetőt(aki abban a városban maradt,ahonnan én eljöttem,onnan is emelte le a pénzeket) Kb.3 hónap után jelentettem az esetet,meg van az elküvető,azonosítva és már meg állítólag ez nem lesz elég bizonyíték a visszaéléshez!!!

Azt se tudom,hogy az a rengeteg pénz honnan érkezett rá!



2014. jan. 14. 16:42
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
minimum egy előzetes letartóztatást megérdemelt volna mert bűnismétlő!Nincs igazság!
2014. jan. 16. 17:14
 12/16 A kérdező kommentje:
vagy te kedves Bucsek,elhinnéd hogy egyáltalán nem volt benn? mert éppeszű ember nem. Azzal védekezett,hogy csak felvette a pénzt,a tranzakciók nem az ő felelősségei voltak!Az IP címek abból a városból valók ahol ő volt,én 200km-re voltam,de még ez sem győzte meg a rendőröket! Ők néznek engem hülyének!
2014. jan. 16. 17:20
 13/16 A kérdező kommentje:
ja és még valami:az apród csak azokat az IP címeket adta ki ahonnan el lett küldve a hirdetés,ahonnan a válaszok,reagálások jöttek már nem!Pedig lehet abban lett volna a kulcs!
2014. jan. 16. 17:22
 14/16 anonim ***** válasza:
Mindenki mindaddig ártatlan amíg a bíróság jogerősen el nem ítéli.
2014. jan. 16. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
De nem lehetett volna szerinted előzetesbe tenni emiatt? Hát még amaz ügye sem zárult le!!Kint van szabadlábon!És lassan az lesz,hogy itt én vagyok a bűnös!
2014. jan. 16. 18:00
 16/16 anonim ***** válasza:
eleg regi a kiiras, de hasonlo a helyzetem, ugyanis nekem is a bankkartyamrol szedtek le a penzt.
2020. dec. 27. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!