Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Véletlenül városban dudáltam...

Véletlenül városban dudáltam kanyarodás közben. Rendőr igazoltat. Azt mondja 10 ezer ft helyszini birság vagy feljelentés 2 év felfügezstettel és 30 e ft ig terjedő birság. VAn ilyen?

Figyelt kérdés
Amúgy a feljelentést választottam, megkapja fellebezést, főleg hogy fenyegetett is.Meg ilyeneket h ogy tegnap civilbe láttak hogy 30 as táblánál 60 al mentem meg csikorgattam a gumit leszarozták a kocsit meg h mit menőzök, közben csak véletlen dudáltam eggyet.
2010. jan. 11. 13:23
1 2 3 4 5
 41/48 A kérdező kommentje:
száguldozni belvárosban meg véletlenul dudálni eggyet nem ugyanaz. Megjegyzem ez az első összetuzésem a rendorokkel ezért se értem a dolgot...
2010. febr. 20. 17:24
 42/48 anonim ***** válasza:

A törvény az törvény.


Őrá nem vonatkozik!Olvasd végig az egész történetet,aztán meglátod a hozzáállását!Meg kapja a méltó jutalmát érte...

2010. febr. 20. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/48 anonim ***** válasza:
nem ugyanaz???hát drágám mind a kettő szabálysértés...
2010. febr. 20. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/48 A kérdező kommentje:

Igen ám de nem mindegy hogy 120 al tépek mint állat, és ezzel mások testi épségét veszélyeztetem vagy pedig egy kihalt utcán éjszaka kanyarodás kozben megnyomom

a dudát, persze már a kékfény meg is villant

2010. febr. 21. 00:37
 45/48 anonim ***** válasza:
mondom szabálysértés.....tök mindegy hogy 120-al mész,vagy nem teszel irányjelzőt,vagy átmész a piroson,rámész a záróvonalra,vagy indokolatlanul használod a dudát....nekik intézkedni kell,mert észlelték...ez azért szerintem nem olyan nehéz dolog.
2010. febr. 21. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/48 anonim ***** válasza:
60%
Ugyan,hagyd már szerencsétlent!Egy éve vezet autót,előtte meg rotyogózott,van tapasztalata,mindenki más hülye!
2010. febr. 21. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/48 A kérdező kommentje:
oké nektek van igazatok. csá
2010. febr. 21. 11:31
 48/48 anonim ***** válasza:

nem nekik van igazuk, nincs igazság sajnos :P

ők is máshogy vélekednének ha a semmiért bässzák meg őket

2010. máj. 5. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!