Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Véletlenül városban dudáltam...

Véletlenül városban dudáltam kanyarodás közben. Rendőr igazoltat. Azt mondja 10 ezer ft helyszini birság vagy feljelentés 2 év felfügezstettel és 30 e ft ig terjedő birság. VAn ilyen?

Figyelt kérdés
Amúgy a feljelentést választottam, megkapja fellebezést, főleg hogy fenyegetett is.Meg ilyeneket h ogy tegnap civilbe láttak hogy 30 as táblánál 60 al mentem meg csikorgattam a gumit leszarozták a kocsit meg h mit menőzök, közben csak véletlen dudáltam eggyet.
2010. jan. 11. 13:23
1 2 3 4 5
 31/48 anonim ***** válasza:
Remélem fellebbeztél,mert akkor már szinte száz hogy rád szállnak mint légy a sz@rra:):)na ezért vagy nem normális...Épeszű ember elismeri hogy hibázott és előbb szabadul.
2010. febr. 18. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/48 A kérdező kommentje:
Épeszű ember nem fizet dudálásért 15 ezret.
2010. febr. 18. 16:48
 33/48 anonim ***** válasza:
Szerinted ő fizet?Azt írta nincs munkája!Akkor a szülők fizetnek.Az ő fiuk!Inkább zárnák be,ott tanulna tiszteletet!
2010. febr. 18. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/48 A kérdező kommentje:
Az a tisztelet ha leszopom a rendőröket hogy egy kis gumicsikorgatásér haddne börtönözzenek márbe?
2010. febr. 18. 19:39
 35/48 anonim ***** válasza:
70%
Én rendőr vagyok.Felháborit ha egy kezdő vezető egy elkövetett szabálysértést amit a társam jelenlétében még le is tagadna!Nem azért esküdtem fel a hívatásomra,hogy gúnyt űzzenek belőlem a hasonló viselkedésű gyanús egyének.Természetes hogy eljárunk ellene,hiszen ez kötelességünk!A gumi a tapadást hozza létre az út és a gépjármű között.Ha ezt valaki szándékosan feloldja,kisérletet tesz ennek megszűnésére,az a többi szabályosan közlekedő polgárra veszélyhejzetet teremthet ebből az okból kifolyólag.Tehát bírságolható.Ebben mi a nem megérthető?A kolegáim helyesen és törvényesen jártak el,de ezt írásban is meg fogja az elkövető kapni.Remélhetőleg nem fog hangjelzéssel indokolatlanul senkit sem zavarni és a hatósági közegeket ezentúl megbecsüli,tiszteli!KG.rend törzsz.
2010. febr. 18. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/48 A kérdező kommentje:
szarok a törvényeitekre mivel nem én hoztam létre őket.:D
2010. febr. 19. 12:48
 37/48 A kérdező kommentje:
Kezdő vezető? 4 éve kismotor 1 éve kocsi jogsim van fiam:D
2010. febr. 19. 14:52
 38/48 anonim ***** válasza:

Rendőrbácsi! 15000 egy dudálásért az kicsit sok nem? Tudom, nincs mérlegelési joga, de remélem ahhoz a széles (mostanság egyre kevesebb tagot számláló) réteghez tartozik, akik pl.: 15000Ft helyszini birság helyett: 4000, max 5000Ft helyben, nem csekken történő kiegyenlytésre is módot adnak. És azt végképp remélem nem a spicli alja rendőrréteghez tartozik aki saját kollégáit moszerólja be nyilván előléptetésért, hogy aztán kollégáját 2 évre is börtönbe zárják 5000Ft-ért. (jó hogy vannak rendőrök, és tudom hogy nem ők alkotják a törvényeket, de minden árnyékra nem kell rávetődni. Én azt vettem észre, amúgy a fenti nmcsekkes módszer beválik. Az se kevés pénz én 10%, de min. 3000 adok, de pl.: egy 300000 bírságnál+jogsi mosolyogva adtam oda a 30000 a srácnak. Jó fej volt.

Úgyhogy rendőrbácsik: ügyesen, úgy hogy a polgárok széles rétegének, és a maguknak is jó legyen. A bírságot a politikusok ugyis elköltik magukra:) na csáo

2010. febr. 20. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/48 anonim ***** válasza:
Az ostobaság már fáj!OFF topic.Szerencséje,hogy nem jelentette fel egy kötelességtudó állampolgár!
2010. febr. 20. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/48 anonim ***** válasza:
rendőrbácsik okosan???Ők felesküdtek a törvények betartatására te ostoba.....Dudálni meg elég veszélyes és már ne is haragudj,de volt példa arra,hogy tömegbaleset volt egy dudálásból...megjegyzem haverjának dudált egy idióta.....A törvény az törvény b@szki,most tegyenek kivételt és akkor ugyan már engedjük szabadon azt,aki véletlenül b70-el robogott végig a falun mert a km órára rásütött a nap....annyi b.rom ember van...
2010. febr. 20. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!