Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Véletlenül városban dudáltam...

Véletlenül városban dudáltam kanyarodás közben. Rendőr igazoltat. Azt mondja 10 ezer ft helyszini birság vagy feljelentés 2 év felfügezstettel és 30 e ft ig terjedő birság. VAn ilyen?

Figyelt kérdés
Amúgy a feljelentést választottam, megkapja fellebezést, főleg hogy fenyegetett is.Meg ilyeneket h ogy tegnap civilbe láttak hogy 30 as táblánál 60 al mentem meg csikorgattam a gumit leszarozták a kocsit meg h mit menőzök, közben csak véletlen dudáltam eggyet.
2010. jan. 11. 13:23
1 2 3 4 5
 21/48 A kérdező kommentje:
Hát még a feljelentést se küldték ki, lehet hogy csak fenyegetett vele amiért nem fogadtam el a helyszíni bírságot.
2010. jan. 21. 19:21
 22/48 A kérdező kommentje:

Közúti közlekedési szabályok kisebb fokú megsértése szabálysértés elkövetése miatt

15.000 (tizenötezer) forint pénzbírsággal sújtja.

Megjott a feljelentés :DDDDDDDDDDDDDDD Visszamegy egy fellebezés a mocskoknak

2010. jan. 28. 04:20
 23/48 anonim ***** válasza:
69%
Csórikám!Apuci vett neked autót és azt hiszed miattad süt a nap?Ha nincs jövedelmed minek koptatod a gumit?Vagy majd vesz apu újat?Két napig nem aludtál és odaülsz a kormány mögé?Hát én nem vagyok rendőr, de amit írtál abból nekem le is jött hogy egy senki vagy, aki nagynak akar látszani!Jobb ha behúzod füled, farkad és elkezdesz normálisan viselkedni, akkor szeretni fognak!Megérdemelted.Remélem tanulsz belőle!
2010. febr. 15. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/48 A kérdező kommentje:
Hát szerintem meg a jó k*rva anyádat. Csak akkor szeressenek ha fizetek mint a sok majom a semmiért?
2010. febr. 16. 23:23
 25/48 A kérdező kommentje:
Mi az hogy kezdjek normálisan viselkedni? Nehogy már attól legyek rossz ember hogy néha néha odanyomtam neki. Amíg meg nem ismersz ne merj rólam véleményt alkotni te liberalis kutya.
2010. febr. 17. 12:25
 26/48 anonim ***** válasza:
69%
Látod hogy eltaláltam hogy nálad van a gáz:)Remélem leadják egymásközt a drótot és nem fogsz unatkozni egy darabig még!:)Az írásodból is lejön a jellemed....Tökéletesen megérdemled a sorsodat!TŰŰŰŰŰT!Bocs, véletlen volt:)))Persze...
2010. febr. 17. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/48 anonim ***** válasza:
Dudálásért megbüntetek?Egyszer én is dudáltam egy rendőrnek,megállított és megkérdezte tisztában vagyok-e azzal hogy szabálytalan voltam?Igen.De ha meg nem köszöntem volna a dudálással a kollégájának akkor is az lennék!Jót nevettek rajt.Nem is bírságoltak meg.Szerintem rossz hozzá álásod volt a dologhoz!
2010. febr. 17. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/48 anonim ***** válasza:
láthatod hogy hogy áll a dologhoz...miért állt volna különbül a rendőrökhöz..
2010. febr. 17. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/48 A kérdező kommentje:
Hogy álljak a dologhoz amikro leugatsz névtelenül? És igen semi rosszat nem mondtam a rendőrnek nem röhögtem a képébe korrektül válaszoltam. És csak patkánykodik mint te. na getlife
2010. febr. 17. 23:22
 30/48 anonim ***** válasza:
Ez jobb mint a Sas kabaré!HEHEHE!Biztosan feltűnési viszketegsége van a mitugrásznak,persze a normális rendőrökben kiveri a biztosítékot,ha nincs munkahely-miből van kocsi tényállás!Ilyenek a mai fiatalok!Már csak arra lennék kíváncsi milyen autó volt ez a Knight Rider hogy magától dudikált!
2010. febr. 18. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!