Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Voltal mar bortonben?

Voltal mar bortonben?

Figyelt kérdés
Ha igen hol es meddig? Hogyan elted meg?

2014. dec. 19. 23:12
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%

A Gyorskocsiban voltam előzetesben mindössze három napot. Engem is orgazdasággal (szevasz, kolléga!) gyanúsítottak meg a fakabátok, csak olyan sztorit nyomtam le nekik, hogy az ügyészség kapásból visszadobta, nem emeltek vádat (mert látták, hogy ezzel a történettel nem bírnak megfogni), és meghosszabbítani se bírták az előzetest, mert nem volt semmi a kezükben a tökükön kívül.

Úgyhogy a harmadik napon szépen kinyitották az ajtót én meg kisétáltam.

Hogyan éltem meg? Leginkább úgy, hogy érdekes kaland volt. De ennyi pont elég volt belőle.

2014. dec. 20. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
Kérdező, téged miért ítéltek el, ha szabad megtudnunk?
2014. dec. 20. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
11%
Nem. Igyekszem betartani a törvényeket.
2014. dec. 20. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
64%

Nem szégyen???

(minimum) Kétszer voltál börtönben (tehát nem tanultál semmit az első esetből) és úgy érzed, hogy ezen nincs mit szégyellni?

Na, ezért fogsz te még visszakerülni oda.

2014. dec. 20. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
58%
Sok a GYIK-en a börtöntöltelék, ezért kamu a sok hozzászólás.
2014. dec. 20. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:
Engem betoreses lopasert iteltek el, de ossze vissza szallitgattak a letoltes alatt, maskor csak szabalysertesi penzbirsagokat ultem le...na jo az hogy nem szegyen nem teljesen talalo megfogalmazas, persze , h azert gaz vmilyen szinten, de be kell sztem vallalni a tortenteket.Tanulni, azt kell hogy mondjam, nem a kapott bortonbuntetes altal tanultam az esetekbol, sot ott inkabb csak meg tobb otletet stb. kap az ember buncselekmenyekre, hanem miutan kesobb hozzam is betortek, es eleg gaz volt szembesulni azzal, h vki felturta a lakast, es elvitt ezt-azt, abbol tanultam, es azota felhagytam az ilyen dolgokkal, mondhatni meg is bantam....
2014. dec. 20. 10:01
 17/23 anonim ***** válasza:
87%
"mondhatni meg is bántam" azért látom nem okoz álmatlan éjszakákat a lelkiismereted...
2014. dec. 20. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
64%
Óriási szabadgondolkodás várható, mert államcsőd várható, és pénzhiány várható és várható még hogy nem lesz pénzt a börtönökre. Mehettek haza fizetés nuku.
2014. dec. 20. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
66%

Voltam testisértésért,emberrablásért 8 évig.Az exem barátját leckéztettem meg a spanokkal,megcsaltak.Ezt a reakciót senki nem várta el tőlem,de belefulladtam a bánatba és dühbe.

A börtönben meg még meg is változtam.Egy jó 40-es karral jöttem vissza,lenyírt hajjal és új emberismeretekkel,viszont az ismesőseim szemébe se mertem nézni,mert szégyeltem

A csávónak két bordája,egy keze tört el,az orrát törtem el.

Nagyon szégyelltem a dolgot.Viszont a börtönbe könnyebben ismerkedtem és a társaság is jobb vol,a kaja meg,nem volt egy 5 csillagos hotel,de egész jó.

De megesküdtem hogy ilyet többet nem csinálok.Az ellenségeim,akiknek nagy volt a szája,ellhallgatott

2014. dec. 20. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
45%
Szoszi van a szütyőbe,ütsz érte?
2014. dec. 21. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!