Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Ha 17 évesen lefújom az...

Ha 17 évesen lefújom az iskola előtt rámtámadó osztálytársamat gázsprayvel önvédelemből, lehet valami következménye?

Figyelt kérdés

2015. okt. 2. 22:42
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:

#kovpet


Rengeteg hozzászólásodat olvastam eddig. Nagyjából ismerem az álláspontodat az önvédelemmel kapcsolatban. Amit most írtál, szintén igazad van, de remélem megérted, hogy mit is akarok mondani.

Általános iskolás koromban olykor-olykor megtaláltak az ilyen "emberek". Lökdöstek, anyáztak, rugdostak, kigáncsoltak. Szerencsére keveset kaptam a többiekhez képest. Így 24 évesen visszagondolva, az első beszólást ököllel kellett volna tolerálnom, így megúsztam volna a többi atrocitást. Félig-meddig hívő ember vagyok. Arra kérem az Istent, hogy engem találjanak meg az ilyen szarrágók, lökjenek meg az utcán, zsebeljenek ki a boltban. Nem akarok faji kérdést csinálni ebből, de ha 4-en állnának körbe, ha kettőt nem is, de azt az egyet úgy verném gégén, hogy soha többet ne kapjon levegőt.

2015. okt. 9. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:
67%
kovpet írja,hogy általános iskolás korában verték!!!!!A 17 éves srác verése is felháborító,de ált.isk.korban! Drága gyerekek,hol vannak a szüleitek?Mifélék az ilyen szülők,akiknek a gyermek nem mer panaszkodni és nem áll a gyermeke mellett?!
2015. okt. 10. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:

Egyik előző vagyok.

Most kicsit máshogy gondolom.

Magánéletben történt dolgok miatt...

Jobb az ha a helyzetet nem tetézzük hanem felül emelkedünk rajta. Persze csak ha lehet... Mert van úgy hogy nem lehet. Akkor pedig te leszel a hibás néha ha véded magad. =/

De ilyen az élet.. Konfliktusok vannak.

2015. okt. 10. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 kovpet ***** válasza:

# 32: Engem nem vertek általánosban, nem írtam ilyet!


Középiskolában kemény helyre jártam és én voltam az egyik legkisebb, de ott sem jutott eszébe senkinek, hogy pont velem kezdjen ki. Egynek egyszer igen, hetekig röhögtek rajta, hogy hogy lehet ilyen monoklival emberek köze menni. De az más világ volt és az tényleg önvédelem volt, ha lett is volna ügy belőle, akkor sem lettem volna bajban.

De a gázspray-es dologból nem lehet jól kijönni, azt csak akkor szabad, ha konkrét, azonnali veszélyben van az ember és nincs más mód az elhárításra. Számomra a gyakorin való kérdezés ezt kizárja.

2015. okt. 10. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:
Olvasd vissza mit írtál,mert ott van.
2015. okt. 10. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:
Már elnézést, de hogy tudsz ennyire félreolvasni? Én címeztem kovpet-nek a választ, nézd meg. Már mikor először feszengetted a témát, már tudtam, hogy félreolvastad.
2015. okt. 10. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:
Igazad van,elnéztem
2015. okt. 10. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:
De mi az,hogy ,,feszengetted"?
2015. okt. 10. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:
"feszengetted" alatt a szóvá tevést értettem. Nem vagyok nyelvész, előfordul, hogy nem azt írom, amire gondolok. Lépjünk túl ezen.
2015. okt. 10. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 mennikéne válasza:
van ettől kifinomultabb módszer is, hogy elba.szd valaki napját aki folyamatosan elb.assza a tiédet, agyalj még kicsit, ez elég nyers, baj is lehet belőle. lebegj mint a pillangó szúrj, mint egy méh
2015. okt. 28. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!