Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Most ez komoly, hogy szóbeli...

Most ez komoly, hogy szóbeli "erőszak" tettek feljelentéseket a kölni nők?

Figyelt kérdés

"A Bild szerint a bejelentett esetek többsége a szóbeli erőszak kategóriájába, az úgynevezett szexuális sértegetési ügyek közé tartozik."


"Nem akarom elbagatellizálni az esetet, amely azonban mégiscsak azt mutatja, hogy megváltozott a nők feljelentési hajlandósága" - mondta Michael Temme rendőri vezető a WDR regionális közszolgálati televízió tudósítása szerint.


2016. febr. 5. 16:25
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:

" kéjes szájnyalás is "nemi erőszaknak", fog nyilvánulni, ha pont egy ismeretlen nőre nyalja meg a száját, vagy mereszti ki a szemét egy ismeretlen fazon.."

Az attól fűgg hogyan.Az ő országukban lehet h elfogadott h a nő alárenselt,de ez nem Szíria.Itt ha "kulturális társadalom"-ról van szó,akkor természetesen nem elfogadott ha valaki azt mondja h "De jó segged van,gyere már hadd b@.szalak meg".Na ne nár.

Feljelentést tenni persze túlzás,de létezik az úgynevezett "becsületsértés".

2016. febr. 5. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
Hogy lehet h most hirtelen mindenki védi hirtelen a "beilleszdekő menekülteket"?.Azt pont nem lehet kinézni belőlül hogy szóbelileg vagy máshogy zaklatják az emberetek. -.-
2016. febr. 5. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
3%
Soha nem volt szó nemi erőszakról, az összes cikkben zaklatásról beszéltek. 3 feljelentés érkezett erőszakról, nem többszáz, 3. Oktoberfesten a fajilag felsőbbrendű árjanémetek többet erőszakoltak, csak ez senkit nem érdekel, mert nem nyomathatja vele a xenofób propagandáját. A zsebnácik jelentős része funkcionális analfabéta és elterjesztették itthon ezt a farokságot, amit lassan már mindenki készpénznek vesz.
2016. febr. 5. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
81%
És képes még mindig a hazugságot pártolni... Mint ez a #13-as paprikajancsi.
2016. febr. 5. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 Titusztitusz ***** válasza:
Én nem azt vitatom hogy a "kéjes szájnyalások-verbális obszcenitások" azok nem durva dolgok valóban, én csak azt sokallom egy kicsit, hogy lassan már EZ IS "nemi erőszak" kategóriának kezd számítani...Mert már kezd elszabadulni egy egyfajta tömeghisztéria...Nem igaz az, hogy az ilyen esetre nem lehetne találni valami INKÁBB ODAILLŐBB megfogalmazást:Pl. mondjuk "verbális agresszió", vagy "verbális zaklatás" jelzőt...Merthát azért az ilyen eset az azért mégse SZEXUÁLIS ERŐSZAK a szó eredeti értelmében...Ezt azért szerintem lássuk be...
2016. febr. 5. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
6%
Gondolom akkor most majd mutatsz valami anyagot, amiben leírják, hogy százakat erőszakoltak meg Kölnben (és oda van írva, hogy ki írta a cikket, milyen forrásokból, illetve törvényesen működő médiumon jelent meg). Ja nem, mert ilyet nem tudsz, csak pampogni.
2016. febr. 5. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 Titusztitusz ***** válasza:
Amúgy én nem védem ezeket a "menekülteket", én már hónapokkal ezelőtt is leírtam itt ezen a portálon is, hogy ha rajtam múlna, én bizony egy darabot be se engednék belőlük,(Max csak a jobb kinézetü nőket...)de azért ami túlzás az túlzás...Legalábbis szerintem...
2016. febr. 5. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
Nem tudom mit sírtok ezek ellen a vademberek ellen. Minden második kérdés alatt kiderül, hogy egy kicsit sem vagytok jobbak...
2016. febr. 5. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
56%

#16


Még az atv is bemondta, amit egész nap bámulsz. Csodálom, hogy nem láttad.

2016. febr. 5. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
Én nem láttam, te meg igen. Ez felvet bizonyos kérdéseket azzal kapcsolatban, hogy ki is bámul mit. De mondom, adjál konkrétumot, ne ilyen tvben láttam, meg a buszsofőr mesélte, hogy az unokatestvére ezt hallotta a vonaton érveket.
2016. febr. 5. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!