Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Most ez komoly, hogy szóbeli...

Most ez komoly, hogy szóbeli "erőszak" tettek feljelentéseket a kölni nők?

Figyelt kérdés

"A Bild szerint a bejelentett esetek többsége a szóbeli erőszak kategóriájába, az úgynevezett szexuális sértegetési ügyek közé tartozik."


"Nem akarom elbagatellizálni az esetet, amely azonban mégiscsak azt mutatja, hogy megváltozott a nők feljelentési hajlandósága" - mondta Michael Temme rendőri vezető a WDR regionális közszolgálati televízió tudósítása szerint.


2016. febr. 5. 16:25
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
Most eszembe jutott pár fórum, ahol a családon belüli erőszakról volt szó. Az ugye nyilvánvaló, hogy a fizikai erőszak elkövetésére a férfi, testalkatánál fogva, alkalmasabb. De érdekes módon ott mindenki azt bizonygatta, hogy a szóbeli erőszak, amit a nők követnek el a férfiak ellen, ugyanolyan rossz, és én voltam lehurrogva, amiért szerintem nem.
2016. febr. 5. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
Meg ám a mosdatás! (Itt is vannak ilyen agyhalottak, de ennyi erővel legalább mennének a védenceikhez végre innét.)
2016. febr. 5. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
amúgy tévedtek! olvastam cikket hogy Szudánban igen komoly gondokat okoz a családon belüli erőszak mert a nők rendszeresen verik a férjüket és nem tudnak mit tenni jogilag. szal azért na ... a nők se tündérek, egyébként tényleg nemtom ki honnan veszi h csak egy hímnemű képes bántani egy nőneműt.
2016. febr. 5. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:

a szudán családon belüli erőszak (amihez persze semmi link sincs) felmentést ad itt európában a sok parasztnak, hogy beszólogaosson nőknek.

Ez így megy.

szánalmas amit csináltok. Első nap imádjátok az iszlámot, az jönnek a menekültek és utáltok minden menekültet, harmadik nap melléjük álltok, mert hát az mégis milyen, hogy nem lehet nőket vegzálni nyugodtan.


magyarország európa szaud-arábiája kb ;)

2016. febr. 5. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:

"Soha nem volt szó nemi erőszakról, az összes cikkben zaklatásról beszéltek. 3 feljelentés érkezett erőszakról, nem többszáz"


És ki mondta, hogy többszáz nemi erőszak történt?

Én nem láttam sehol, mindenki a fogdosáson, ruhaletépésen, lopásokon volt fennakadva, amit tömegesen követtek el bevándorlók, még a rendőröket is megdobálták petárdákkal.

Szal elég erősen tolod az árnyékboxot, de látom nagyon tetszel magadnak.

Egyébként elárulok egy titkot:

Az, hogy 3 feljelentés történt, nem azt jelenti, hogy 3 nemi erőszak történt.

Az azt jelenti, hogy 3 sértett kezdte meg a procedúrát.

2016. febr. 6. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:

jó, akkor tehát ott kötünk ki, hogy csak a média csinált ekkora cirkuszt az egészből?

nagyon nem mindegy az a "szexuális" szó ottléte vagy hiánya, mert tudjátok, hogy erre rögtön ugrik mindenki. szóval akkor most szexuális erőszak, szexuális zaklatás vagy simán pár beszólogatás volt, amit aztán jogilag zaklatásnak értékeltek, majd elferdítették szexuális zaklatássá a sajtóban?

Kb akkor így néz ki a történet?

2016. febr. 6. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:

"magyarország európa szaud-arábiája kb ;)"


Az svédisztán lesz öreg! :D

2016. febr. 6. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
svédisztánt a bevándorlók barmoltàk szét, magyarisztánban az őslakos prolik :)
2016. febr. 6. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:

"magyarisztánban az őslakos prolik :)"


Azaz ti mélyliberális prolik, ahogy írtad. :D

2016. febr. 6. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
25, azért ehhez elég setétnek kell lenni.. Az egész kérdés arról szól, hogy a kérdező rádöbbent, hogy nem történt tömeges nemi erőszak, és csak itt van vagy 3 válaszoló, akik szerint hazudok és az atv is megasszondta. Csőlátás, szalmabáb érvelés az megy, habár egy fokkal értelmesebb lehetsz a maradék csürhénél, akik egy fél oldalas cikket nem tudnak úgy elolvasni, hogy meg is értsék.
2016. febr. 7. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!