Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Nah.... És akkor ezek büntetne...

Nah.... És akkor ezek büntetnek meg minket?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=j1rZn8DvnPA


Ilyenkor mégis mi jut eszükbe? Csak így, sziréna nélkül száguld, át a sárgán. Én csinálnám ezt civilként, már kapnám a büntetést.


Létezik, hogy esethez sietett? Nah de akkor mi a fenéért nem kapcsolja fel a bigyóját? Legalább a villogót?


Nem ez az első ilyen amúgy amit látok. Sokszor láttam már ilyesmit élőben is. Nah és ebben az országban, ahol a fizetésekhez képest hatalmasak a büntetési tételek és a rendőrök szinte csak a büntetésekre mennek, amúgy nem lehet rájuk egyáltalán számítani, szerintem rohadtul felháborító az ilyesmi.



2016. dec. 9. 02:46
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
2016. dec. 9. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
97%

A KRESZ szerint ez teljesen szabályos művelet, elárulnám. Ugyanis mikor sárgára vált, azzal, hogy besatuzott volna, nagyobb veszélyhezetet teremt, mint így, hogy áthaladt rajta.


"c) a kör alakú, valamint a nyilat vagy kerékpárt mutató folyamatos sárga fény a forgalom irányának megváltozását jelzi: az útkereszteződésnél - a kijelölt gyalogos átkelőhely, illetőleg a megállás helyét jelző útburkolati jel, ezek hiányában a fényjelző készülék előtt - meg kell állni; ha azonban biztonságosan megállni már nem lehet, az útkereszteződésen mielőbb át kell haladni"

2016. dec. 9. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Jó nagy marha vagy, fogalmad nincs a kreszről de azért fel vagy háborodva. A sárga lámpának pont az a lényege hogy a zöld és a piros között legyen egy kis átfedés hogy ha valaki lendületből jön még át tudjon csusszanni, ne kelljen beleállni a fékbe ami balesetveszélyes. Az egyetlen hülye ebben a sztoriban a gyalogos nő aki átrohant a piroson.
2016. dec. 9. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 mannnocska ***** válasza:

Ez megítélés kérdése, sztem itt megállhatott volna. és sztem gyorsabban is hajtott mint 50 (bár nem tudom ott nincs e többet engedő tábla esetleg).


És pont azért, mivel megítélés kérdése, a rendőr megbüntethet, ha szerinte volt elég helyed megállni. (avagy ha meg akar, megbüntet)


De ha azt nézed, a nő meg piroson gyalogolt át, és nem álltak meg megbírságolni, pedig nagyon egyértelmű volt.


Emiatt én am nem ágálnék, ennél durvábbakat csinálnak. Nem egyszer voltam szemtanúja, hogy járőröztek szép lassan, előttük pirosra váltott, villogó fel, áthajt, villogó le.

Ez viszont konkrétan szabálytalan.

2016. dec. 9. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

A sárgán való átmenés nem volt szabálytalan, viszont, lehetséges, hogy átlépete a megengedett sebességhatárt.

A piroson átkelő gyalogos viszont mindenképpen szabálytalan volt!

2016. dec. 9. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

2-es és a 3-aska nem tudom mit néz. De külön jó, hogy a kedves hármaska még le is marház. A rendőrautó bőven 70 km/h felett ment. De szerintem jó az 80-nak is. 50 ott a sebességhatár. Az az út a Szilágyi Erzsébet fasor. Budapesten.


Én már kaptam 30 ezres csekket mert 74-el mentem 50 helyett. A nő viszont egyértelműen hülye, hogy piroson megy át. Ő akkor is hibás, ha valaki 200-al hajt 50 helyett a még fogjuk rá szabad jelzésen. De azért egy rendőr ne száguldjon már át a sárgán csak úgy, megkülönböztetőjelzés nélkül, amikor ők büntetik agyon az embereket minden kis szarságért..

2016. dec. 9. 12:57
 7/21 anonim ***** válasza:
80%

# 6/6 Időpont ma 12:57


Hát, ha ez neked 80, akkor add vissza a jogsid, már megbocsáss.

2016. dec. 9. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
79%
Már majdnem sajnáltam hogy lemarháztalak de most rátettél egy lapáttal. Hogy lenne már ez 80? 50 sincs.. Amikor elhagyja a zebrát látszik hogy lassú.
2016. dec. 9. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 mannnocska ***** válasza:

[link]


Jelzem, ez trafi. Ha megállít arra nemtom mik a szabályok.

Szerintem NAGYON max 70 volt a rendőr, de arra se vennék mérget. Ez soha nincs 80, de még 70 se.

2016. dec. 9. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

Milyen 80-ról beszélsz? A nő majdnem gyorsabban fut, mint ahogy a kocsi közelít. :-))

Jó az szűk 50-nek is.

2016. dec. 10. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!