Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Nah.... És akkor ezek büntetne...

Nah.... És akkor ezek büntetnek meg minket?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=j1rZn8DvnPA


Ilyenkor mégis mi jut eszükbe? Csak így, sziréna nélkül száguld, át a sárgán. Én csinálnám ezt civilként, már kapnám a büntetést.


Létezik, hogy esethez sietett? Nah de akkor mi a fenéért nem kapcsolja fel a bigyóját? Legalább a villogót?


Nem ez az első ilyen amúgy amit látok. Sokszor láttam már ilyesmit élőben is. Nah és ebben az országban, ahol a fizetésekhez képest hatalmasak a büntetési tételek és a rendőrök szinte csak a büntetésekre mennek, amúgy nem lehet rájuk egyáltalán számítani, szerintem rohadtul felháborító az ilyesmi.



2016. dec. 9. 02:46
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

# 19/19 Időpont ma 21:41


Ez az amit nem tudunk. Egy ilyen kézikamera felvétele alapján ez 40-45, de 60-nál semmiféleképp nem több. Az 50-nél több is már túlzó állítás szerintem.

2016. dec. 28. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!