Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Rendőrségen engedélyezett a...

Rendőrségen engedélyezett a tágított fül?

Figyelt kérdés
Nyilván munka idő alatt nem lehet rajtam, tudom. De munkaidő után azt csinálok magammal amit akarok nem? (Csak 10-12mm-s) gondolom nem néznék jó szemmel ha a fülem egy óriási lógó pacni lenne, ezért sem szeretnék nagyobbat. Mert szerintem a 10mm-s még elviselhető. És mivel munkaidőben nem hordanám nyilvánvalóan, ezért valószínű nem szólnak érte. Vagy de? Érettségi után gondoltam. Azt hallottam, hogy azután elnézőbbek. De tényleg csak kicsit akarok, és kizárólag munkán kívül hordanám, tehát ez így mennyire lehetséges? /L

2017. szept. 19. 20:48
1 2
 11/20 kovpet ***** válasza:
84%

"Most komolyan azon a fél centis lyukon problémáznak?"


Én meg azt nem hiszem el, hogy nem látod be, hogy egy rendőr nem lehet extrém kinézetű. Sem tarajos punk, sem agyontetovált idióta. A művészek és majmok azt csinálnak a testükkel, amit akarnak, de egy hivatalos szerv kötelékein belül nincs helye az extremitásnak. Nem véletlen van dress code komolyabb helyeken. Bankban sem látsz szegecses bőrruhában ügyintézőt, ugye?

2017. szept. 20. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet, mert éppeszű ember nem csinál ilyet, max a Badui törzsben, Papai új Guenában.

Te sem örülnél, ha a nőgyógyászod orrkarikás és kakastaréjjal fogadna.

Ezek a kiegészítők nem adnak méltóságot az embernek.

2017. szept. 20. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Egyaltalan nem akarok extrem lenni. Tetkot csak olyan helyen ahol nem log ki a ruha alol:D jo lehet hogy valamennyire extrem, de akkor sem latszik. Abba meg nem kotnek bele. A fultagito meg mellekes, azt kivancsisagbol kerdeztem:D annyira nem vagyok meg benne ebbe a temaba, ezert erdekel mit lehet es mit nem. Koszi a valasszokat:D
2017. szept. 20. 18:53
 14/20 anonim ***** válasza:
100%

"nem is látszik mert tajarja a haj" - nem fogja eltakarni!


egyenruhas testuletben a ferfiaknak rovidre nyirt hajat, a noknek pedig, ha hosszu, kontyba kotott frizurat kell viselniuk


lattal mar noi rendort Charlie Angyalai loknikkal?


tobbiek jol irtak, ilyen szervezetekhez nem vesznek fel a normalistol egy picit is eltero kulsovel


van egy haverom aki sofor, erted, egyszeru "taxis" de limuzint vezet es celebeket meg nagyfonokoket furikazik, es a dogleszto nyari melegben is szigoruan hosszu ujju ingben kell megjelennie, mert agyon van tetovalva a karja es a ceg nem engedi, hogy latszodjon...sofor...

2017. szept. 20. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 SZücsöm ***** válasza:
65%
A kérdezőnek írnám hogy az előttem lévő hsz-eket nyugodtan vegye semmisnek mert a kommenteket elnézve 1ik se tudja hogy eszik e vagy isszák a rendőrt. Ha munkaidőben és a suliban nem hordanád akkor felvennének mivel: MÁR KURVÁRA MINDENKIT FELVESZNEK annyira kevesen jelentkeznek rendőrnek és olyan sokan szerelnek le. Szóval igen felvennének, de a környezet nem lenne neked való mert szopatnának miatta az elöljárók. És amúgyis, ne menj rendőrnek, hidd el nekem nem nem akarsz az lenni.
2017. okt. 1. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válasszokat!:)
2017. okt. 1. 22:24
 17/20 A kérdező kommentje:
Mivel szopatnának, vagy hogyan? Ezt hogy érted?
2017. okt. 1. 22:29
 18/20 anonim ***** válasza:

Remélem, hogy nem.


Amit írsz, hogy a fél centi-egy centi benő, az nem úgy van. Egyszerű lyuk se nő be, kis semmi fülbevalóra való. Ha 15 évig nem volt a fülemben -mert kórházból-kórházba nem szabad-, akkor is 15 év után ott a lyuk, bele lehet tenni egyből.


És van olyan nyanya ismerősöm, akinek az egyszerű lyuk a fülbevaló súlyától 1-2 centisre megnyúlott. Aztán, hogy ne látsszon, már inkább klipszet hordott.


A tetoválás is külön téma. Úgy szeretném, ha egyszer már megvizsgálnák végre, hogy milyen személyiségvonások késztetnek embereket tetoválásra. Hogy világos legyen, hogy nem egyszerű "esztétikai", "divat", stb kérdésről van szó.

2017. okt. 19. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
Értem én, hogy a fülbevaló helye nem forr be, de a fültágító azért más, mert ha frissen van tágítva simán összeforr. Ha nem is teljesen de annyira nem lesz feltűnő, mint volt. Régebben is tágítottam, abbahagytam, rá pár hónapra már egy fültisztítópálcika csövét is alig tudtam beletuszkolni, úgy hogy azelőtt virított benne a 7-8milis mekis szívószál. Nyilván egy 2-3 centis fülön már csak a műtét segíthet, de egy pár milis már alig látszik pár hónap mulva. A tetoválást az okosabbak önkifejező eszközre használják. Mondhatni azt is hogy ez egy stílus. De most nem a "divatról" beszélek, hogy felrakatja magára,hogy "szeretlek Jucikám 2013.05.17" hanem a tetoválás, olyan képek ábrázolása a testen, amikről akár emlékek jutnak eszedbe, és annak a képnek csak te látod értelmét, mások csak egy krix kraxot látnak rajtad. Ez nem feltétlen a gyengeség jele, ahogy azt mások oly okos módon beállítják, szerintem csodálatos művészi dolog. Lehet, hogy mások rondának látják, de a viselőjének mondjuk az a tetoválás jelenti a legtöbbet, mert neki abba van minden jó emléke, de a világ elől mégis elrejti. Így tudnám leírni a fogalmát:D
2017. okt. 19. 22:01
 20/20 anonim ***** válasza:

Bocs, de a tetoválás nem azonos a végtermékével. Sokkal bonyolultabb , mint aminek elsőre látszik. Ezért mondom, hogy megérne egy misét a kutatása.


Nem akarok vitatkozni róla, megértem, hogy van, akinek "önkifejezés", vagy "művészet" vagy bármi más.

Azt is látom, hogy jellemző kortünetté vált.


Engem inkább a miértek, a személyiségben gyökerező okok érdekelnének. Hogy miben különbözik az, aki a saját, lélegző bőrébe, fájdalommal sebet okozva tartja szükségesnek önmaga kifejezését, és az, aki önmagát más módon fejezi ki.

2017. okt. 19. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!