Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Van egy gyerek aki papirral...

Van egy gyerek aki papirral járkál suliba meg fűvezik tudom biztosra meg láttam is. Feldobhatom a rendőrségen?

Figyelt kérdés
2010. jún. 2. 18:11
1 2 3 4
 11/36 anonim válasza:
64%
Inkább várd meg suli után és egy bézbólütővel verd szét a fejét.
2010. jún. 2. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
14%

Inkább szólj az igazgatónak.

A sok libsire meg ne hallgass,ha csak magába szívogatja(ami egy iskolában lehetetlenség)akkor is vannak páran,akik meglátják és esetleg kedvet kapnak hozzá.Tehát ezt jobb megelőzni.

Egyébként ha annyira pofátlan,hogy behordja a suliba,máshoz is lesz bátorsága(verekedés,lopás stb az anyag nem ingyen van!)

2010. jún. 2. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
0%
Lehet, hogy Stohl András egyik al-elosztója.
2010. jún. 2. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem is az igazgatónak kellene szólni erről.. Ő majd eldöntheti, hogy jogi útra tereli e, de szerintem eléggé meg tudja ijeszteni azzal, hogy behívja az irodájába, és elbeszélget vele, esetleg a szüleivel
2010. jún. 2. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
75%
Irigy vagy ,mert neked nem adott...
2010. jún. 2. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
83%

Ha tényleg a suliban füvezik (bocs, nekem ez nem jött le), akkor szólj neki, hogy ezt nem itt kéne csinálnia.

Ha nem hagyja abba, akkor buktasd le!


De ha sulin kívül csinálja, akkor sz*rd le!

2010. jún. 2. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
tök megértem, hogy zavar és bosszant, de a rendőrség túlzás. nem biztos, hogy rögtön rá kell küldeni.mármint szerinted ebből mi lehet? sok-sok baja az biztos, de hogy a füvet ezért nem teszi le az tuti. beszélj vele, ha nem vagytok olyan viszonyban, beszélj egy normális tanárral aki tudod, hogy megoldani próbálná a helyzetet.
2010. jún. 3. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
44%

23.34:Mi a túlzás?

Iskolában nem alkoholizálunk,füvezünk,szexelünk,lopunk,gyilkolunk stb...mert nem azért van.

Ha az egyiket megengedjük,akkor a többit miért is nem?

2010. jún. 4. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim válasza:
Nem derült ki hogy suliban füvezik e vagy sem. Ha igen, vállalja a kockázatot hogy feldodják, ha nem akkor meg hagyja a kérdező hagyja a fenébe, mit érdekli, hogy xy akit valszeg max. látásból ismer füvezik-e vagy sem.
2010. jún. 4. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
51%

azér nem mindegy hogy füvezik vagy gyilkol :DD

Sz*rd le, nem a te dolgod.

2010. jún. 4. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!