Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Van egy gyerek aki papirral...

Van egy gyerek aki papirral járkál suliba meg fűvezik tudom biztosra meg láttam is. Feldobhatom a rendőrségen?

Figyelt kérdés
2010. jún. 2. 18:11
1 2 3 4
 31/36 anonim válasza:
Az utolsónak annyit, hogy bűnözni annyit tesz, hogy mások kárára lenni.
2010. jún. 11. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
100%

Dobd fel, de csak akkor, ha:

1. Biztos vagy a dolgodban

2. Szeretnél egy halálos ellenséget

3. Szeretnél egy halálopan ellenséges bandát, akik bármikor átvágják a torkodat


Magánvélemény: Nem a füvezés ártalmas a társadalomra, hanem annak tiltása és kereskedelme, valamint a hozzá kapcsolódó szervezett bűnözés, prostitúció, leszámolások, stb. Most ekkor Te kivel-mivel is akarsz harcolni valójában? Lehet, hogy a gyerek csak füvezik, de egy "szép" napon a "dílerei" elvágják a torkodat. Ez most jó valakinek?

2010. jún. 12. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim válasza:
100%

Szerintem ha latod megegyszer probalj meg vele elbeszelgetni!Es probald jo utra terelni nem biztos,hogy ebben a dologba a rendorseget is bele kell keverni!

Beszelgess vele es utana donzsd el hogyan latod jonak a dolgot!

Probalj finoman kozeledni hozza,hogy lathassa az a gyerek,hogy tenleg nem akarsz rosszat!!

2010. jún. 13. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 Vajda Gábor válasza:
75%
Persze hogy rá tartozik.DE SULIN KÍVÜL CSINÁLJA NE ROMBOLJA VELE A KÖZÖSSÉGET ÉS A KÖZVÉLEMÉNYT!Saját magát rombolhatja az utcán távol a sulitól.
2010. jún. 14. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:

14.27-es hozzászóló: bűnözni annyi, hogy törvénytelen dolgot tenni. ha tetszik, ha nem. (sok dologgal én sem egyet)

Amivel kevered, az az, hogy a szabadságod addig tart, amíg nem korlátozol vele másokat! (majdnem ua)

2010. jún. 14. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim válasza:
Nem keverem én semmivel. Vagy szerinted ha a törvény holnaptól előírja, hogy virágszagolgatásért 1-5 évre lecsukhatnak akkor az bűn lesz? Vagy pl bűn Kaliforniában fagyival táncolni az utcán? (refelktálva idételen államokbeli törvényekre) Na ugye. Az egy dolog mit ír elő a törvény, józan paraszti ésszel el lehet dönteni hogy mi bűn és mi nem, nem kell ehhez a törvénykönyvet betűzni.
2010. jún. 15. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!