Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Van egy gyerek aki papirral...

Van egy gyerek aki papirral járkál suliba meg fűvezik tudom biztosra meg láttam is. Feldobhatom a rendőrségen?

Figyelt kérdés
2010. jún. 2. 18:11
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
100%
fúj te wamzer fa**opó. Nem kell odanézni te paraszt
2010. jún. 7. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim válasza:
elösször az igazgatonak.
2010. jún. 8. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim válasza:
100%

Még is, MI KÖZÖD HOZZÁ, hogy ő mit szív? Netán rádtukmálja, vagy ártott neked bármiben? Nincs jobb dolgod nyomorult kis életedben, mint mások dolgával törődni?

Saját érdeked is, hogy ne folly bele, a végén még jól megvernek (meg is érdemelnéd).

Talán inkább segíteni kéne rajta, nem mégnagyobb szarba keverni. Persze ha suliban oszt, az más... A rendőr amúgyse tud csinálni semmit...

2010. jún. 9. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 A kérdező kommentje:
szerintem meg nem a suliban kéne nyomnia!söt egyáltalán sehol az érdekében tenném hogy ne egy nyomurult drogos legyen.hát persze hogy igy beszélsz hisz gondolom teis nyomod heti szinten a 6 pack ot aztán vigyorogsz anyád meg kérdezi micsináltál áhh semmit haverokal logtam ha csinálod válald be ja hogy félsz a börtöntöl mert hogy jol megraknak az biztos
2010. jún. 9. 16:07
 25/36 anonim válasza:
Te nem vagy normális! ez az ő dolga ne szólj bele!!!!! ne te akard őt jobbá tenni!
2010. jún. 9. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim válasza:
100%
De nem szeretem az ilyeneket! Miért jó spiclinek lenni? Ezzel nem jobbá teszed csak azt éred el hogy szopjon egy csomót a rendőrök miatt! Másrészről pedig valaki írta hogy fényképezd le! Semmit nem érnél el vele mert nincs kézzel fogható bizonyíték! A fényképen meg csak az látszik hogy valaki szív valamit, de azt honnan tudják hogy fű van benne? Lehet dohány is! Lehet leszavazni! Én csak leírtam a véleményem!
2010. jún. 9. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
" a wamzerok nem alszanak az ablakból néznek, lassan elhiszem róluk,hogy ők is tépnek. Az infokért kemény pénzt kérnek" :D
2010. jún. 9. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
Nem , nem drogozok,de a wamzerkodás aljas dolog.
2010. jún. 9. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim válasza:
Ha van orvosi papírja róla, hogy függő vagy elvonóra jár éppen... akkor neki szabad :) szóval hiába dobnád fel...
2010. jún. 10. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
0%

Az utolsónak annyit, hogy hülyeséget beszélsz, de mind1, hosszú.

A többi hozzászólónak: Valószínű egy fiatal kérdezte, akinek a mai világban még vannak szerencsére erkölcsei, szabályi, felelősségérzete. Szégyeljétek magatokat, hogy egy gyereket arra neveltek, hogy ne segítsen a társán, és nézze el, hogy a másik - ha tetszik, ha nem- bűnözik.

Kérdező: Tény, hogy nem a legszebb dolog "feldobni" valakit. Főleg ha barátod. Azonban helyesen látod a dolgot, és helytelen amit csinál. Nekem is sok osztálytársam volt, aki anno füvezett. Nem tettem semmit. Most így, 10 év távlatából, ezek az emberek minden héten teleszívják magukat egy kicsit keményebb cuccokkal, és mondanom sem kell, hogy az életük a béka segge alatt van, és nem képesek beilleszkedni a társadalomba. Ha tetszik, ha nem, őket mi tartjuk el. Lehet, hogy anno egy egyszerű rendőrségi eljárás (ami egyébként tök fölösleges, mert úgyis elterelés lesz a vége) jó nelvelés lett volna nekik, és még idejében megváltoztak volna.

Amúgy a többieknek még annyit, hogy a munkám által számtalan heroinossal találkozok, és elmondásuk szerint mind a fűvel kezdte anno...

2010. jún. 10. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!