Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Mit tehetek jogtalan enkiházi...

Mit tehetek jogtalan enkiházi eljárás ellen?

Figyelt kérdés

Néhány napja egy pubban indult a történet, ittas állapotban tartózkodtam bent, és a pult mellett, a vendégségben tárolt üveges borok közül kettő kiborult, miközben a biztonsági őrrel nagyon enyhén összekaptam. Verekedésnél nem nevezném, de odalökődtem a tárolt üvegeket, és a kiborultakat ki akarták velem fizettetni, 10000 forintot "állapították meg", miközben szerintem körülbelül 2-3 ezer forintos karool volt szó. Közöltem, hogy nem fizetek, főleg nem tízezer, mivel a biztonsági őr lökött meg, nem az én hibám ami történt. Erre fel telefonon idehívták a a biztonsági cég sacc/kb 8 másik tagját a környékbeli szórakozóhelyekről, illetve rendőröket hívtak ellenem. Mivel az adott utcában lakom, nem voltak nálam iratok, de kértem azt a lehetőséget, hogy kísérjenek haza, és mutatok iratokat. Azonban nem élehettem ezzel, helyette bevittek a rendőrségre , és kitalálták, hogy "be vagyok drogozva", így az engedélyem nélkül, erőszakosan, főbb enyhe sérülést is okozva nekem beszállítottak a toxikológiára, és vért vettek, majd elkábítottak, bepelenkáztak, és lekötötték a kezem. Ezelőtt a rendőrorson folyamatosan szidtam őket, mivel drogosnak és ku rvá nak nevezték, szorongattak, és kérdésemre sem hoztak egy pohár vizet. Alig kaptam levegőt is. Mondanom sem kell, hogy nem drogoztam, viszont eléggé be voltam rúgva, azonban teljesen tudatos állapotban voltam, egészen addig amíg le nem szedáltak. Fél nap múlva ébredtem fel kezemet lekotozven, 5 súlyosan őrült/felhaldoklo emberrel egy szobában, akik maguk alá hugyoztak, én próbáltam helyettük is segítséget kérni. Mellettem például egy kb 25 éves lány feküdt, aki a hetven éves palijával összeveszett ezért öngyilkos akart lenni.. ezért került be. No comment...

Na most a lényeg, hogy kaptam egy feltételes számlát arról ,hogy fizessem ki az ellátásomat, amibe tegyük hozzá egy egész napi bentletem alatt étel nem is tartozott, csak valami leszedalo altató, amibe bele sem egyeztem. Még egy pelenka..

(Táj számomat nem is kerdeztek)

Állítólag a a rendőrség most koroz a bediktalt nevem és lakcímen lapján, mivel nem történt ellenem kihallgatas, mivel állítólag beszámítható lan állapotban voltam, amit cafolok.

Kérdés, hogy mit tehetek következő lépésként. Úgy érzem jogtalanul bántak el velem, az okozott kétezer Ft körüli kárt ha nagyon muszáj kifizetnek de az orvosi ellátást pl nonszensz, hogy nem, foleg, hogy tb ugyileg egy olyan helyzetben vagyok, hogy hiába fizettem ki a tb-met havonta, egy január eleji labrontgen során kíderult, hogy mégsincs tisztázva a tb-m valamiért, állítólag azért, mivel alkalmilag dolgoztam külföldön, és anav ilyenkor automatikusan kijelentette az itthoni tv fizetés alól.(de én ettől még fizettem havonta 7000 #akarhanyszazat)

Kérdés, kit öljék meg és hogyan és mivel.

Tapasztalatok, szimpla hozzászólások érdekének, mit szóltak az esethez. Normális ami itt lefolyt?



2018. jan. 20. 20:32
1 2 3 4
 1/39 A kérdező kommentje:
21/N
2018. jan. 20. 20:35
 2/39 anonim ***** válasza:
78%
Nem unalmas az életed... Ha annyira részeg voltál, ahogy az a leírtakból sejthető, fogadd el, hogy a többieknek volt igazuk. Persze nyilván mindenki hibás, a biztonsági őrök, a borosüvegek, a rendőrök, az orvosok, a NAV, csak te viselkedtél végig példásan. Főleg most, hogy józanon (?) meg akarsz ölni valakit. Gratulálok.
2018. jan. 20. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem igyál valamit, attól majd megnyugszol.
2018. jan. 20. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 A kérdező kommentje:
Fokent jogilag vagyok kíváncsi a megoldásra, mert hogy ez így nem volt keréken jogos az biztos.
2018. jan. 20. 20:57
 5/39 A kérdező kommentje:
Nem mondom, hogy nem voltam hibás, de az ittasság tudtommal nem bűn, a többi részletben 99szazlekban igazam volt, hogy le is írtam. Nem tudom mit szólnál hozzá ha leszedálnanak, és nőként hurdolasznanak(férfiként is gaaz, de így ez már majdnem zaklatás fogalmát is kimeríti, csak nekem nincsen időm bíróságra masznalni emiatt, pedig feljelentette lennének..)
2018. jan. 20. 21:00
 6/39 anonim ***** válasza:
57%
Micsoda kaland, és csak egy kis pia kellett hozzá! Irigyellek...!
2018. jan. 20. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 A kérdező kommentje:
Jó a humoros utolsó 😂
2018. jan. 20. 21:05
 8/39 anonim ***** válasza:
39%

Teljesen jogszerű volt minden, ha meg valami mégsem azt sem tudod bizonyítani úgyse, szóval ennyike!

Egyébként meg jó nagy hülye vagy!

2018. jan. 20. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
100%
Te nyugodtan meghalhatsz abban a hitben, hogy "igazad volt" (pontosan miben is?), de valószínűleg ezt az emberiség fennmaradó része pont máshogy látja, és ez így is marad, ebbe nyugodj bele. Bármiféle eljárás értelmetlen, és további költségeket fog neked okozni (behajtási kötlégek, jogi költségek, késedelmi kamatok stb.) Nem tudom, honnan "tudod" pl, hogy az általad részegen összetört boroknak mi volt a pontos értéke?
2018. jan. 20. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
85%

Meg mi az hogy az engedélyed nélkül vittek toxikológiára?

Hol élsz te? Miféle engedélyed? Rendőri kényszerintézkedésről hallottál már? Ha meg erőszakosan csináltak, akkor gondolom ellen is álltál.. Örülj inkább hogy ennyivel megúsztad

2018. jan. 20. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!