Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Mit tehetek jogtalan enkiházi...

Mit tehetek jogtalan enkiházi eljárás ellen?

Figyelt kérdés

Néhány napja egy pubban indult a történet, ittas állapotban tartózkodtam bent, és a pult mellett, a vendégségben tárolt üveges borok közül kettő kiborult, miközben a biztonsági őrrel nagyon enyhén összekaptam. Verekedésnél nem nevezném, de odalökődtem a tárolt üvegeket, és a kiborultakat ki akarták velem fizettetni, 10000 forintot "állapították meg", miközben szerintem körülbelül 2-3 ezer forintos karool volt szó. Közöltem, hogy nem fizetek, főleg nem tízezer, mivel a biztonsági őr lökött meg, nem az én hibám ami történt. Erre fel telefonon idehívták a a biztonsági cég sacc/kb 8 másik tagját a környékbeli szórakozóhelyekről, illetve rendőröket hívtak ellenem. Mivel az adott utcában lakom, nem voltak nálam iratok, de kértem azt a lehetőséget, hogy kísérjenek haza, és mutatok iratokat. Azonban nem élehettem ezzel, helyette bevittek a rendőrségre , és kitalálták, hogy "be vagyok drogozva", így az engedélyem nélkül, erőszakosan, főbb enyhe sérülést is okozva nekem beszállítottak a toxikológiára, és vért vettek, majd elkábítottak, bepelenkáztak, és lekötötték a kezem. Ezelőtt a rendőrorson folyamatosan szidtam őket, mivel drogosnak és ku rvá nak nevezték, szorongattak, és kérdésemre sem hoztak egy pohár vizet. Alig kaptam levegőt is. Mondanom sem kell, hogy nem drogoztam, viszont eléggé be voltam rúgva, azonban teljesen tudatos állapotban voltam, egészen addig amíg le nem szedáltak. Fél nap múlva ébredtem fel kezemet lekotozven, 5 súlyosan őrült/felhaldoklo emberrel egy szobában, akik maguk alá hugyoztak, én próbáltam helyettük is segítséget kérni. Mellettem például egy kb 25 éves lány feküdt, aki a hetven éves palijával összeveszett ezért öngyilkos akart lenni.. ezért került be. No comment...

Na most a lényeg, hogy kaptam egy feltételes számlát arról ,hogy fizessem ki az ellátásomat, amibe tegyük hozzá egy egész napi bentletem alatt étel nem is tartozott, csak valami leszedalo altató, amibe bele sem egyeztem. Még egy pelenka..

(Táj számomat nem is kerdeztek)

Állítólag a a rendőrség most koroz a bediktalt nevem és lakcímen lapján, mivel nem történt ellenem kihallgatas, mivel állítólag beszámítható lan állapotban voltam, amit cafolok.

Kérdés, hogy mit tehetek következő lépésként. Úgy érzem jogtalanul bántak el velem, az okozott kétezer Ft körüli kárt ha nagyon muszáj kifizetnek de az orvosi ellátást pl nonszensz, hogy nem, foleg, hogy tb ugyileg egy olyan helyzetben vagyok, hogy hiába fizettem ki a tb-met havonta, egy január eleji labrontgen során kíderult, hogy mégsincs tisztázva a tb-m valamiért, állítólag azért, mivel alkalmilag dolgoztam külföldön, és anav ilyenkor automatikusan kijelentette az itthoni tv fizetés alól.(de én ettől még fizettem havonta 7000 #akarhanyszazat)

Kérdés, kit öljék meg és hogyan és mivel.

Tapasztalatok, szimpla hozzászólások érdekének, mit szóltak az esethez. Normális ami itt lefolyt?



2018. jan. 20. 20:32
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
25%
Nem kellett volna megvárni a kokszos őröket meg a rendőröket se, hanem gyorsan olajra lépni.
2018. jan. 20. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 A kérdező kommentje:
Utolsó, most már én is ezen vagyok, de ki gondolta volna, hogy ilyen oiti ügyből ez lesz...
2018. jan. 20. 21:11
 13/39 anonim ***** válasza:
100%

Tetszik ez a kulcsszó: Zacher Gábor

Találó!

Van önkritika benne

2018. jan. 20. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 A kérdező kommentje:
Még ilyen helyzetben is megmarad bennem a humorerzek, utolsó 😃
2018. jan. 20. 21:14
 15/39 anonim ***** válasza:
Hát vicces is ami történt veled az egyszer biztos. Remélem tanulsz belőle! Csó!
2018. jan. 20. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:
34%
Most is be vagy piálva???
2018. jan. 20. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:
50%
Erika, te vagy az?...
2018. jan. 20. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:
100%

Keress kérdéseket hasonló témákban: Zacher Gábor


Hát én beszarok komolyan :DDDDD Szerintem ez kamu, ilyen biztosan nincsen. 21/N. Na haggyuk mááá.... Nekem az is gyanús, hogy a drog, drogos, drogoztam szavakat túl sokszor használod a szövegedben. " be voltam rúgva, azonban teljesen tudatos állapotban voltam". Hát ja, na meg 8 biztonsági őr plusz a rendőrség, plusz a TEK is kiment, hogy elvigyenek a toxikológiára. Hát akkor Magyarországon kiemelkedően jó a közbiztonság, ha mindenki ennyire ráért veled foglalkozni. Nem akarlak megbántani, mivel egyrészt nem nyerek vele semmit, másrészt nem is ismerlek, de egy ilyen kérdést kiírni egy ilyen oldalra, hogy ennyi ember lássa. Meg, hogy kit öljek meg... Felelőtlen vagy. Szerintem eszed egyébként lenne, mert elég szépen írsz, viszont érzelmileg nem hiszem, hogy annyira stabil lennél. Gondold át, hogy mi történt és viselkedj felnőtt emberként. Azt nem mondom, hogy ne igyál, mert én a huszas éveimben elég sokat iszogattam, meg kocsmáztam. Most már két éve, hogy nem ittam. Csak vállalj magad után felelősséget. Nem mutogathatsz örökké másokra, hogy de ő a hibás, meg ő. Nem. Te vagy a hibás.

2018. jan. 20. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 A kérdező kommentje:
Nyilván a megölni szót nem komolyan írtam, családi arra célozták, hogy mégis valamilyen módon vissza tudnam-e adni értelmes keretek között amit kaptam "ajándékba". Pl vérvételre, szorongat, megalázást, stb. Jogtalanul!
2018. jan. 20. 21:26
 20/39 anonim ***** válasza:

"Erika, te vagy az?..."


:D Na ezen meg már röhögök.

2018. jan. 20. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!