Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Mit tehetek jogtalan enkiházi...

Mit tehetek jogtalan enkiházi eljárás ellen?

Figyelt kérdés

Néhány napja egy pubban indult a történet, ittas állapotban tartózkodtam bent, és a pult mellett, a vendégségben tárolt üveges borok közül kettő kiborult, miközben a biztonsági őrrel nagyon enyhén összekaptam. Verekedésnél nem nevezném, de odalökődtem a tárolt üvegeket, és a kiborultakat ki akarták velem fizettetni, 10000 forintot "állapították meg", miközben szerintem körülbelül 2-3 ezer forintos karool volt szó. Közöltem, hogy nem fizetek, főleg nem tízezer, mivel a biztonsági őr lökött meg, nem az én hibám ami történt. Erre fel telefonon idehívták a a biztonsági cég sacc/kb 8 másik tagját a környékbeli szórakozóhelyekről, illetve rendőröket hívtak ellenem. Mivel az adott utcában lakom, nem voltak nálam iratok, de kértem azt a lehetőséget, hogy kísérjenek haza, és mutatok iratokat. Azonban nem élehettem ezzel, helyette bevittek a rendőrségre , és kitalálták, hogy "be vagyok drogozva", így az engedélyem nélkül, erőszakosan, főbb enyhe sérülést is okozva nekem beszállítottak a toxikológiára, és vért vettek, majd elkábítottak, bepelenkáztak, és lekötötték a kezem. Ezelőtt a rendőrorson folyamatosan szidtam őket, mivel drogosnak és ku rvá nak nevezték, szorongattak, és kérdésemre sem hoztak egy pohár vizet. Alig kaptam levegőt is. Mondanom sem kell, hogy nem drogoztam, viszont eléggé be voltam rúgva, azonban teljesen tudatos állapotban voltam, egészen addig amíg le nem szedáltak. Fél nap múlva ébredtem fel kezemet lekotozven, 5 súlyosan őrült/felhaldoklo emberrel egy szobában, akik maguk alá hugyoztak, én próbáltam helyettük is segítséget kérni. Mellettem például egy kb 25 éves lány feküdt, aki a hetven éves palijával összeveszett ezért öngyilkos akart lenni.. ezért került be. No comment...

Na most a lényeg, hogy kaptam egy feltételes számlát arról ,hogy fizessem ki az ellátásomat, amibe tegyük hozzá egy egész napi bentletem alatt étel nem is tartozott, csak valami leszedalo altató, amibe bele sem egyeztem. Még egy pelenka..

(Táj számomat nem is kerdeztek)

Állítólag a a rendőrség most koroz a bediktalt nevem és lakcímen lapján, mivel nem történt ellenem kihallgatas, mivel állítólag beszámítható lan állapotban voltam, amit cafolok.

Kérdés, hogy mit tehetek következő lépésként. Úgy érzem jogtalanul bántak el velem, az okozott kétezer Ft körüli kárt ha nagyon muszáj kifizetnek de az orvosi ellátást pl nonszensz, hogy nem, foleg, hogy tb ugyileg egy olyan helyzetben vagyok, hogy hiába fizettem ki a tb-met havonta, egy január eleji labrontgen során kíderult, hogy mégsincs tisztázva a tb-m valamiért, állítólag azért, mivel alkalmilag dolgoztam külföldön, és anav ilyenkor automatikusan kijelentette az itthoni tv fizetés alól.(de én ettől még fizettem havonta 7000 #akarhanyszazat)

Kérdés, kit öljék meg és hogyan és mivel.

Tapasztalatok, szimpla hozzászólások érdekének, mit szóltak az esethez. Normális ami itt lefolyt?



2018. jan. 20. 20:32
1 2 3 4
 21/39 A kérdező kommentje:
Elnézést, az autokorrektor belém javítgatott, de remélem ertheto
2018. jan. 20. 21:27
 22/39 anonim ***** válasza:
100%
Igen, bosszúból menjél el mentősnek, s akkor nap mint nap bevihetsz hasonló drogos vagy részeg kreténekt a toxikológiára - az engedélyük nélkül! Ez lenne az igazi visszavágás - s egyúttal a legjobb pedagógiai módszer az események feldolgozásra és megértésére. Ennek light verziója, ha pultosnak mész egy zűrősebb helyre.
2018. jan. 20. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 A kérdező kommentje:
A poén, hogy pultoskent dolgozom
2018. jan. 20. 21:37
 24/39 Estádio de Felchút ***** válasza:

Csajszi, te aztán tudsz bulizni! Imádlak (L)!!


[link]

2018. jan. 20. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:
Na, ez tényleg poén. Csak még azt ne mondd, hogy anyád orvos, apád biztonsági őr, te pedig mentősnek készülsz. :)
2018. jan. 20. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 A kérdező kommentje:
Azt sajnos nem tudom mondani, de ki tudja, lehet, hogy egyszer még mentős is leszek.. amihez kedvem lesz
2018. jan. 20. 21:40
 27/39 anonim ***** válasza:
Na, akkor ebből még akár egy fejlődésregényt is lehetne írni...
2018. jan. 20. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 A kérdező kommentje:
A válaszokból készülök katasztrofa-lereagalsi empatiateszt alanyokat szedni 😃😃😃
2018. jan. 20. 21:48
 29/39 árokpart ***** válasza:
50%
Nagyon be lehettél piálva. Ennyire nem szabad szórakozóhelyen lerészegedni, mert tapasztalat, hogy ilyen biztonsági őr félék kihasználják a bódult állapotot és sokszor szándékosan beleállnak az emberbe. Na ezért normálisan, józanabban kell szórakozni és akkor meg tudod védeni magad tőlük. Nem szabad az embernek hagynia magát, főleg, hogy az engedélye nélkül akárhova is vigyék, ilyent meg végképpen nem, hogy az utcában laksz és nem igazolhatod magad. Ilyen nincs ezért ha netán ilyen helyre mennék, nem járok mert nem vonz és a balhé sem ér meg annyit, mindig célszerű gáz stukkert vinni.
2018. jan. 20. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:
100%
Na még csak az kellett volna, hogy elkezd lövöldözni rendőrökre meg bizzonsági őrökre! :D Akkor az már börtönbüntetéses ügy kezdene lenni...
2018. jan. 20. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!