Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Ha egy büntetőeljáras van a...

Ha egy büntetőeljáras van a rendőrségen és tanút idéznek, ha ügyvéddel megy az miért gyanús?

Figyelt kérdés

Nem egyszer fordult elő, hogy azt mondták így emberek, ha tanú ügyvéddel megy az kapásból gyanús.


Miért lenne gyanús?


Szerintem nem az, mert a törvény engedi és a rendőr miért gyanakodna, ez hülyeség, szerintem nyugodtan gondolhatja a rendőr, hogy azért jött ügyvéddel tanú, mert a törvény lehetőséget ad rá és ami direkt ki van emelve az idézés végén.


Mégis sok ember mondta már, hogy gyanús.


Miért?


Azt megkérem, hogy kötekedő válaszolók ne válaszoljanak, vagy ha igen akkor normálisan, csak normális válaszokat várok.



2019. ápr. 15. 18:16
1 2 3 4
 31/33 A kérdező kommentje:

Nem vagyok kíváncsi a véleményetekre.

Egy halom rakott trollbanda.

Egy-két normális válasz van , a többi mind nem mondom ki.

És akkor a rendőrség egy áldott jó emberekből álló szerv.

Holnap oda jelentkezek komolyan.

2019. ápr. 18. 01:26
 32/33 anonim ***** válasza:
100%
Jobbak, mint te. Az biztos. Ebben egyet értünk.
2019. ápr. 18. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:

"De, hogy hogy tűnt el, nemtudom, nem én voltam. Csak én lettem gyanús, mert többet nem mentem vissza, ez meg nem bizonyít semmit, más ok miatt sem mehettem vissza,pl. meggondoltam magam."


A rendőrségen 2 fogalom van, amit felteszünk magunkban kérdésként: logikus, életszerű? A meggondolom magam, azért nem megyek vissza az öltözőbe... Nem valami jó válasz, maradjunk annyiban.


"Már ott megmutatkozik, hogy nem én vittem el, hogy a rendőrségen nem gyanusítottak meg. Ha én vittem volna el akkor ott meggyanusítottak volna, közölték volna a védővel is a "trükköt" ,hogy tanú van az idézésen, de gyanusitottként lesz kihallgatva. Ez nem tötrént meg."


Dehogy gyanúsítottak volna meg, az majd ezután fog bekövetkezni, nagy valószínűséggel.

Ha azt állítod, hogy neked a tudásod miatt nincs szükség védelemre, akkor miért bíztál meg? Szereted szórni a pénzed?

2019. ápr. 18. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!