Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mi a véleményetek a következő...

Mi a véleményetek a következő esetről?   (Lopás gyanuja)

Figyelt kérdés
Mi a véleményetek a következő esetről?  (Lopás gyanuja)Vásárolni akarok egy boltban ezért bemegyek a kijáraton a pénztárokig s egy beásárlo kocsikat tologato eladonak szolok, hogy van nálam egy máshol vett termék.  Ő azt mondja hogy egy pillanat, elviharzik, majd  perc mulva jön vissza a biztonsági őrrel, rámmutat s elmegy.  A bizonsági őr odajön hozzám, én mutatom neki a terméket, erre ő:- Hát én most mit csináljak magával?- Semmit csak megmutattam.- De én most mit csináljak magával?- Mondom, csak megmutattam.- Most akkor hivjam ki a rendörséget?Ekkor döbbentem rá hogy a szetencsétlen biztonsági őr azt hitte, azért hivták oda hozzám, mert loptam valamit...Ilyenkor mi van?
2020. jan. 22. 18:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Miért a kijáraton mész be?


Amúgy meg el kell magyarázni a biztiboy-nak, mi a helyzet.

2020. jan. 22. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Közöltem volna vele, hogy

- Drága! Én nem loptam, ellenkezőleg! Mutatom, hogy máshol vásárolt termék van nálam, blokkal együtt, csak azért, hogy ne lihegjen a nyakamban amikor bent vásárolok.

Ha ezek után is jön azzal, hogy én loptam, akkor közölném, hogy nyugodtan hívd a rendőrséget, de utána beperellek rágalmazásért!

2020. jan. 22. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Nincs semmi. Elmondom hogy félreértés történt. Én amúgy ha nincs külön kiírva meg se mutatom ha van nálam blokk. Ha nincs nálam és van náluk ilyen termék akkor igen. (Tehát egy H&M márkájú ruhára nem fogják azt hinni hogy a C&A-ban loptam) Elvégre nem illegális bevinni egy máshol vásárolt terméket bevinni egy boltba. Ha rákérdeznek egyszerűen csak megmutatom a blokkot.

Mi lett a vége?

2020. jan. 22. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__emberi-tulajdonsagok..


Most ez az új trend? Eddig vagynör troll volt, most váltunk a kijáraton közlekedő vasárlóra? Ennyire unatkozol?

2020. jan. 22. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
régebben leragasztották a szatyrot amiben a máshol vett dolgok vannak. most nem tudom, gondolom arra számítanak hogy van róla számlád, így be tudod biztosítani magadat. de ha nem kérsz számlát, mert nem akarod szaporítani a papírszemetet?
2020. jan. 22. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
A biztiboy nem volt ott. Ha a bejáraton megyek be akkor már bent vagyok a boltban az áruval s egy ilyen biztonsági őrrel az kész katasztrofa lett volna.
2020. jan. 22. 19:29
 7/13 A kérdező kommentje:
négyes ez két klön történet, probáld meg értelmezni a kérdést mielött hozzászolsz s akkor majd nem nézed trollnak azt aki nem az.
2020. jan. 22. 19:31
 8/13 A kérdező kommentje:
ötös ha nincs ott a biztonsági őr akkor leragasztani se tudja vagyis marad a kijáraton bemenés, hogy ne keruljunk be a boltba kétes termékkel.
2020. jan. 22. 19:32
 9/13 anonim ***** válasza:

Bemenetelkor kell megmutatni. Áruháztól függ hogyan kezelik, de eddig csak azzal találkoztam hogy egy egyedi matricát ráraknak ezzel jelezve hogy nem bent vásároltad ha esetleg kimenetelnél bármi probléma lenne.


Ez csak nagyobb áruházakban van, ahol biztonságiőr van a bejáratnál.


Amúgy nem szokott probléma lenni, mert ezek nem sípolnak be kimenetelkor. Maximum akkor gondolnál hogy bárki megkérdezné honnan van az adott termék amit bevittem ha átkutatnák a táskámat, de egy átlagos normál vásárlónak mért tennék meg ezt?


Meg persze ha egy félliteres üdítőt 3/4 részét már megittam, arra nem fogják azt mondani, hogy biztos az áruházban bontottam fel....

2020. jan. 22. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ezért kell elrakni a blokkot. Akkor nem fogsz görcsölni a mutogatással. Ha kérik egyszerűen megmutatod. Kamera is van a boltokban amivel bebizonyíthatod hogy nem loptad.
2020. jan. 22. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!