Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mi a véleményetek a következő...

Mi a véleményetek a következő esetről?   (Lopás gyanuja)

Figyelt kérdés
Mi a véleményetek a következő esetről?  (Lopás gyanuja)Vásárolni akarok egy boltban ezért bemegyek a kijáraton a pénztárokig s egy beásárlo kocsikat tologato eladonak szolok, hogy van nálam egy máshol vett termék.  Ő azt mondja hogy egy pillanat, elviharzik, majd  perc mulva jön vissza a biztonsági őrrel, rámmutat s elmegy.  A bizonsági őr odajön hozzám, én mutatom neki a terméket, erre ő:- Hát én most mit csináljak magával?- Semmit csak megmutattam.- De én most mit csináljak magával?- Mondom, csak megmutattam.- Most akkor hivjam ki a rendörséget?Ekkor döbbentem rá hogy a szetencsétlen biztonsági őr azt hitte, azért hivták oda hozzám, mert loptam valamit...Ilyenkor mi van?
2020. jan. 22. 18:41
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
hármas a történet vége még a négyes hozzászolonál is szánalmasabb: lusta volt a biztonsági őr megkeresni a boltost igy inkább elhitte annak a szavát akit tolvajnak nézett s elengedett, ekkor bementem a boltba. számla nem volt nálam mert reggel munkába menet nem szoktam berakni az tizoraim ebédem uzsonnám és vacsorám részeinek számláit hogy hátha egy ilyen biztonsági őrbe futok bele.
2020. jan. 22. 19:36
 12/13 A kérdező kommentje:
Amugy ezt a blokk bemutatást sose értettem. Ezekszerint egy tolvaj kivesz a kukábol egy blokkot bemegy s ami rajta van azt kihozza??? Esetleg válogat a blokkok között aszerint h mit akar megvenni?
2020. jan. 22. 19:37
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Én ilyen esetről is tudok 🙂. Ritka amúgy. De a blokk mutatása kevésbé időigényesebb mint megnézni a kamerát. Tehát ha odáig fajul a dolog akkor nekik be kell valahogy bizonyítani hogy te azt loptad amit a kamerával lehet.
2020. jan. 22. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!