Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Titeket nem b. szét az ideg,...

Titeket nem b. szét az ideg, amikor egy féreg a járdán parkol a 40 milliós szlovák rendszámú Mercedesével? Mit lehet tenni? Ha meghúznám az oldalát, akkor engem büntetnének meg kamera felvételek alapján.

Figyelt kérdés
2020. febr. 6. 15:34
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
75%

"Tisztességes munkából honnan lenne 40 millás autója?"


Tisztességes mérnök simán keres annyit. Vagy hitelből (nyilván ez az ő részéről hülyeség, de attól még legális út).


Érthető, hogy zavar, de a közterületfelügyelet kihívásán túl mást nem igazán tudsz tenni. Ha úgy felhúzod magad rajta, hogy szétvet az ideg, azzal csak magadnak ártasz. Fejleszd a stresszkezelési képességeid, ha ez rendszeres, mert te fogsz a szívsebészeten kikötni (meg persze az autó tulajdonosa is, amikor szembesül vele, hogy mennyire nem érte meg hitelből a drága autó, de azon nem tudunk segíteni).

2020. febr. 6. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 A kérdező kommentje:
Hogy itt mennyi kőgazdag jómunkásember van. Légyszíves áruljátok el, hogy legális munkával honnan van ilyen autóra pénzetek. De a vállalkozó vagyok válasz 0 pontot ér. Konkrét válaszokat várok.
2020. febr. 6. 16:11
 13/33 anonim ***** válasza:
74%

7:

"Ennek ellenére, ha egy hozzád hasonló megkarcolná, kezét-lábát eltörném."


Tehát önbíráskodásra önbíráskodás a helyes válasz, ugye?

2020. febr. 6. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
57%

Istenem mondjuk TANULJÁL piacképes szakmát,esetleg gondoltál rá?


Mik a piacképes szakmák:

- Programozó

- Hálózati mérnök

- Etikus hacking

- Gazdasági matematikus

- Könyvizsgáló

- Villamosmérnök

- elemző közgazdász

- matematikus

- asztalos

- burkoló

- festő


Jah meg nem árt 1,2 tárgyalási szintű nyelvismeret sem.


Te mit tettél magadért a gazdagok szídása más tulajdonában való rongálás jah meg a fideszezés,orbánozáson kívül?

De őszintén?


A vállalkozó miért ne írjon?

Az nem dolgozik szerinted?

Látszik mennyire vagy képben az élettel.

2020. febr. 6. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:

14-es miért neki joga van kárt tenni a máséban?

Tudod szemet szemért fogat fogért,a magyar sündörséget meg hagyjuk annyit is ér mint az ország kb.

2020. febr. 6. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 A kérdező kommentje:
16. Azért írtam a vállalkozót, mert ez önmagában nem mond semmit. Bűnözők szokták ezt válaszolni arra, hogy miből van a vagyonuk. Tisztességes munkából élőkkel semmi bajom.
2020. febr. 6. 16:19
 17/33 anonim ***** válasza:
62%

Kicsit úgy hangzik mintha az zavarnak hogy drága kocsival áll fel a járdára, nem maga az hogy valaki a járdán parkol le.


Amúgy engem picit sem érdekel. Minden helyzet egyedi, ötletem sincs mért áll a járdán, de biztos okkal ... szóval értelmetlen felhúznom magamat. Meg időm sem lenne rá..


Szóval inkább magadban keresd a problémát hogy képes vagy ilyen nyelvezettel felrakni egy gyakoris kérdést olyan szinten jár az agyad az ilyen dolgokon, ami szerintem nem normális.

2020. febr. 6. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 A kérdező kommentje:
Minden járdán parkoló autó zavar, csak az általam említett kategóriából sokkal többet láttam.
2020. febr. 6. 16:23
 19/33 anonim ***** válasza:
45%
Irj egy cetlit, hogy szep parkolas paraszt, vagy kretaval jelold ki, hogy “paraszt parkolohely”! Radikalis modszer, de bevalhat.
2020. febr. 6. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 A kérdező kommentje:
19. Nem zavar, tehát ha neked kell az úttestre lemenned egy ilyen miatt az rendben van. Le a kalappal.
2020. febr. 6. 16:25
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!