Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Titeket nem b. szét az ideg,...

Titeket nem b. szét az ideg, amikor egy féreg a járdán parkol a 40 milliós szlovák rendszámú Mercedesével? Mit lehet tenni? Ha meghúznám az oldalát, akkor engem büntetnének meg kamera felvételek alapján.

Figyelt kérdés
2020. febr. 6. 15:34
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
48%

17:

Ő egy szabálytalanságot akar szándékos károkozással megbosszulni. Te a károkozást testi erőszakkal. Akkor gondolom az is rendben van, ha utána ő bosszuból leszúr, majd egy családtagod bosszúból kiirtja a családját.


Bocs, de amit írsz, az ugyanaz a mentalitás, mint amit a kérdező képvisel.

2020. febr. 6. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
62%
Egyébként engem is zavar, mikor a járdára állnak, nem hagyva nem hogy 1.5 métert, de felet sem. De nem érdekel, hogy egy önelégült szlovák rendszámos BMW-s "vállalkozó" vagy egy Suzukis kisnyugdíjas, egyaránt parasztság. És nem fogok kárt tenni az autójukban, mert azzal nem oldok meg semmit, cserébe még nagyobb tahó lennék, mint ők.
2020. febr. 6. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
62%

23-as bocs,de azt lehetne károkozád nélkül mondjuk egy cetlivel.


Bazz ezért az illető megdolgozik amit egy proli csóró primítiv tönkre akar b_szni,neked sincs fogalmad mi munka van egy ilyen kocsiban meg mennyit kell azért dolgozni.


Most tök mindegy,hogy illegálisan vagy legálisan szerezte a vagyonát,akkor is munka van benne.


Aki másnak kárt okoz az viselje a következményeket.


Szemet szemért fogat fogért.

Ha megdobnak kővel én napalmmal dobom vissza.


Csak arra mondom,hogy egy ilyen embernek hidd el meg tudja ki volt,a belein fog szánkózni meg intravénásan nyomhatja a bundás kenyeret.

2020. febr. 6. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:

"23-as bocs,de azt lehetne károkozád nélkül mondjuk egy cetlivel."


Így van. Ahogy ha elkapod a károkozót, szintén kifizettetheted vele vagy hívhatsz rendőrt, de te a kezét törnéd ki.


"Szemet szemért fogat fogért.

Ha megdobnak kővel én napalmmal dobom vissza."


Pontosan ugyanezt a primitív elvet vallja a kérdező is. Csak őt focilabda találta el, ő kővel dob vissza, te napalmmal támadnál, majd ő atombombával. Így működik az, amit itt előadsz.

2020. febr. 6. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
Engem nem.
2020. febr. 6. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
37%

# 13 Nem, felindultságomban írtam. De gondolj csak bele, hány ilyen tahó felfogású ember van, mint a kérdező. A csökött agyával egyik sem bírja felfogni, hogy 15-20 évnyi tisztességes(!) kemény munkával igenis el lehet jutni egy magasabb szintre, ahol már komolyabb egzisztenciával rendelkezik egy ember. Komolyan azt gondolják, hogy csak a bűnözők engedhetik meg maguknak a felső kategóriás autót. Egész életükben panaszkodnak, hogy szar a fizetésük, miközben nem mernek belevágni másba, mert az első akadálynál feladnák. Ezernyi nehézséggel küzd meg nagyon sok gazdag ember, mire eljut arra a szintre, hogy megveszi a sokmillás Mercit, de kitart, és megcsinálja. Ezt viszont a sok barom nem látja, a gazdagságba vezető utat, és munkát nem irigyli, csak az eredményt, és hőbörög, hogy "ennek is miből telik ilyenre". Aztán jön az ilyen sutyerák, és tönkreteszi rongálással, amiért más igenis kemény munkával küzdött meg mert nem az a baja, hogy a járdára parkolt(szétbarmolja a szabályosan parkolót is), hanem a drága autó, meg a szlovák rendszám a baja. Naná, hogy felcseszi az agyam, az ilyen ostobaság és irigység.

Tényleg azt hiszitek szlovák rendszáma csak a bűnözőknek van? Nevezzétek hazaárulásnak, de az ember inkább odaviszi az adóját, mert a szlovák kormánynak nem ellensége a vállalkozó, nem húzzák le az utolsó bőrt is róla, nem akarják tönkretenni.

2020. febr. 6. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:

Így van 26-os erről van szó.

Sajnos ezek a buta proli,primitív emberek mint a kérdező csak rongálni,irigykedni,orbánozni,másra mutogatni azt tudnak.

Ez Magyarország sajnos.

2020. febr. 6. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
# 27, és sajnos belőlük van több...
2020. febr. 6. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
Nem szeretem ezen stílusú embereket én sem, de nem tudok egyedül (sem) mit kezdeni vele, mert kicsi vagyok hozzájuk, az önbíráskodás meg nem az én stílusom. Szerintem nyugi: az élet egyszer ad, egyszer elvesz minden esetben.
2020. febr. 6. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:

Ha idegeskedem sem fog átállni, tehát nem idegeskedem. Dühítő persze, de nem az idegvetés fogja megoldani a problémát.


Svájci minta tetszik leginkább, ahol a vagyonhoz mérten büntetnek. Így az ilyen gazdagok pl egy gyorshajtás után (forint értéken) milliós bírságot fizethetnek, olyat, amit már ők is megéreznek.

Nem tudom pontosan hogyan van ez, csak egy cikknél láttam egyszer megemlítve. Egy utánanézést megér :)

2020. febr. 6. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!