Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mi fog történni, ha maszk...

Mi fog történni, ha maszk nélkül utazok a buszon/metrón?

Figyelt kérdés
Tegyük fel, hogy mikor felszállok akkor felhúzom az orromig a szájkosarat, de utána leveszem. Jön az ellenőr a büntetéssel, de én ellenállok neki. Utána...?

2020. szept. 9. 17:54
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
81%
Az utóbbi fél évben 3x találkoztam ellenőrőkkel a villamoson(azzal járok dolgozni).Aki eddig sem hordta,ezután sem fogja,ezen a járaton legalábbis.Itt inkább az a kérdés,hogy meddig tart még ez a kutyakomédia.
2020. szept. 12. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
72%
Megbuntettnek
2020. szept. 13. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem teljesen mindegy, hogy a COVID miatt vagy a maszkod miatt fulladsz meg, mert lássuk be, egyik a kettőből előbb vagy utóbb meg fog történni.

Te milyen buszon/metrón utazol? Csakmert itt nálunk leszarják a maszkot. A többségen nincs, általában a buszsofőrön sem. Ellenőrbe még nem botlottam, de a számon mindig rajta van a maszk (többször rosszul lettem, amikor az orromon is rajta volt).

2020. szept. 14. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!