Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Azzal sértek valami törvényt,...

Azzal sértek valami törvényt, ha saját házamban pucéran nyitok ajtót jehova tanúi előtt?

Figyelt kérdés

2021. jan. 27. 19:29
1 2 3 4 5 6 7
 61/66 jonyka válasza:
100%
41. Tehát amikor nálad csöngetnek, te teszed a süketet? Minek akkor csengő? lehidalok...
2021. febr. 3. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/66 anonim ***** válasza:
63%

61

Végzem tovább a dolgomat. Nincs csengő, csak a régi lakásomban volt. Most kertes házban élek, itt csak kopogtatni lehet.

És igen, én végzem a dolgom tovább. Ha olyan személy lenne, akit ismerek vagy aki fontos, szólna hogy jön. Ha meg valami hirdetés, kéregetők vagy ilyesmi, előbb-utóbb elmennek (viszonylag hamar mert a kutya szedi szét a kerítés ilyenkor XD).

2021. febr. 3. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/66 jonyka válasza:
100%
A következőt minden magyarországi olvasónak írom: kérlek, ne alakuljon ki rossz képetek az erdélyi magyarokról emiatt az egy személy miatt aki ennyire zárkózott. Mifelénk igenis vendégszerető, barátságos a többségünk! És igenis, különösen kertesházaknál, vidéken vadidegent is családias hangulatban szokták fogadni, étellel itallal kínálni. Persze sajnos, mint ahogy más tájakon, itt is van lehangoló kivétel is :(
2021. febr. 3. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/66 anonim ***** válasza:
100%
Ne félj utolsó válaszoló, szerintem is jófej, nyitott emberek az erdélyi magyarok, és aki csak járt kint valaha is, az megtapasztalhatta. :) Ez az egy kivétel nem oszt, nem szoroz. :)
2021. febr. 3. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/66 anonim ***** válasza:
63%

63

Én is vendégszerető vagyok de ha nem várok vendéget, nem érdekel ki az. Vannak saját barátaim, saját ismerőseim, nem érdekelnek a kéregetők cigánynék meg a hirdetők, ne adj Isten marketingesek. Zárkózott sem vagyok, csak nem vagyok kíváncsi, mi van a kapu ön kívül ha nekem nincs semmi dolgom az illetővel.

2021. febr. 3. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/66 anonim ***** válasza:
100%
Legyél csak félmeztelen, kend össze magad művérrel, és felakadt szemmel ajnározd Lucifer nevét :D
2021. ápr. 5. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!