Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Börtönbe kell menjek 1 hónap...

Börtönbe kell menjek 1 hónap múlva, valaki tud segíteni? Megérdemlem a büntetést?

Figyelt kérdés
6 hónapra ítéltek el, belekeveredtem egy verekedésbe. Részegen pár haverral mászkáltunk az utcán, nem követtünk el semmi rosszat, max párat néha ordítottunk, meg énekeltünk, igaz, már elég késő volt, és panellakások közt csináltuk. Nem is volt baj, amíg össze nem futottunk egy másik részeg társasággal, akikkel összeverekedtünk. Megérdemlem a büntetést? Ezelőtt csak 1 hasonló ügy volt, de ott nem volt több könnyű testi sértésnél, megbántam.

2021. márc. 11. 21:43
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
67%
Tibike, ez súlyos testi sértés halmazatban garázdasággal.
2021. márc. 12. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 anonim ***** válasza:
1%

Figyu.

Én pénzt lopkodtam sátorból, öltözőkből, senkinek nem ártottam, senkit nem bántottam, személy elleni erőszskot soha nem követtem el. Azzal ártottam, törtem borsot a sértetteknek, hogy elloptam a pénzüket, viszont nem bántottam senkit. Többet viszont nem lopok.

Bevallom érdemlek börtönt, de nem letöltendőt, hanem felfüggesztettet, amiért elkövettem.


Nézzünk téged.

Te verekedtél, személy elleni erőszakot követtél el. Mivan, ha úgy ütsz, hogy kiütöd a szemét?

Te megérdemled a letöltendőt. Nagyon helyes. Nem 6 hót kellett volna adni hanem 3 évet minimum. Mi az, hogy verekszünk?

Nekem próbáltál volna nekem jönni, önvédelemből a gázspray-m tartalmát rádfújtam volna.


Remélem jogerős az a 6 hónap.

2021. márc. 12. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 anonim ***** válasza:
72%
Sokra mész a gázspray tartalmával amikor ütni kell😂
2021. márc. 12. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 anonim ***** válasza:
100%
Én azt nem értem hogy lett ebből bármi ügy, felénk, ezt úgy hivják hogy kedd este... Minden nap történik legalább 1 ilyen, azt senki se vonult sehova.
2021. márc. 12. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 anonim ***** válasza:
54%
Igen, megérdemled a büntetést.
2021. márc. 12. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 anonim ***** válasza:
68%
Igen meg!
2021. márc. 12. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 A kérdező kommentje:
Senkinek sincs bűne köztetek? Sose csináltatok rosszat, amit megbántatok?
2021. márc. 12. 17:18
 18/42 anonim ***** válasza:
100%
Ez az egész olyan mókás...😂😂
2021. márc. 12. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 anonim ***** válasza:
69%

Fogadj egy jobb ugyvedet es meguszod!!!


Elfuthattal volna inkabb. Sajnos Magyarorszagon nem letezik igazsagszolgsltatas.

2021. márc. 12. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 anonim ***** válasza:
100%

Jaj önvédelem persze ..

Ha egy öregasszony, kis csaj vagy egy ember jár arra 90% hogy minimum beleköttök meg rátámadtok.

2021. márc. 13. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!