Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Börtönbe kell menjek 1 hónap...

Börtönbe kell menjek 1 hónap múlva, valaki tud segíteni? Megérdemlem a büntetést?

Figyelt kérdés
6 hónapra ítéltek el, belekeveredtem egy verekedésbe. Részegen pár haverral mászkáltunk az utcán, nem követtünk el semmi rosszat, max párat néha ordítottunk, meg énekeltünk, igaz, már elég késő volt, és panellakások közt csináltuk. Nem is volt baj, amíg össze nem futottunk egy másik részeg társasággal, akikkel összeverekedtünk. Megérdemlem a büntetést? Ezelőtt csak 1 hasonló ügy volt, de ott nem volt több könnyű testi sértésnél, megbántam.

2021. márc. 11. 21:43
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:
Várhatsz a behívódra... Tele vannak a börtönök. Lehet, hogy csak jövőre kerül rád a sor. Mindenesetre gratulálok, mert minden szavadból lejön a megbánás...
2021. márc. 19. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a normális válaszolóknak. 29 testesíti meg azt amit az előbb írtam. Nem is ismer, de azt mondja tuti védtelenekbe kötöttünk volna bele. Nem tudom mi jár az ilyen fejébe, vagy nagyon buta, vagy tele van haraggal mert rossz az élete, szerintem utóbbi. De nem baj, elfogadom mindenki véleményét.
2021. márc. 19. 16:54
 33/42 anonim ***** válasza:
92%
Ismételten mondom kisfiam, letöltendőt a büntetett előéletű kap. Neked innentől szavad itt nincs. Ez a nem is ismersz, csak a csicskák védekezése az is 20 év alatt.
2021. márc. 19. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 A kérdező kommentje:
Tudod mit tettem előtte? Vajon az is ilyesmi volt? Látod, ezért vagy birka.
2021. márc. 20. 22:10
 35/42 anonim ***** válasza:
67%
Csak a magyar jogrendszer szerint igen, mivel magadat védted nem szabadna börtönbe menned emiatt. Ha hagyod magad osszeverni, akkor börtön helyett csak kórház lett volna.
2021. márc. 20. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 anonim ***** válasza:
75%
Mit tettél ?
2021. márc. 21. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 anonim ***** válasza:
100%
Itt mindenki csak azt nézi hogy önvédelem volt-e meg hogy verekedtek... Én azokat is börtönbe raknám akik hajnal 3-kor ordítanak, énekelnek meg hánynak az utcán, másokat zavarva vele. Nem az a lényeg hogy ki ütött előbb, hanem hogy rohadtul nem kell éjjel közepén bandába verődve részegen ordibálni meg randalírozni az utcán. Ha meg igen akkor nem is baj ha legalább összeverik egymást, talán majd legközelebb otthon maradnak.
2021. ápr. 19. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 anonim ***** válasza:
Gyerekek, már sitten van, nem kér választ! 😂
2021. ápr. 21. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim ***** válasza:
91%
Nagyin heleys. Ott a helye
2021. ápr. 21. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 A kérdező kommentje:
Sikerült mobilt csempészni, igazából nem rossz. Nem kell itt dolgozni, semmiért se kell fizetni, csak a cigiért. Na de mivel nem dohányzó zárkába kértem magam a veszélyes arcok elkerülése végett azért se kell, és így jól jártam, ebbe a zárkába nincsenek balhésok, felkostoltak az első nap, de nem volt vészes, rosszabbra számítottam. Kaja is tok jó ha úgy nézzük, azt hittem nagyon szar lesz, de higgyétek el, full komolyan mondom jobb mint a sulis menza. Udvar tok békés, ameddig kerülöm a cigokat nem lesz gáz, szép a kilátás ebben a városban, levegő is tisztább mint ahonnan jövök. Magyarokkal kijovok, piti balhékért van bent a legtöbb magyar, jó arcok. Ha minden igaz, jó magaviselet esetében legkorábban július közepén kiengednek. Addig kibirom, dolgozni nem kell legalább, pedig azt hittem kell. Nem egy kibírhatatlan hely ez ha jó helyre kerül az ember, hasonló cipőben jároknak azt üzenem csináljak azt amit én, arany élet nincs itt bent de nem egy pokoli élmény, jó a társaság, elvagyunk
2021. máj. 6. 18:07
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!