Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Börtönbe kell menjek 1 hónap...

Börtönbe kell menjek 1 hónap múlva, valaki tud segíteni? Megérdemlem a büntetést?

Figyelt kérdés
6 hónapra ítéltek el, belekeveredtem egy verekedésbe. Részegen pár haverral mászkáltunk az utcán, nem követtünk el semmi rosszat, max párat néha ordítottunk, meg énekeltünk, igaz, már elég késő volt, és panellakások közt csináltuk. Nem is volt baj, amíg össze nem futottunk egy másik részeg társasággal, akikkel összeverekedtünk. Megérdemlem a büntetést? Ezelőtt csak 1 hasonló ügy volt, de ott nem volt több könnyű testi sértésnél, megbántam.

2021. márc. 11. 21:43
1 2 3 4 5
 41/42 anonim ***** válasza:
31%
Kamu. Ha meg nem akkor azért jelentelek a szerveknek és maradsz tovább maradsz :)
2021. máj. 6. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/42 anonim ***** válasza:
84%
Ismerős is mesélte hogy tele van tök jófej emberekkel a böri. 😀 Lehet jövőre én is ülök egy kicsit. Érezd jól magad és kitartást! 😀
2021. máj. 7. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!