Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Börtönbe kell menjek 1 hónap...

Börtönbe kell menjek 1 hónap múlva, valaki tud segíteni? Megérdemlem a büntetést?

Figyelt kérdés
6 hónapra ítéltek el, belekeveredtem egy verekedésbe. Részegen pár haverral mászkáltunk az utcán, nem követtünk el semmi rosszat, max párat néha ordítottunk, meg énekeltünk, igaz, már elég késő volt, és panellakások közt csináltuk. Nem is volt baj, amíg össze nem futottunk egy másik részeg társasággal, akikkel összeverekedtünk. Megérdemlem a büntetést? Ezelőtt csak 1 hasonló ügy volt, de ott nem volt több könnyű testi sértésnél, megbántam.

2021. márc. 11. 21:43
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
96%
Csak úgy mondom hogy minimum büntetett előéletű vagy hogyha letöltendőt kaptál. Ezek alapján a kis havercsapat nem először randalirozik
2021. márc. 13. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 Fsms ***** válasza:
93%
Tibike az új Levike?
2021. márc. 13. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 anonim ***** válasza:
94%
Nekem az a fura, hogy ezt itt mindenki be is kajálja... :D Kérdező: Neked tényleg a legelső dolgod megkérdezni a gyakorin másokat, hogy mit szólnak ahhoz, hogy sittre mész? Atyaég... Ezért tart itt az ország, ahol....
2021. márc. 13. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem kicsit tulzás, amennyiben tényleg ők kötöttek belétek.


Bár azért arccsont repedésért igen brutálul oda kell ütni. A súlyos testi sértést pedig keményen büntetik.


Börtönben kitartást.


Amúgy valószínűleg sokan mások is verekedtek volna a helyetekben. Rosszkor, rossz helyen. Viszont hagynotok kellett volna, hogy ők üssenek először. Mert, ahogy leírtad, ők csak részegeskedtek, keménykedtek, mire ti szétpusztitottátok őket. Az ilyesmi nem pálya. Máskor hagyjátok, hogy ők üssenek először.


Bár mivel most már lesz priuszod, szerintem senkit ne üss meg, sehogy, mert büntett előéletűeket durvábban büntetik. Jó magaviselettel kiengednek 3 hónap múlva kb. De még egy bunyó és több mint egy évre bent találhatod magad.

2021. márc. 17. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 anonim ***** válasza:
84%
Nehogy már még őt sajnáljuk, nem is baj hogy rögtön megkapja a magáét. Innen látom hogy tipikus "forr a vérem, szétbaxom valaki száját, verjük már meg azt a gyereket" tipusú senkiházi.
2021. márc. 17. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 A kérdező kommentje:
Lassan sztem indulok be. Amúgy érdekes pár hozzászóló, ti nem vagytok bűnösök. Ha embert nem is vertek, ítélkeztek és tele vagytok gyűlölettel, na mindegy, leülöm azt jövök.
2021. márc. 18. 20:40
 27/42 anonim ***** válasza:
92%

Kitartást. Sok ember csak attól érzi magát jó embernek ha elitéli azt akit a törvény is elitél.

De azért mert a törvény előtt bűntelenek, még sokan gonoszak és követtek el nagyon rossz dolgokat, lehet rosszabakat mint te, csak azt épp nem bünteti a törvény.

2021. márc. 19. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 anonim ***** válasza:
94%

Előző vagyok és azért sem itélkezek mert némileg megértem amit tettél.


De azoktól kérdezném akik verik a nyálukat és itélkeznek. Ha éjszaka odamenne egy részeg hozzátok, rángatná a kabátotokat, szidná az anyátokat és ordíbálna hozzátok miközben féltek, hogy mikor megy nektek. Majd valaki aki veletek van leütné mert megelégeli ezt és kiáll értetek. Őt is börtönbe vetnétek?


Odaszolnál neki, hogy haver, kösz, hogy kiáltál értem de most felnyomlak és irány a böri...ezt tennétek? Oda küldenétek azt is aki értetek állt volna ki?


Írja ki aki igen.


Vagy csak őt ítélitek el mert ő a barátaival egymásért áltak ki?


Az erőszak nem megoldás. De elitélni valaki olyat akinek örülnénk ha az oldalunkon lenne ha az éjszaka közepén belénk kötnének.....állszentek vagytok.


Tudom, hogy most temérdek negativot fogok kapni, de ez az igazság.

2021. márc. 19. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 anonim ***** válasza:
Az a baj hogy nem ez a valóság. Ha egy nyugodt társaság jönnakkor ők kötnek bele. Ha meg egy vêdtelen valaki akkor meg is verik.
2021. márc. 19. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 anonim ***** válasza:

és ezt te honnan tudod?


Én csomó éneklő részeg bandát láttam utcán, még is szinte mindegyik letojt, pedig borsodban lakok ami egy kicsit durvább hely az átlagnál.

2021. márc. 19. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!