Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Kicsit eldurvult a buli,...

Kicsit eldurvult a buli, lehet ebből börtön?

Figyelt kérdés
Helyzet az, hogy haverral házibuliba készültünk, előtte ketten iszogattunk egy keveset, félig ittasan indultunk a buliba. Majd ott kicsit szetcsaptuk magunkat, este 11 körül lehetett mikor visszamentunk haverhoz egy cuccert. Mentünk vissza a buliba, jött velünk szembe egy kopasz vékony csávó. Havernak mondtam félig halkan, hogy nagyon rácsapnék a fejére :D Nem tudom hogy de meghallotta, ekkor visszafordult és mondta hogy akkor csapjak rá ha ilyen vagány vagyok. Elnézést kértem tőle, de nem hagyta abba, eléggé ideges lett, mondta hogy ne szórakozzak vele és rám lökött, ekkor egyből a haver ravagott egy hatalmas pleknit, de tényleg nagy volt. Utána nem sok telt el, rúgott felé egyet, ütött meg kettőt és vége, csávó elesett. Haver amúgy elég profi, 10 éves kora óta kick boxol, hozzá kell tenni, hogy én nem ütöttem, nem csináltam semmit, időm se lett volna olyan hamar vége lett. Utána mentünk vissza a buliba, aztán pár óra múlva haza. Tegnap kerestek a rendőrök minket, 2. Rendű vagyok elvileg, de hát nem is csináltam semmit, mi lesz velem? Büntetlen előéletűek vagyunk, 16 évesek. Amúgy havert ha ez kiderül nem fogják engedni boxolni? Ettől parázik csak.

2021. máj. 5. 20:16
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/80 anonim ***** válasza:
96%

Tesa! Tysont is lecsaptak a bortonben ... baratod is megfogja kapni, foleg ha kemenykedik.

Amugy igen, az eroszakos cselekmenyekert borton jar. Nem fogjatok meguszni, csak ha nagyon okosan viselkedtek a targyalasig. Meg kellene tudni kit bantottatok es alap, hogy megkellene kerdezni hogy van, tudnatok-e valamiben segiteni ... es nagy-nagy bocsanatokat kellene kerni. Ezt jopontnak fogja venni a birosag.

2021. máj. 5. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/80 anonim ***** válasza:
44%
Ha barnák vagytok (a stílusból ítélve gondolom igen), akkor nincs sok esélyetek. Egy jobban szituált fehér gyereket lehet, hogy kirángatnának a bajból, de a haverod karrierjének tuti lőttek, s valamiféle komolyabb büntetés is valószínű.
2021. máj. 5. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/80 anonim ***** válasza:
84%
Magyarországon kb. a 10. garázdaság után csuknak le valakit.
2021. máj. 5. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/80 anonim ***** válasza:
100%

Egy nagy nulla ez a haverod!

Érdekes egyébként az egyiket se zavarja hogy ugrik az erkölcsi ...:D dehát mindegy is az.

2021. máj. 5. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/80 anonim ***** válasza:
100%
Fiatalok eseteben mas a helyzet ... a fiatalokat idoben kell leallitani.
2021. máj. 5. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/80 anonim ***** válasza:
100%

Nagy sportolo lehet amugy, hogy pleknibol nyomta le a sracot. Az aldozat ellenben vagany volt, mert szembefordult veletek, hiaba voltatok ketten.


Ja es ha az is kiderul, hogy cuccoztatok, az nem lesz enyhito korulmeny!

2021. máj. 5. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/80 anonim ***** válasza:
100%
Srácnak mi baja lett, azt tudni? Haverodat az egyesületből kiteszik, az ziher, már ha komoly, hivatalos egyesület.
2021. máj. 5. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/80 anonim ***** válasza:
100%

Minden bűncselekményért börtön jár elvileg (néhány kivétel), szóval ezért is. Viszont valószínűleg nem lesz ebből semmi.

Könnyű testi sértésért 2 évig tartó szabadságvesztés jár, ez a gyakorlatban azt jelenti, hogy a barátod megússza egy felfüggesztettel vagy próbára bocsátással, te meg talán annyit se kapsz.

Persze, attól függ, hogy milyen sérülést okozott.

2021. máj. 5. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/80 anonim ***** válasza:
100%
Kiskoruak lennetek, akkor megusznatok ... de ti mar fiatalkoruak vagytok ... Tokol a fiatalkoruak bortone. Eld bele magad, hogy ott fogsz lakni egy darabig.
2021. máj. 5. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/80 anonim ***** válasza:
100%
Legalabb neztetek volna meg, hogy mekkora bajt okoztatok, kihivhattatok volna egy mentot es csak utana kellett volna otthagyni.
2021. máj. 5. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!