Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Kicsit eldurvult a buli,...

Kicsit eldurvult a buli, lehet ebből börtön?

Figyelt kérdés
Helyzet az, hogy haverral házibuliba készültünk, előtte ketten iszogattunk egy keveset, félig ittasan indultunk a buliba. Majd ott kicsit szetcsaptuk magunkat, este 11 körül lehetett mikor visszamentunk haverhoz egy cuccert. Mentünk vissza a buliba, jött velünk szembe egy kopasz vékony csávó. Havernak mondtam félig halkan, hogy nagyon rácsapnék a fejére :D Nem tudom hogy de meghallotta, ekkor visszafordult és mondta hogy akkor csapjak rá ha ilyen vagány vagyok. Elnézést kértem tőle, de nem hagyta abba, eléggé ideges lett, mondta hogy ne szórakozzak vele és rám lökött, ekkor egyből a haver ravagott egy hatalmas pleknit, de tényleg nagy volt. Utána nem sok telt el, rúgott felé egyet, ütött meg kettőt és vége, csávó elesett. Haver amúgy elég profi, 10 éves kora óta kick boxol, hozzá kell tenni, hogy én nem ütöttem, nem csináltam semmit, időm se lett volna olyan hamar vége lett. Utána mentünk vissza a buliba, aztán pár óra múlva haza. Tegnap kerestek a rendőrök minket, 2. Rendű vagyok elvileg, de hát nem is csináltam semmit, mi lesz velem? Büntetlen előéletűek vagyunk, 16 évesek. Amúgy havert ha ez kiderül nem fogják engedni boxolni? Ettől parázik csak.

2021. máj. 5. 20:16
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/80 anonim ***** válasza:
100%
Suliban sem fognak tapsikolni, hogy de jo fejek voltatok es rendorsegi ugy van ellenetek.
2021. máj. 5. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/80 anonim ***** válasza:
7%
Felfüggesztett, ne izgulj. A másik meg továbbmehetett volna, de ő gondolta, jó ötlet nekimenni 2 tininek. És nem, én nem kimondottan a kérdezőt védem, de én is voltam elgyepálva egyszer, mert hárman belémkötöttek én meg nem hogy tovább menjek, hanem pattogtam ott nekik. És én sem lehettem több 17-18 évesnél. Szerencsére apám meghallotta és elnyeste mind a hármat, de akkor is, nem kellett volna leállnom velük.
2021. máj. 5. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/80 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Szeretnék jóéjt kívánni ezzel a dallal, neked és társadnak.

[link]

2021. máj. 5. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/80 anonim ***** válasza:
70%
Belem is belemkotott egyszer 3 hulyegyerek ... visszatolattam es megkerdeztem, hogy mi a buli targya? ... erre az egyik pleknibol beutott a kocsiba ... kiszalltam es mind a harmat agyonvertem ott a helyszinen :)))
2021. máj. 5. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/80 A kérdező kommentje:
Haver üzeni akinek gondja van nyugodtan megkeresheti 1v1be lebokszolja ha van valami gáz
2021. máj. 5. 20:58
 26/80 A kérdező kommentje:
Nem félős gyerek váltósúlyú bajnok
2021. máj. 5. 20:58
 27/80 anonim ***** válasza:
100%
Hát, az ügy után már nem lesz az...
2021. máj. 5. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/80 anonim ***** válasza:
100%
Nem félős gyerek, még a gyk-n is üzenget a haverjával.
2021. máj. 5. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/80 anonim ***** válasza:
96%
Tudod hol bajnok, a saját pincéjében otthon ;)
2021. máj. 5. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/80 A kérdező kommentje:
Beszéltem ügyvéddel, elvileg nem lesz semmi, próbaidő Max mivel büntetlen előélet és fiatalkorúak vagyunk. Köszönöm a joszandekuakat. Span is most hívta fel az edzőjét, kapott egy utolsó lehetőséget. Ha lesz valami legközelebb szólok neki ne üsse szét az embereket mert buldozer a pali hiába 70kg xd Meg is konnyebultem olyat kapott a pali besirnatok 😂😂😂
2021. máj. 5. 21:05
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!