Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Kicsit eldurvult a buli,...

Kicsit eldurvult a buli, lehet ebből börtön?

Figyelt kérdés
Helyzet az, hogy haverral házibuliba készültünk, előtte ketten iszogattunk egy keveset, félig ittasan indultunk a buliba. Majd ott kicsit szetcsaptuk magunkat, este 11 körül lehetett mikor visszamentunk haverhoz egy cuccert. Mentünk vissza a buliba, jött velünk szembe egy kopasz vékony csávó. Havernak mondtam félig halkan, hogy nagyon rácsapnék a fejére :D Nem tudom hogy de meghallotta, ekkor visszafordult és mondta hogy akkor csapjak rá ha ilyen vagány vagyok. Elnézést kértem tőle, de nem hagyta abba, eléggé ideges lett, mondta hogy ne szórakozzak vele és rám lökött, ekkor egyből a haver ravagott egy hatalmas pleknit, de tényleg nagy volt. Utána nem sok telt el, rúgott felé egyet, ütött meg kettőt és vége, csávó elesett. Haver amúgy elég profi, 10 éves kora óta kick boxol, hozzá kell tenni, hogy én nem ütöttem, nem csináltam semmit, időm se lett volna olyan hamar vége lett. Utána mentünk vissza a buliba, aztán pár óra múlva haza. Tegnap kerestek a rendőrök minket, 2. Rendű vagyok elvileg, de hát nem is csináltam semmit, mi lesz velem? Büntetlen előéletűek vagyunk, 16 évesek. Amúgy havert ha ez kiderül nem fogják engedni boxolni? Ettől parázik csak.

2021. máj. 5. 20:16
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/80 anonim ***** válasza:
64%
Ja tudom, halálbüntetés, bér-rabtartás, egyéb baromságok.
2021. máj. 6. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/80 anonim ***** válasza:
84%
Akkor védd az imádott bűnözőidet, aztán ha valamelyik pereputtyod áldozatul esik egyszer egy kérdező félének légyszíves ne bömböljél a híradóban hogy "öljék meg azt a mocskot aki ezt tette a drágámmal"
2021. máj. 6. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/80 anonim ***** válasza:
0%

Halálbüntetésnek nincs visszatartó ereje és csak több problémát okozna, mint hasznot. Utcai verekedésért amúgy sem adnak sehol Fekete delfint vagy halált, a szabadságvesztés csak még mélyebbre taszítja az embert általában. De amúgy sem lehet visszavezetni a halálbüntetést, szóval tökmindegy.

Meg amúgy akkor te nem bömbölnél a híradóban ha a pereputtyodat ítélik el ártatlanul halálra?

2021. máj. 6. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/80 anonim ***** válasza:
71%

Jaj de érdekes hogy mindenki ártatlan mindig, biztos az öregek magukat verik agyon és rabolják ki a saját házukban, a csávó biztos magát verte össze nem a kérdezőék, az emberek magukat késelik meg az utcán mi ?

Nem azt mondom hogy mindenkit végezzenek ki, csak azt hogy a bűnösök kapják meg amit érdemelnek.

Nézd meg ezt a példát!

A kérdező kicsit idegeskedett aztán jót röhög míg az áldozat lehet összeverve fekszik az ágyában.

Ha rajtam múlna jól össze lenne az ilyen verve úgy hogy maradandó baja is lenne és ha nem is változik meg legalább fizikailag képtelen lenne sántán-megnyomorítva újra másokat bántani.

2021. máj. 6. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/80 anonim ***** válasza:
Nem ártatlan mindenki, aki bűnös ítéljék is el, csak azt tegyék törvényes és 21. századi módon. Már a rómaiak - 2500 éve - is meghaladták a szemet szemért elvet és a magánbosszút.
2021. máj. 6. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/80 A kérdező kommentje:
Utolsó te egy igazi fasz vagy, te mindenkit ki akarnál csinálni, gatyádba élveznél ha látnál egy kivégzést , de eliteled azt aki öl, te is csak egy gyilkos vagy, mert egy náci vagy. Utcán véged lett volna neked is, nézz utána mi az a kick box profi szinten 😘😘
2021. máj. 6. 11:47
 67/80 A kérdező kommentje:
Két szó öcskös.. Pécs kertváros.. Gyere ide, mert azt mondtad hogy ha rajtad múlna nekünk annyi lenne.. Nos nem velem mert nem én ütöttem, hanem a kick boxos gyerekkel üss egyet, innentől rajtad múlik, gyere
2021. máj. 6. 11:49
 68/80 A kérdező kommentje:
Baj mikor a hülyék okoskodnak. Leírtam már párszor, hogy nem én kezdtem, csávó állt belém 30 éves létére, milyen dolog mikor a felnőttek kotekednek tinikkel? Aztán ha megvedjuk magunkat? Na ezért utalom a parasztokat. Direkt úgy mondtam a havernak azt a mondatot hogy ne hallja a pali, nem a szemébe mondtam, nem balhét akartunk, csak ti parasztok 1bitesek vagytok, nem tudtok gondolkodni ezért vagytok gyári melósok xddd én meg aznap elbuliztam 50 ezret, faternak vállalkozása van.. Na ennyit rólad te rasszista
2021. máj. 6. 11:53
 69/80 anonim ***** válasza:
93%

Ekkora egy senkit. Gondolom amugy cigányok a kérdezőék.

Plusz nem tud mást mint a haverja mögé bújni. Bár 2x0 az még mindig 0.

2021. máj. 6. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/80 anonim ***** válasza:
100%

Pécsen kick boxol? Vagyis a Virradat SE-ben? Szalma Gábor bával?

Milyen bajnokságot nyert? Mesélj már nekem!

2021. máj. 6. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!