Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Kicsit eldurvult a buli,...

Kicsit eldurvult a buli, lehet ebből börtön?

Figyelt kérdés
Helyzet az, hogy haverral házibuliba készültünk, előtte ketten iszogattunk egy keveset, félig ittasan indultunk a buliba. Majd ott kicsit szetcsaptuk magunkat, este 11 körül lehetett mikor visszamentunk haverhoz egy cuccert. Mentünk vissza a buliba, jött velünk szembe egy kopasz vékony csávó. Havernak mondtam félig halkan, hogy nagyon rácsapnék a fejére :D Nem tudom hogy de meghallotta, ekkor visszafordult és mondta hogy akkor csapjak rá ha ilyen vagány vagyok. Elnézést kértem tőle, de nem hagyta abba, eléggé ideges lett, mondta hogy ne szórakozzak vele és rám lökött, ekkor egyből a haver ravagott egy hatalmas pleknit, de tényleg nagy volt. Utána nem sok telt el, rúgott felé egyet, ütött meg kettőt és vége, csávó elesett. Haver amúgy elég profi, 10 éves kora óta kick boxol, hozzá kell tenni, hogy én nem ütöttem, nem csináltam semmit, időm se lett volna olyan hamar vége lett. Utána mentünk vissza a buliba, aztán pár óra múlva haza. Tegnap kerestek a rendőrök minket, 2. Rendű vagyok elvileg, de hát nem is csináltam semmit, mi lesz velem? Büntetlen előéletűek vagyunk, 16 évesek. Amúgy havert ha ez kiderül nem fogják engedni boxolni? Ettől parázik csak.

2021. máj. 5. 20:16
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/80 anonim ***** válasza:
100%
Azt mondjad, Te mit értél el, mert itt a haveroddal, meg apád vállalkozásával tudsz csak jampizni. Nem fogja mindig megvédeni a segged. Majd ha miattad lecsukják, nem lesz ilyen jó barátod. Hülyegyerek legyen már eszed! Ahelyett, hogy örülnél neki, hogy megússzátok, itt röhögsz, hogy milyet kapott? Te is kapni fogsz a karmától. Majd meglátjuk ki nevet a végén. Azt hiszed vagy valaki, közben meg se mertél mukkanni, csak néztél mint egy fasz. Te kezdted az egészet, a te hibád lesz, ha eltíltják a sporttól.
2021. máj. 6. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/80 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen egyértelmű provokáció a kérdés, pécsen lakom és semmi ilyen nem történt a napokban. Ha valaki egy nagyobbat fingik nyílvánosan azt is világgá szokta kürtölni a Pécsma és a BAMA. Az sportegyesület meg úgy vágná ki az ilyet mint a macskát szarni. Ez csak valami hülyegyerek aki szabadidejében cigánynak tetteti magát az interneten hogy felbosszantson másokat, ennyi.
2021. máj. 6. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/80 A kérdező kommentje:

70. Hülyének nézel hogy ide ki fogom írni hogy hol boxol? Hiába van lebeszelve az edzőjevel a sztori, nem fogok róla többet mondani, kockáztatva a karrierjét.

71. Én semmit se, jó helyen tanulok hidd el, meglesz minden hogy tovabb vigyem a vállalkozást 😄

2021. máj. 6. 12:30
 74/80 anonim ***** válasza:
92%
Szegény vállalkozás.
2021. máj. 6. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/80 anonim ***** válasza:
91%

"Hülyének nézel"


De mint a segg.

2021. máj. 6. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/80 anonim ***** válasza:
92%

#73


Akkor a drága edző se normális, egy normális helyen kidobják a klubból, bár gondolom ez valami Bibalybasznádi hely ilyen futottakmég kategóriások.


Edző bá ne hari

2021. máj. 6. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/80 anonim ***** válasza:
Elég hogy magyar klub
2021. máj. 6. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/80 A kérdező kommentje:
Edző van olyan intelligens, hogy rajojjon hogy ez igazából önvédelem
2021. máj. 6. 22:42
 79/80 anonim ***** válasza:
Prolik vagytok kérdező
2021. jún. 28. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/80 anonim válasza:
Lesz itt még majd több balhé, nem baj, ha nem tanultok meg viselkedni lesz majd börtön is
2021. júl. 2. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!