Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Kicsit eldurvult a buli,...

Kicsit eldurvult a buli, lehet ebből börtön?

Figyelt kérdés
Helyzet az, hogy haverral házibuliba készültünk, előtte ketten iszogattunk egy keveset, félig ittasan indultunk a buliba. Majd ott kicsit szetcsaptuk magunkat, este 11 körül lehetett mikor visszamentunk haverhoz egy cuccert. Mentünk vissza a buliba, jött velünk szembe egy kopasz vékony csávó. Havernak mondtam félig halkan, hogy nagyon rácsapnék a fejére :D Nem tudom hogy de meghallotta, ekkor visszafordult és mondta hogy akkor csapjak rá ha ilyen vagány vagyok. Elnézést kértem tőle, de nem hagyta abba, eléggé ideges lett, mondta hogy ne szórakozzak vele és rám lökött, ekkor egyből a haver ravagott egy hatalmas pleknit, de tényleg nagy volt. Utána nem sok telt el, rúgott felé egyet, ütött meg kettőt és vége, csávó elesett. Haver amúgy elég profi, 10 éves kora óta kick boxol, hozzá kell tenni, hogy én nem ütöttem, nem csináltam semmit, időm se lett volna olyan hamar vége lett. Utána mentünk vissza a buliba, aztán pár óra múlva haza. Tegnap kerestek a rendőrök minket, 2. Rendű vagyok elvileg, de hát nem is csináltam semmit, mi lesz velem? Büntetlen előéletűek vagyunk, 16 évesek. Amúgy havert ha ez kiderül nem fogják engedni boxolni? Ettől parázik csak.

2021. máj. 5. 20:16
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/80 anonim ***** válasza:

#50

A Büntető törvénykönyv... A bíró csak mérlegel a törvényes keretek között. Nem minősít, nem adhat más büntetést stb...

2021. máj. 5. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/80 anonim ***** válasza:
100%
Remélem kaptok pár évet, majd a sitten talán benő a fejetek lágya, hogy 16 évesen nem inni, balhézni meg verekedni kell. Az ilyen emberek haszontalan tagjai a társadalomnak.
2021. máj. 5. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/80 A kérdező kommentje:
Tényleg jól sült el, mert nem lesz semmi se belőle . Jól ki lett ütve a csávó 😂 Nem számít a magasság, minél nagyobb annál nagyobbat esik. Rosszat akartok, de jó történt velünk. Amúgy furcsa hogy ennyien eliteltek, vegulis nem én akartam 30 éves létemre egy 16 éves gyereket megverni ok nélkül, direkt úgy mondtam havernak hogy ne hallja a pali, nem volt balhés szándék,nem a szemébe mondtam, ti tuti sose sugtatok össze baratotokkal/baratnotokkel. Ez magyarország. Haveromra meg irigykedtek mert kick box bajnok.. Ő tett érte nem gyári melóskent dumál.Irigység, gyűlölet az van.
2021. máj. 5. 23:06
 54/80 anonim ***** válasza:
38%

A kérdésben még ez volt: "Büntetlen előéletűek vagyunk, 16 évesek."

Hirtelen öregedtél 14 évet?

2021. máj. 6. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/80 anonim ***** válasza:
75%
Hagyd már szerintem kamu az egész, itt játssza csak amgát.
2021. máj. 6. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/80 anonim ***** válasza:
100%
Alapvetően a könnyű testi sértésért nem kaptok börtönt, a cserbenhagyás viszont súlyosbító tényező. Amellett ha a bíróságon is hasonló stílusban fogtok reagálni, akkor a megbánás hiánya szintén súlyosbító tényező. A haverod menni fog a börtönbe, te megúszod felfüggesztettel, nekem ez a jóslatom.
2021. máj. 6. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/80 anonim ***** válasza:
22%

Na az ilyenek miatt mint ez ítélném el azt is ugyanúgy aki megbánta. A bíróságon majd ott fogtok elnézésért könyörögni :D

Jaa kick box bajnok, Magyarországon :D XD

Az kb olyan mintha Angliában vagy Amerikában egy kis hobbista lenne. Itthon lehet lesz még egy-két sikere de abból nem él meg, külföldön amiből jöhetne a pénz meg már max fél menet után lecsapják mert itthon annyira gyenge a felhozatal meg az oktatás. Aztán marad a meló, csak hoppá, büntetett előéletű!

Amúgy az ilyenek miatt kell ide a Mi Hazánk, akkor nem lennél ilyen vagány

2021. máj. 6. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/80 anonim válasza:
92%
Te is meg haverod is csak addig fogtok kemenykedni míg szét nem csapnak egyszer. Már ha egyáltalán nem fake a kerdes
2021. máj. 6. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/80 anonim ***** válasza:
88%

#57

A Mi hazánknak már részeg fiatalok megregulázására is van terve? Az igen :D

2021. máj. 6. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/80 anonim ***** válasza:
91%
A bűnözökrő, bűn elkövetőkre van.
2021. máj. 6. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!