Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Kicsit eldurvult a buli,...

Kicsit eldurvult a buli, lehet ebből börtön?

Figyelt kérdés
Helyzet az, hogy haverral házibuliba készültünk, előtte ketten iszogattunk egy keveset, félig ittasan indultunk a buliba. Majd ott kicsit szetcsaptuk magunkat, este 11 körül lehetett mikor visszamentunk haverhoz egy cuccert. Mentünk vissza a buliba, jött velünk szembe egy kopasz vékony csávó. Havernak mondtam félig halkan, hogy nagyon rácsapnék a fejére :D Nem tudom hogy de meghallotta, ekkor visszafordult és mondta hogy akkor csapjak rá ha ilyen vagány vagyok. Elnézést kértem tőle, de nem hagyta abba, eléggé ideges lett, mondta hogy ne szórakozzak vele és rám lökött, ekkor egyből a haver ravagott egy hatalmas pleknit, de tényleg nagy volt. Utána nem sok telt el, rúgott felé egyet, ütött meg kettőt és vége, csávó elesett. Haver amúgy elég profi, 10 éves kora óta kick boxol, hozzá kell tenni, hogy én nem ütöttem, nem csináltam semmit, időm se lett volna olyan hamar vége lett. Utána mentünk vissza a buliba, aztán pár óra múlva haza. Tegnap kerestek a rendőrök minket, 2. Rendű vagyok elvileg, de hát nem is csináltam semmit, mi lesz velem? Büntetlen előéletűek vagyunk, 16 évesek. Amúgy havert ha ez kiderül nem fogják engedni boxolni? Ettől parázik csak.

2021. máj. 5. 20:16
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/80 anonim ***** válasza:
100%

Nem fog menni semmire a kick box bajnok haverod :)

Itthon lesz egy-két meccse max amit megnyer és kész. Aztán profiba ha találkozik az első közepes külföldi bunyóssal szétlesz csapva és mehet csicskának melózni valahova.

2021. máj. 5. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/80 anonim ***** válasza:
16%
A sztori szerintem nem olyan vészes, végülis a másik csávó kezdte, de amilyen hülyék vagytok, lesz még szerintem ilyen ügyetek és meg is érdemlitek.
2021. máj. 5. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/80 A kérdező kommentje:
39. Jah, nagyon gyenge, 16 éves 70kg-s létére egy min 195 cm felnőtt palit kiutott azért, hiába plekni, nem volt ott meg vége. Mégegyszer köszi aki jót írt, először féltem, de már megkönnyebbültem, itthon is mit kaptam baszkiii.
2021. máj. 5. 21:18
 44/80 A kérdező kommentje:
Többet nem is írok, én nem akarom nyalni a se.. ét, de inkább mint irigykedni mint itt egyesej
2021. máj. 5. 21:19
 45/80 anonim ***** válasza:
88%
#36. Az hogy mit beszéltél az ügyvédeddel négyszemközt az egy dolog, lesz egy nyomozás és egy tárgyalás és az ügyészség fog dönteni. Én a haverod helyében nem sok jóra számítanék. Ha a bírónak éppen túl keserű volt a reggeli kávéja, akkor nyugodtan megteheti hogy példát statuál belőle és felnőttként vonja felelősségre, akár letöltendőt is kaphat garázdaságért.
2021. máj. 5. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/80 anonim ***** válasza:
100%

Aki írta hogy a Tysont szétcsapták a börtönbe az tud is linkelni vagy csak nagyot akart szólni ?

Ha el is verték maximum nagy túlerővel vagy csellel, de nem hiszem. Ő volt ott bent a "főnök"

2021. máj. 5. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/80 anonim ***** válasza:
88%
Majd kirendelnek egy orvosszakértőt, és lehet hogy a plekniből lesz egy súlyos testisértés kísérlete.
2021. máj. 5. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/80 anonim ***** válasza:
79%
Az ugye megvan, hogy nem az ügyvéd hoz ítéletet? Ha nem tetszik a bírónak a pofátok akkor mindegy, mit mondott.
2021. máj. 5. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/80 anonim ***** válasza:
0%

#45

Nem a bíró dönti el, hogy miként vonja felelősségre.

2021. máj. 5. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/80 árokpart ***** válasza:
72%
49-es Akkor ki? Kontinentális, angolszász jog van nálunk hahó itt nincsen esküdtszék.
2021. máj. 5. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!