Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » A melegek miért beszélnek...

A melegek miért beszélnek egyenlőtlenségről, amikor ugyanazok a jogaik vannak?

Figyelt kérdés

Egy melegnek nem szabad azonos neművel házasodnia, de ugyanígy egy heteró sem házasodhat vele azonos neművel. Itt tehát nincs diszkrimináció.

Gyereket is bárki fogadthat örökbe szexuális beállítottságtól függetlenül, a lényeg csak annyi, hogy férfi és nő legyen az örökbefogadó. Itt sincs tehát kikötve, hogy a szülő heteró legyen.



2021. jún. 19. 23:23
 21/99 A kérdező kommentje:
20. valójában nem elfogadást, hanem hatalmat akarnak.
2021. jún. 20. 09:50
 22/99 anonim ***** válasza:
93%
Mindenki a szerelmével akar házasodni. Szóval hülye troll vagy.
2021. jún. 20. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/99 A kérdező kommentje:
Az első mondatodból hogy következik a második?
2021. jún. 20. 10:04
 24/99 anonim ***** válasza:
18%
#22, ma Magyarországon bárki élhet a szerelmével, nemtől teljesen függetlenül, de vannak olyan dolgok, amiket egyszerűen el kell fogadni. Az egyik ilyen például, hogy házasság csak férfi és nő között lehetséges, a másik pedig a gravitáció.
2021. jún. 20. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/99 A kérdező kommentje:

24 én sem értem miért nem elég nekik az együttélés.

Én emlékszem még amikor örömtüzeket gyújtottak a bejegyzett élettársi kapcsolat miatt. Aztán már rögtön házasság meg gyerek kellett. Semmi nem elég nekik.

2021. jún. 20. 10:16
 26/99 anonim ***** válasza:
11%

Fel vagyok háborodva, hogy nem szülhetek gyerekeket magamnak! Kérem a Helsinki Bizottság azonnali segítségét!


51F

2021. jún. 20. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/99 anonim ***** válasza:
87%

Amúgy téged pontosan miért is zavarna ha a melegek házasodhatnának? Mivel lenne kevesebb a nyomorult életed?


Bruh, amúgy annyira imádom. A homofóbok a biológia, a Biblia (úgy, hogy még templomban se jártak) meg a gyerekek egészséges lelki fejlődése (amit alapvető esetben leszarnak) mögé bújnak, legalább valljátok be, hogy egyszerű homofóbok vagytok. Undorodtok a melegektől, ugye? Ennyi az a nagy ok. Nem a biblia, meg úristen természetellenes, nem, ti szimplán undorodtok tőlük, de ezzel nem nyithatsz vitát. (Legalábbis én ezt tapasztaltam, nem egy homofób ismerősöm van.)


Amúgy mostanában hoztak egy nagyon bájos törvényt, miszerint egyedülálló szülő sem fogadhat be gyereket. Ezzel megszüntettek egy jogi kiskaput a melegek számára. Remélem most boldogok vagytok, csak miért? Remélem attól, hogy rengeteg ember életét keseríti meg a kormány, ráadásul teljesen értelmetlenül, jobb lesz az életed.


(Most ezt így lábjegyzetként megjegyezném, hogy a finn miniszterelnököt leszbikus pár nevelte, ja, és amúgy hetero. Bea Miller énekesnő szintén leszbikus pár gyereke, mégis hetero. (és egyikük se került elmegyógyintézetbe wow) Szóval ezzel a jUj meleg lesz a gyerek a meleg szülőktől dumát végképp fejezzétek be, köszi.)


Bocsánat, de ideges vagyok.

2021. jún. 20. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/99 anonim ***** válasza:
85%
#27: Valószínűleg magukból indulnak ki. Ők nem biztosak a szexualitásukban. A látens melegek szoktak a leghangosabb homofóbok lenni.
2021. jún. 20. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/99 anonim ***** válasza:
82%
Általában ugyanaz a réteg ellenzi az abortuszt és a melegek örökbefogadását. Ezen gondolkodjunk el.
2021. jún. 20. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/99 anonim ***** válasza:
14%

#27, #28, engem sose zavartak a melegek, de ha megengeditek, szeretném, ha nem lenne kötelező LMBTQ fannak lenni. Homofób meg transzfób vagyok, mert nem randiznék pasikkal? Megbolondultatok? És igen, szeretném, ha az én gyerekemnek se lenne kellemetlen, ha visszautasítaná egy transz nő közeledését.

A melegektől egyáltalán nem undorodok, több meleg barátom is van, viszont az LMBTQ-t kifejezetten káros politikai irányvonalnak tartom, ami a melegeket tolja maga előtt, mint háborúban a golyófogót.

A feminizmus Európában már rég elérte a célját, de harcos szervezeteik nem szívesen maradnának munka nélkül, ezért ahelyett, hogy Afrikába, vagy Ázsiába mennének védeni a nőket és a melegeket, itt helyben keresnek és kreálnak újabbnál-újabb, a többségtől megvédendő nemeket és csoportokat.

A melegeket felhasználják a globalista, baloldali politikai célokra, a valóságban sajnos egyáltalában nem a melegek jogaiért küzdenek!

2021. jún. 20. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!