Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » A melegek miért beszélnek...

A melegek miért beszélnek egyenlőtlenségről, amikor ugyanazok a jogaik vannak?

Figyelt kérdés

Egy melegnek nem szabad azonos neművel házasodnia, de ugyanígy egy heteró sem házasodhat vele azonos neművel. Itt tehát nincs diszkrimináció.

Gyereket is bárki fogadthat örökbe szexuális beállítottságtól függetlenül, a lényeg csak annyi, hogy férfi és nő legyen az örökbefogadó. Itt sincs tehát kikötve, hogy a szülő heteró legyen.



2021. jún. 19. 23:23
 81/99 anonim ***** válasza:
100%
marxista agymosás, behalok milyen emberek vannak.
2021. jún. 22. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/99 anonim ***** válasza:
89%

73-as vagyok, úgy látom, igazolódott, amit mondtam. Csupa mocskolódás minden írásod (elvileg „keresztény” létedre), semmi normális, alátámasztott indoklás. Őszíntén szólva, akkora baromságokat írsz, hogy erre inkább nem reagálnék. Ha esetleg kíváncsi vagy a véleményemre valamivel kapcsolatban, akkor inkább tegyél fel konkrét kérdéseket a homofób maszlag helyett, aminek szinte minden második mondata ellentmondásos.

Azt pedig ne akard nekem beadni, hogy te a szeretetet terjeszted. Egy bunkó senkiházi vagy (nem akarok személyeskedni, de, ahogy írtam, nem én kezdtem ezt a stílust), nem pedig egy szent. Ha tényleg valós a te vallásod, akkor te fogsz utolsóként a mennybe kerülni, Hitlerrel karöltve.

2021. jún. 22. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/99 A kérdező kommentje:

82: nem vagyok szent, és a világom nem is olyan beszűkült bináris, amilyen a tiétek. Abban ugyanis két véglet létezik, jó és rossz, amiben a jó az mindig a tisztalelkű szent ember, aki mindenben ártatlan és csak elfogadásra vágyik, a rossz pedig kizárólag elmaradt, ostoba, patás pokoli lény lehet, aki ezen békés éteri lények életére tör.

Ezt hívják törzsi gondolkodásnak. Csak jó vagy rossz, és a jónak kötessége elpusztítani a rosszat, hiszen bár ő végtelenül humánus, de ezt kötelessége megtenni. Mondanom sem kell, hogy a jó természetesen mindig ő.

Így gondolkodtak anno a nácik is. De nekik legalább voltak érveik, leültek vitázni, nem csak életképtelen gagyi módon lóbálták a zászlóikat, de ha már kaptak egy-két keményebb kérdést, beléjük állt a sz*r.

Ideológialag ingatag, megvezetett, szánalmas kis véglények vagytok, mi sem bizonyítja ezt jobban, mint hogy érvek helyett te is csak felülsz a magas lóra és onnan próbálsz lefitynálmi minndekit, miközben teljesen csupasz és fegyvertelen vagy. Nincsenek érveitek, csak indulataitok. Ezért lehet eltaposni benneteket, na meg azért, mert legbelül hazugok és romlottak vagytok.

Tudod, egy társadalom mindig belülről pusztítja el önmagát. Ez igaz a mozgalmakra is, különösen, ha már eleve rothadó alapokra épült.

2021. jún. 22. 22:11
 84/99 anonim ***** válasza:
23%

#76, "ha meg azt hiszed, hogy bárki akar bíróságot és oktatást átszervezni akkor jó hülye vagy." Te viccelsz? Az egyéb nem bevezetése önmagában igényli a közigazgatás alapos átszervezését. Az új okmányok, új nyilvántartások mindenhol és minden téren, a statisztikák, az összes közintézménybe,-köztük az összes iskolába- a plusz vécék kialakítása, a sportversenyeken a 3.-4. nemnek külön versenyek, meg nyilván a külön börtönök. A rendőrségi állomány felkészítése egy motozásra? Ki motozhat meg egy transz nőt, és aztán hova zárják be? Persze ezek kiragadott apróságok az egészből.

Az oktatás átszervezését pedig az álcivil (politikai) szervezetek suttyomban már évekkel ezelőtt - mindenféle felkérés vagy felhatalmazás nélkül - megkezdték, erre reagált kissé megkésve, de nagyon helyesen a kormány, a pedofilok elleni, illetve a gyermekek védelméről meghozott törvénycsomaggal.

2021. jún. 22. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/99 anonim ***** válasza:
100%
76os vagyok 84 esnek. A kritikád teljesen korrekt de nem hiszem hogy pont a motozásbol lenne ekkora probléma. A börtönökben így is sok a gond és alapvetően a melegekre gondoltam, a transzneműek egy kicsit nehezebbek,igen. Kedves kérdező. Komolyan nézz meg egy zshowtime videót (keresztény a csávó szóval ezzel sincsen gond) sok időt nem vesztesz vele inkább csak tényleg látod hogy mégis mi az az egyre több és több amire hivatkoztál. Még valami. Értem hogy a meleg embereknek nem kéne örökbefogadni gyereket de még az állami gondozásban elő gyerekeket ettől még ugyan úgy nem fogja senki sem örökbe fogadni (kivétel keveset és az tényleg csak kevés) tehát azok a gyerekek ott fognak megrohadni azokban az intézetekben. A zshowtimeos csávó is pontosan egy ilyenben nevelkedett tehát talán még tudja is hogy pontosan hogy is mennek egy olyan helyen a dolgok. Például csak azért mert meleg 18 éves korában kidobták onnan míg a többi ember ott maradhatott ha nem volt hova mennie. Ez diszkrimináció ezt nem lehet szépíteni. Tényleg csak ennyire kérlek hogy legelabb nézz meg tőle (vagy a color maniac - tol a törvényről szóló videót) egyet mert fogalmad sincs hogy egy meleg mégis mit szeretne. Már csak azért is hogy lásd hogy kiről mondasz ilyen véleményt. Ha elutasítod hogy márpedig te melegeket nem nézel youtubeon az csak azt bizonyítja hogy olyan dolgokat mondasz amiről fogalmad sincs. Mert azt hogy mit szeretne egy meleg és milyen egy meleg azt csak egy meleg tudja neked elmondani :).
2021. jún. 22. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/99 anonim ***** válasza:
100%
76osnak bővebben. Ne haragudj de annyi írtam hogy elfelejtettem már pontosan mit írtál de neked igazad van ezt nem vitatom de én csak a melegekről beszélek most.
2021. jún. 22. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/99 anonim ***** válasza:
91%

82-es vagyok. 83-as, rendben. Tevyél fel kérdéseket és legjobb tudásom szerint válaszolok. Ugyebár azt írtad, hogy, ha feltesznek nekünk keményebb kérdéseket, akkor „belénkfagy a szar”. Ha ezt ilyen biztossággal kijelentetted, akkor biztosan tudod is ezeket a kérdéseket. Várom, hogy leírd őket.

Addig pedig feltenném azokat a kérdéseket, amiket már többé-kevésbé megfogalmaztam a válaszaimban (ám választ nem kaptam):

1. Miért jó neked, ha elítélsz másokat, ezzel tönkretéve az életüket?

2. Miért zavar téged az, hogy mi létezünk, holott semmi kárt nem okozunk neked/nektek?

3. Mivel indokolod azt, hogy a homoszexualitás egy „trend”?

4. Mivel indokolod azt, hogy a homoszexualitás csupán 20 éve létezik? (Erre a válaszra kíváncsi leszek. :D)

5. Miért gondolod azt, hogy a homoszexualitás káros?

6. Miért általánosítassz látatlanban a köreinkről?

7. Mivel indokolod azt, hogy a homoszexualitás elítélendő?

8. Mivel magyarázod azt, hogy a homoszexualitás jelen van az állatvilágban is?

2021. jún. 23. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/99 anonim ***** válasza:
93%

Azt mondja a melegség 20 éve létezik, majd azt hogy a 2000 éve íródott Biblia az irányt adó a kérdésben. :D


Én már csak röhögni járok ide.


Vajon mi lehet a véleménye az inkvizícióról? Pár száz éve ezek jó keresztények simán máglyára küldték a protestánsokat, akik szintén keresztények.

2021. jún. 23. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/99 A kérdező kommentje:

87:


1. Miért jó neked, ha elítélsz másokat, ezzel tönkretéve az életüket?

Ez egy állító kérdés, ami érvelési hiba. Nem teszem tönkre az életüket, és nem is ezzel a szándékkal merészelem kritizálni az LMBT-t (nem pedig a melegeket anblock). Nem vagyok pszichopata, nem lesz attól nekem jobb, hogy másnak rosszabb. Elítélni viszont el fogom azt viselkedésformát, amit kártékonynak tartok. Ahogyan te is megteszed ezt velem.


2. Miért zavar téged az, hogy mi létezünk, holott semmi kárt nem okozunk neked/nektek?

A társadalomnak nagyon nagy kárt okozol, így beleértve engem is.


3. Mivel indokolod azt, hogy a homoszexualitás egy „trend”?

Ilyet nem emlékszem, hogy írtam volna, bár egyetértek vele. Azóta trend, hogy a politika és a multicégek felismerték bennetek azokat a hasznos hülyéket, akikre hivatkozva még több üdítőitalt, túlárazott zoknit és tervezett elévüléses mobiltelefont tudnak eladni, miközben a gyerekmunka és egyéb kizsákmányolás részükről nagyon is rendben van.


4. Mivel indokolod azt, hogy a homoszexualitás csupán 20 éve létezik? (Erre a válaszra kíváncsi leszek. :D)

Csúsztatsz, vagy nem figyeltél. Nem a homoszexualitás létezik 20 éve butuskám, hanem a kis mozgalmatok, amivel erre hivatkozva szeretnétek többletjogokat magatoknak.


5. Miért gondolod azt, hogy a homoszexualitás káros?

Nem káros a homoszexulaitás. A homoszexuális lobbi a káros.


6. Miért általánosítassz látatlanban a köreinkről?

Ahogyan te általánosítasz a "mi" köreinkről, úgy én is a tiétekről. Viszont érdekes, hogy ez mindig csak részetekről merül fel problémaként. Egyébként nem látatlanban teszem, nagyon is jól látom, hogy mit csináltok. Nem kell minden LMBT aktivistának a lábkörme szegletének ívével is tisztában lennem ahhoz, hogy képet alkossak a tevékenységetekről.


7. Mivel indokolod azt, hogy a homoszexualitás elítélendő?

Nem elítélendő (sokadik állító kérdésed). Az LMBT lobbi az elítélendő, ami a melegek nevében szólal fel, de a legalantasabb céljai vannak.


8. Mivel magyarázod azt, hogy a homoszexualitás jelen van az állatvilágban is?

Az állatvilágban nagyon sok minden jelen van, ami önmagában még nem jelenti, hogy az adott dolog természetes: lásd kétfejű borjú. De én nem tartom egyébként a homoszexualitást természetellenesnek. Bá nem értem, miért nekem kell amúgy ezt elmagyarázni, erre ott van egy Charles Darwin nevű úr.

2021. jún. 23. 10:08
 90/99 anonim ***** válasza:
76%
A melegek és a melegek támogatói, sajnos ti sem értitek, hogy nem a melegek akarják a társadalom átszervezését, nem a melegek a gender tudományok fő nyertesei, nem a melegek vonaglanak a prájdon, hanem a melegekre rátelepedő, átfogó politikai és társadalmi változást akaró álliberális (LMBTQI) politikai szervezetek, akiknek a többsége egyáltalán nem törődik a melegekkel, a melegeket csak tolják maguk előtt faltörő kosként, de kizárólag a saját céljaikért.
2021. jún. 23. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!