Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » A melegek miért beszélnek...

A melegek miért beszélnek egyenlőtlenségről, amikor ugyanazok a jogaik vannak?

Figyelt kérdés

Egy melegnek nem szabad azonos neművel házasodnia, de ugyanígy egy heteró sem házasodhat vele azonos neművel. Itt tehát nincs diszkrimináció.

Gyereket is bárki fogadthat örökbe szexuális beállítottságtól függetlenül, a lényeg csak annyi, hogy férfi és nő legyen az örökbefogadó. Itt sincs tehát kikötve, hogy a szülő heteró legyen.



2021. jún. 19. 23:23
 31/99 anonim ***** válasza:
89%

Wikipédián olvastam a minap, hogy szingli nőként lehet gyerekem, de nyíltan biszex, szingli nőként nem

Vért csak 2020 óta adhat hivatalosan meleg férfi

Ebben az országban nem vehetek el nőt és lehet vele közös gyerekem, max, ha külföldre megyek házasodni és megtermékenyülni, hogy aztán visszatérjek

Nem foghatom meg egy nő kezét és csókolhatom meg anélkül, hogy valaki rondán nézne, beszólna, rám kiabálna

Nekem ez nem tűnik túl egyenlőnek🤷‍♀️🤔

2021. jún. 20. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/99 anonim ***** válasza:
89%
#30: Szalmabáb. Senki sem mondta, hogy szeresd a melegeket, vagy hogy kellemetlen legyen visszautasítani. Nem is értem honnan szeded ezeket. Házasságról volt szó, toleranciáról.
2021. jún. 20. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/99 anonim ***** válasza:
13%

Ha a többségi társadalom normáit meg akarjátok változtatni, ahhoz azért nekünk is van közünk, és lehet némi beleszólásunk is. Pont ezért élünk demokráciában, ezért éltetjük a demokrácia vívmányait, hogy a kisebbségek ne vehessék át a hatalmat, azaz az irányítást, a többségi társadalom fölött.

Éppen ezért, nagy örömmel üdvözlöm az új törvényt, mert korábban a legvadabb álmaimban sem gondoltam volna, hogy "civil" szervezetek kéretlenül, az én engedélyem vagy beleegyezésem nélkül, az oktatási intézményekben megpróbálják manipulálni a gyerekeim világnézetét és értékrendjét, a mi kultúránkkal abszolút összeegyeztethetetlen irányba terelni, érzékenyítés címszó alatt. Se Wudu, se Marx, se LMBT ne érzékenyítse a gyerekeimet amíg nem kérem, még az iskolákban se!

2021. jún. 20. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/99 anonim ***** válasza:
88%

#33

Mit fogsz csinálni, ha a te gyereked lesz meleg?

2021. jún. 20. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/99 A kérdező kommentje:

33: mert ők jogot formálnak maguknak arra, hogy a gyerekeink agyát átmossák a neomarxista propagandájukkal.

Semmiféle felvilágosításról nincs szó, ez csak álca: ha ennyi lenne a cél, akkor nem lenne szükség arra, hogy LMBT fogalmakat magoltassanak be a kisgyerekkel, hanem egy iskolai védőnő elmondaná, hogy ne bántsátok egymást legyetek akármilyenek, és szevasz. Meg ugyanezt elmondanál a tanárok is. Ja, hogy ez most is így van? :D Akkor ez miért is nem elég?

Meg lehetne az egész toleranciakérdést oldani anélkül, hogy bármi szexualitást belevinnék. De nem lehet meggyőzni őket én már rájöttem, mert nem ép lelkű emberekről beszélünk.

2021. jún. 20. 18:39
 36/99 anonim ***** válasza:
14%
#34, lehet, hogy meleg, vagy meleg lesz, ez nem változtat azon, hogy szeretem, mintahogy azon sem, hogy nem nézem jó szemmel, ami tőlünk nyugatabbra már szépen zajlik. Csak pár évvel járnak előttünk a németek, ott is még csak 2 éve van mód arra (civilek perelték be a német államot) hogy harmadik, azaz egyéb nemként regisztráltassák magukat vagy a gyermekeiket (Európában elsőként), de sokan máris ezt tartják a világ legtermészetesebb dolgának. A sok ezer éves tapasztalat viszont azt mutatja, hogy ebből csak baj lehet, porig leszünk rombolva vagy fel leszünk égetve. Az elöregedő, élvezet-és kéjhajhász, önreprodukcióra képtelen társadalmak gyors halálra vannak ítélve. Ehhez nem szívesen asszisztálok akkor sem, ha ne adj Isten már elkerülhetetlen.
2021. jún. 20. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/99 anonim válasza:
13%

Az LMBTQ-szekta nem egyenlőséget akar hanem egyenesen többletjogokat, provokációt, álatálnos heteroszexuális ellenességet.


A Müncheni Labdarúgó Arénát pride színekbe akarják öltöztetni a magyarok provokálása miatt.

2021. jún. 20. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/99 anonim ***** válasza:
18%

#37, jól látod, hergelik a népet a heteroszexualitás ellen, mintha az valami bűn lenne. Már nekem kéne kényelmetlenül éreznem magam, hogy hetró vagyok, és 20 év múlva szeretném, ha lenne vér szerinti unokám, de nem olyan, akit a fiam az épp aktuális egyéb nemű párjával örökbe fogadott?

Politikát visznek a sportpályákra, közintézményekbe, és mérhetetlen pofátlansággal az iskolákba is, és nemzetközi szinten, felháborító módokon próbálják Magyarországot a magyar nép többségének a véleménye miatt lejáratni.

2021. jún. 20. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/99 anonim válasza:
13%
38as teljesen egyet értek a világ addig fog degenerálódni amíg ki nem pusztulunk, elkezdődött egy degradáció egyre fogyatékosabbak fognak világra jönni, már most is gyerekeket műttetnek át, 10éves kislányok vallják magukat leszbikusnak, gyerkeket vonultatnak fel prideon. Remélem is hogy kiahal az ilyen emberiség. Egy elrákosodott, elembertelenedett liberális társadalom jött létre. Aki ez ellen fel mer szólalni egyből elhallgattatják. Ez a komment is valószínűleg törlésre kerül mert az lmbtq-ellen nem szabad semmi rosszat mondani. Közbe rengeteg életet megnyomorít ez meleg lmbtq propaganda. Majd meglátjátok pár év múlva. Mikor egy gyerek ebbe a világba szocializálódik el se tudom képzelni mi fog még jönni. A pedofíliát is valószínűleg bele fogják venni az lmbtq-ba. Hát nem jósolok semmi jót ennek a világnak, de egyébként talán nem is érdemel már segítséget ez a társadalom, fulladjon bele abba amit megteremtett és ha netán lesz kiút egyszer szánalommal néznek vissza majd egy olyan világa ahol gyerekeket műtettek át másik nembe, majd élete végéig fájdalommal kínokkal kell élni, ahol kutyaként sétáltatnak embereket és még sorolhatnám...
2021. jún. 20. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/99 anonim ***** válasza:
95%

Az egyik ember heteroszexuális, a másik meg homoszexuális. A hetero azért hetero, mert ellenkező neműbe szeret bele akivel összeházasodhat és fogadhat örökbe gyermeket. A homoszexuális attól homoszexuális, hogy azonos neműbe szeret bele, de ők ezeket a dolgokat nem tehetik meg.

Gondolj bele, ha most azt mondanák, hogy csak azonos neműek házasodhatnak és én azzal jönnék, hogy egyenlőség van, hiszen egy meleg se házasodhatna ellenkező nevűvel...

Egyébként Mo.-n gyakorlatilag lehet azonos neműeknek házasodni, csak úgy hívják, hogy bejegyzett élettársi kapcsolat. Az örökefogadást leszámítva full egyenlő a házassággal (első házasok kedvezménye, özvegyi nyugdíj, megtartható ünnepélyes keretek között a szertartás stb...).

2021. jún. 20. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!