Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » A hatóság általi drónozás...

A hatóság általi drónozás miért nem jogszabálysértő?

Figyelt kérdés
Létezik pl olyan hogy a magánszféra védelme.
2023. márc. 22. 18:56
 51/98 anonim ***** válasza:
70%

"pedig pontosan ezt teszed te is,jogszabályok ellen érvelsz"

Nem, én pontosan arra mutattam rá, hogy a jogszabályok hogyan cáfolnak téged. A te oldaladat semmilyen jogszabály nem igazolja, csak ha ignorálod a cáfolatokat. Az meg azért elég pocsék önigazolás.

2023. márc. 25. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/98 A kérdező kommentje:
51) jó,ha tudod bizonyítani hogy a magánélet védelméről alkotott törvényt mi az ami felülírja,esetleg tudsz erre vonatkozó jogszabály(oka)t idézni akkor azt szívesen fogadom.
2023. márc. 25. 10:43
 53/98 anonim ***** válasza:
100%
19. komment
2023. márc. 25. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/98 A kérdező kommentje:
53) a tulajdonhoz való jog..?az abban szereplő kiegészítés sem állja meg a helyét hiszen van más ill olyan mód az összeírásra amely nem sért emberi jogokat és a magánszférát.
2023. márc. 25. 10:55
 55/98 anonim ***** válasza:
100%

#46/Kérdező:


"itt gyorsan közbeszúrom hogy a drónok általi random időben történő megfigyelés nem fér bele a 'törvényben meghatározott módon történő fedje fel-kitételbe"


Na akkor ERRE szépen tudod is citálni (mégegyszer megismétlem hogyan KELL egy ilyet csinálni: Törvény évszáma, sorszáma, neve, pontja, paragrafusa, bekezdése, majd idézet, és link, végül a saját szavakkal leírt jogi értelmezés), amelyik ezt így meghatározza!!


Ha az idézőjelbe tett részt így ki tudtad jelenteni, akkor ezzel nem lesz gondod. Ugyanis a jogértelmezésben nem létezik olyan, hogy "egyértelmű hogy...", "értelemszerűen...", "józan paraszti ésszel...", "általában...", stb.

Alátámasztás, azaz NORMÁLIS idézés ÉS szöveges hivatkozás ÉS linkelés nélkül ez csak egy üres, kisujjból kiszopikázott lózung, ami annyit sem ér, mint egy lapulevél amit Jóska bácsi használt mikor hívta a természet.

2023. márc. 25. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/98 anonim ***** válasza:
100%

"az abban szereplő kiegészítés sem állja meg a helyét"

Hogyne állná meg a helyét? Konkrétan erről szól a kiegészítés!

2023. márc. 25. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/98 anonim ***** válasza:
100%

"hiszen van más ill olyan mód"

Na ilyenre viszont kapásból nincs semmilyen törvényi előírás, hogy majd az állampolgár szabja meg hogy a hatóság milyen módon végezheti a saját munkáját...

2023. márc. 25. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/98 A kérdező kommentje:

55) mert jogszabály sért, említettem fentebb..olvasd vissza.

56) jogszabály sért, említettem fentebb..olvasd vissza.

57) még véletlenül sem kell megszabni semmit,jól is néznénk ki..csak törvényesen kell eljárni.

Még mindig nincs cáfolat ami az 52-es kommentben van.felesleges okoskodás helyett jöhetne cáfolat,még mindig várom.

2023. márc. 25. 11:49
 59/98 anonim ***** válasza:
77%

"jogszabály sért"

Nem sérti, csak annyit tudtál felmutatni, hogy neked nem tetszik.

2023. márc. 25. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/98 anonim ***** válasza:
100%
Visszaolvastam, de egy kib**** ku**** citálást (tetszik ennek a szónak a hangzása, néha, használni fogom, köszi 55) nem találtam még tőled. Mint említette a #55, anélkül pedig egy porbafingásnyi alapja nincs a szavadnak.
2023. márc. 25. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!