Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ha a szomszéd minden alkalomma...

Ha a szomszéd minden alkalommal amikor elsétál a lakásom előtt hangosan köhög, fellengzős hangon beszél, csapkodja a postaládáját és a bejárati ajtót, diszkriminatív megjegyzéseket tesz rám és rongál vagy lop az zaklatásnak minősül?

Figyelt kérdés
Szinte mindig az ajtóm előtt táboroznak le és ott beszélik meg az ügyes-bajos dolgaikat. Hangosan nyomják a proli-zenét, éjjel-nappal fúrnak faragnak hétvégén is, úgy mozognak a lakásukban hogy mindenkinek hallania kell. Éjszaka is mindig rohangálnak a folyosón, olyan mintha mindig szándékosan időzítenének.
2023. máj. 7. 23:02
1 2 3 4 5
 31/43 A kérdező kommentje:

#29


Voltunk a jegyzőnél, birtokvédelmet kértünk. Kiköltözésre és kártérítés megfizetésére fogja kötelezni őket a bíróság.

2023. júl. 17. 22:16
 32/43 anonim ***** válasza:

Helyes!

Tuti ki fogják lakoltatni őket :D

2023. júl. 17. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 A kérdező kommentje:

#30


Vékonyak a falak, azt is hallom amikor a szomszéd pisál vagy dugnak és azt is hogy éjjel-nappal szorong és mantrázva csinál mindent. Nehogy már a szomszédjával finanszíroztassa magának az elmaradt hangszigetelés beépítésének a költségeit. Gondolt volna erre akkor, amikor beköltözött. Társasház ritka kivételektől eltekintve különben sem alkalmas emberi életre, mert a reálisnál nagyobb mértékben izolálja az embert a külvilágtól. A panelek is szükséglakások. Aki normálisan akar élni, az dolgozzon is meg érte!

2023. júl. 17. 22:27
 34/43 anonim ***** válasza:

Az ugye megvan, hogy az ő fala ugyananynira vékony mint a tiéd?

Ha nem tetszik hogy hallod ahogy szorong (ez mondjuk érdekelne) akkor gondoltál volna rá amikor odaköltöztél. Nehogy már a szomszédoddal finanszíroztasd magadnak az elmaradt hangszigetelést...

2023. júl. 17. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 A kérdező kommentje:

#32


Vagy pszichiátria, ismerem ezeket az ego-játszmákat mert magam is átmentem ezeken a folyamatokon.

2023. júl. 17. 22:31
 36/43 A kérdező kommentje:

#34


Gondoltam rá de nem önszántamból költöztem, az élethez való jogomat senkinek sincs joga firtatni!

2023. júl. 18. 00:15
 37/43 anonim ***** válasza:
90%

#36


Tökéletesen igazad van!

Mint ahogy neked sem másét.

2023. júl. 18. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 A kérdező kommentje:

#37


Sosem firtattam másét.

Üzengetés helyett, inkább beszéljük meg privátban ha valami gondod van velem.

2023. júl. 18. 03:06
 39/43 anonim ***** válasza:
60%

Ezen már egy egyszerű beszélgetés nem segítene, kérdező!


Itt a kommentelők is elmondták, mi a baj veled...... volt bármi értelme is?


Csak nyomod itt az eszetlen f@szságaidat a lakhatáshoz meg az élethez való jogaidról, meg ilyen baromságokról..


A szomszédnak ez éppúgy megvan, mint Neked te gyökér!

Az, hogy a Te hiperézékeny lelkivilágodat zavarja, ahogy mások egyszerűen csak élik az életüket, azért nem ők a hibásak...


Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye....

2023. júl. 18. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 anonim ***** válasza:

#38


Nekem az ég világon semmi bajom veled.

Csak szomorú azt látni, hogy emberek mennyire tönkre vannak menve.

Sajnos nagyon sok ilyen idős ember van, akik így élik ki magukat mint te, hogy a szomszédokkal foglalkoznak, és leskelődnek, hallgatóznak utánuk, feljelentgetik őket.

Ezzel a saját, a családjuk, barátaik és sajnos mint látjuk itt is a szomszédaik életét keserítik meg.

És ez szerintem nagyon nagy baj, ezért kellene pszichológushoz fordulni, hogy rendben legyen mindneki önmagával.


Én azért szorítok neked, remélem rendebjön az életed.

2023. júl. 18. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!