Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Miért akarnak egyesek szabad...

Miért akarnak egyesek szabad fegyvertartást Magyarországon?

Figyelt kérdés
Itt soha nem volt megszokott a fegyver, és nem is kell az legyen. Mihez kezdene vele az ember? Piros lámpánál lelőné vele a másikat, vagy mire kéne? Mintha óvodában lennénk, sokaknak fogalmuk sincs arról, hogy egy éles lőfegyver mit is jelent a valóságban, hogyan kell hozzá viszonyulni. Meg aztán elképzelem, ahogyan a borsodi falvakban mennek a fegyverekért, lenne jó kis tűzijáték estére egymás között. Az önvédelemmel magyarázzák. De ez is logikátlan. Hát ha a másiknál is van fegyver, akkor csak a jó Isten fogja eldönteni, hogy ki haljon meg. Arról nem is beszélve, ha rajtaütnek valakin mondjuk a betörők, akkor idő sem lesz pisztolyhoz nyúlni. Sőt, most könnyebb helyzetben vagyunk e téren, mert nem lőfegyver ellen kell védekezni, mivel nem azzal szoktak betörni, így több az esélyünk megvédeni magunkat. Szóval én ezt az egészet gyerekes dolognak tartom, lövöldözni akarnak csak egyesek, de abba nem gondolnak bele, hogy éppen az ilyenek miatt nem vezetnék be amúgysem.

2023. okt. 12. 20:12
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 41/83 anonim ***** válasza:
100%
Minek vitatkoztok egy autistával?
2023. okt. 13. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/83 A kérdező kommentje:
Miért lennék autista? Mire fel ez a személyeskedés?
2023. okt. 13. 20:50
 43/83 anonim ***** válasza:
100%
Mert épeszű érved nem volt a fő hülyeségedre, hogy a támadóknak is lehetne és elkezdtél öcsizni. Ennyi vagy.
2023. okt. 13. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/83 anonim ***** válasza:
82%
#40: - Hogy mi van? Te kérdeztél te szerencsétlen. Ha nem akarod hogy válaszoljanak, ne tegyél fel kérdéseket. Úgyis fanatikusan gyűlölöd az önvédelmet és láthatóan mindenkit elmebeteg gyilkosnak gondolsz, ami valamiféle fóbia lehet hogy rettegsz mindenki mástól. Úgyhogy javaslom ne használj közösségi oldalakat, ha nem bírod elviselni ha valaki válaszol arra ha kérdezel valamit. Ne kérdezz, élj a kis buborékodban és gyűlöld az embereket akik megvédenék magukat, a családjukat, az otthonukat. Láthatóan te semmire nem tartod az emberi jogokat, tehát feleslegesen indítasz beszélgetést, hiszen téged nem érdekel senki és semmi.
2023. okt. 13. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/83 anonim ***** válasza:
82%
#42 : Itt te személyeskedsz itt. Feltettél egy kérdést, de ha válaszol neked valaki ami neked nem tetszik, akkor elkezdesz beszólogatni másoknak. Látom nem én voltam az első akinek elkezdtél beszólogatni. Eléggé antiszociális viselkedés. Nem értem minek tettél fel kérdést. Téged nem érdekelnek a válaszok, csak lőfegyverfegyvertartás-ellenes propagandát akartál csinálni.
2023. okt. 13. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/83 árokpart ***** válasza:
14%
Kérdező! Ki kell, hogy ábrándítsalak, mert nemsokára lesz szabad alanyi jogon járó fegyvertartás, még az sem kizárt, hogy már az idén. Jó eséllyel maga a Miniszterelnök úr fogja bejelenteni egy péntek reggeli Kossuth rádiós interjójában vagy a Facebook-os oldalán. Bennfentes Fideszesektől hallottam.
2023. okt. 13. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/83 A kérdező kommentje:
Én 12 évet bokszoltam. Amit ti fegyverrel akartok megoldani, azt én ököllel oldom meg. Ez a nem mindegy, öcsikék. Ha már mindenképpen meg akartok védeni valamit, valakit, akkor járjatok el küzdősportolni, azzal vívjátok ki a tiszteletet, ne holmi fémdarabbal.
2023. okt. 13. 21:10
 48/83 anonim ***** válasza:
77%
Persze tata, még a végén infarktust kapsz 😂
2023. okt. 13. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/83 anonim ***** válasza:
100%

#21:10

Igen, meg te vagy az a fajta aki annyira kemény, hogy amikor meglát egy rendes magyar embert akkor egyből hívja a tesókat meg a kis csáládot és 20an neki esnek egy idős néninek.

2023. okt. 13. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/83 anonim ***** válasza:
64%

#47 : Biztosan agyonvertél már puszta ököllel fél tucatnyi késsel rád támadó személyt. (álmaidban esetleg) Talán nézz kevesebb Chuck Norris filmet, mert az nem valóság. Persze, teljesen logikus az hogy a nyugdíjasok járjanak el küzdősportolni, a járókerettel csináljanak körbepörgőrúgást és hasonlókat. Ésszerű javaslat, valóban. Én voltam komoly helyzetekben, amikor 6-an mennek az emberre, akkor lehet álmodozni Bruce Lee-s akciójelenetekről, de esélytelen az ember. Vagy amikor késsel közelednek feléd, akkor sem fog nekiállni bokszolni. Hogy a ringben bokszolgattál 12 évet, akkor tudnád hogy ott szabályok vannak. Nálam nem vívtál ki tiszteletet azzal hogy azt állítottad hogy bokszoltál 12 évig. A leszólós, gusztustalan, ésszerűtlen stílusoddal pont az ellenkezőjét vívtad ki. Az ellenszenvet.


Még mindig nem tudom hogy mit akarsz itt, mivel a válaszok téged nem érdekeltek, csak propagandázni akartál a lőfegyverek ellen.

2023. okt. 13. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!